دبیرستان فوتبال: بیشتر مشتاق رهبر از هر تیم در سانتا رزا شهرستان

راه های بسیاری وجود دارد به عنوان یک رهبر.

و با فوتبال مطبوع بازگشت رهبران جدید در حال شروع به ظهور در هر مدرسه در پنساکولا منطقه است.

در اینجا بیشتر مشتاق رهبر از هر تیم در سانتا رزا شهرستان که ثابت کرده است که او را هیجان زده به پشت در مطبوع با هم تیمی ها و مربیان:

خلیج فارس نسیم

مایک Sawarynski, LB, 2021

در ورزش و در تمام جنبه های زندگی برخی از بزرگترین رهبران نیازی به شنیده می شود به منظور ایجاد یک اثر است.

و این چیزی است که دلفین ها سر مربی بابی کلیتون آمده است انتظار می رود از مایک Sawarynski.

Sawarynski یک سنگ سرد تابش خیره کننده است که احترام به خواسته و از هم تیمی های خود.

در طول آموزش و تمرینات این تابستان اگر یکی از هم تیمی های خود است slacking و یا گرفتن یک میانبر Sawarynski نیازی به شفاهی دریافت بر روی او فقط شاخه های او نگاه کنید و این پیام را فورا دریافت کرده است.

“آن را به معنای زیادی به عقب با این بچه ها هل دادن یکدیگر در اتاق وزن و در این زمینه” Sawarynski گفت. “من شده است به سرمایه گذاری در این برنامه برای مدت زمان طولانی. حتی قبل از اینکه من بازی من در ادامه برنامه زمانی که برادر من در اینجا بازی. تمام بهار من آماده بود برای بازگشت به کار و من آماده هستم برای این فصل آمده است بنابراین ما می توانیم یک نام برای خود.”

کلیتون می گوید که Sawarynski نیست, زرق و برق دار بوده ولی تاثیر بازیکن در پشت صحنه است که در ادامه به پیشرفت به عنوان او وارد سال سوم خود را به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده استارت.

“او ممکن است صوتی و او ندارد و جلب توجه به خود اما او سازگار باشد و او هرگز نتواند” کلیتون گفت. “او می داند که آن زمان خود را به یک رهبر. او می داند آنچه که مربیان خود را از او انتظار می رود و این تیم و او را نگه می دارد هم تیمی های خود در خط با آن است.”

جی

بری واتسون, OL, 2021

می توان استدلال کرد که بری واتسون در حال حاضر در میان ترین-موفق Jay Royals در برنامه تاریخ.

پس از همه, او تنها بازیکن برای شروع در یک تیم که رسیده برگشتی در سه فصل متوالی.

واتسون متخصص در خط حمله و قابل اعتماد در سمت چپ مقابله با فصل گذشته است. او همچنین برداشت قوی نقش به عنوان یک راه دو بازیکن و بازی در خط دفاعی سال گذشته است.

وارد سال چهارم خود را به عنوان یک نویسنده او را در انتظار نگه داشتن آن و انجام در یک سطح بالاتر است.

اما واتسون را ندارد مسئولیت های خود را بزرگتر از زندگی است.

“من عاشق بازی کردن در خط; آن را ساده” واتسون گفت. “شما خط تا و مرد در مقابل از شما می داند که شما در حال رفتن به ضربه زدن به او. شما می دانید او را به انجام همان. این همه در مورد چه کسی رو بیشتر قلب در هر بازی.

“به پشت در مطبوع به معنای زیادی به من و هر کس دیگری را در اینجا. همه ما از دست رفته بهار شده اند و پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد با این فصل است. با دستورالعمل های آن متفاوت بوده است و سخت تر به کار کردن. اما ما در حال ساخت بیشتر از آن را هر روز است.”

Jay سر مربی ملوین Kersey می برد تماشای واتسون از رشد آرام و سخت کوش دانشجوی سال اول به بحرانی رهبر برای Royals.

“او فقط نوع بچه که نیست که دشمنان او را دوست خوب همه هم تیمی های خود” Kersey گفت. “جوان ما بچه ها نگاه کردن به او و او را تبدیل به بیشتر از یک رهبر در دو سال گذشته است. این واقعیت است که او را به چهار سال استارت می گوید یک تن مورد بچه. اخلاق کار خود را فوق العاده است. من فکر می کنم او تصمیم گرفت که او می خواهد بیشتر آوازی با این که ارشد خود را در سال است.”

میلتون

کام سالن WR/DB 2021

آن را سخت به تصور کنید که یک بازیکن بیشتر مشتاق به بازگشت به هر جنبه ای از فوتبال از Kam سالن که هنوز غلبه بر یک رباط و پارگی منيسک از اواخر ماه دسامبر.

هفته گذشته او پزشکی پاک برای غیر-تماس با برش و دریل و آمار این زمینه با موجی از شور و شوق.

هال گفت که او آموخته است که یک درس با ارزش از یک رویداد ناگوار.

“من فقط یک چشم انداز مثبت در زندگی” هال گفت. “من همیشه فوتبال گرفته به طور جدی اما من در آغوش همه از چالش های فوتبال در حال حاضر به ارمغان می آورد. من قبل از مصدومیت من بود و تمایلی به انجام تمرینات سخت. در حال حاضر من می خواهم به آنها را انجام دهد.”

فصل گذشته سالن به رهبری میلتون با 418 دریافت متری با 20 جلب. به عنوان یک دفاعی بازگشت او برداشت دو interceptions و منحرف پنج عبور می کند.

سالن انتظار به بازی هر دو طرف توپ این ماه و پلنگ برای ساخت در موفقیت خود را از یک 5-5 به پایان برسد و در نزدیکی حذفی اسکله فصل گذشته.

“من فکر می کنم ما باید یک دسته از گالری و باید به یک تیم بزرگ در این سال” هال گفت. “این همه در مورد ما پر نقش از بچه ها که فارغ التحصیل شده در سال گذشته و سپس اعدام در طول بازی است.”

سالن پر کرده است به نقش رهبری است که شبیه به یک برادر بزرگ مصرف یک خواهر و برادر جوان در زیر بال.

او نمی لذت بردن از سرکوب های جدید بازیکنان تیم اول دانشگاه یا دانشکده مگر اینکه لازم است اما جای خود را به هم تیمی های همه احساس راحت با هم در حالی که ارائه طنز امداد رسانی در زمان مناسب.

“من آرام بخشی و واقعا نمی توانید به مردم” هال گفت. “من ممکن است بحث به برخی از ما بچه جوان در پشت صحنه. واقعا این تابستان من فقط می خواهید برای دریافت به دانستن تمام بازیکنان جدید در تیم اول دانشگاه یا دانشکده. من می خواهم همه را به احساس راحتی کردن در اینجا. این یک بازی سرگرم کننده تیم برای شوخی با, اما مهمتر از همه رقابت و کار کردن با.”

نورر

امیرحسین آرنو, WR 2021

با وجود محدود زمان بازی به عنوان یک تازه وارد آرنو سمت چپ یک علامت تعجب در سال سوم خود را با دو touchdown عملکرد در آخرین بازی فصل در پیروزی بیش از فلوریدا.

اظهارات سر مربی Jay دیوار معتقد است که بازی به احتمال زیاد حاکی چه چیزی در فروشگاه برای آرنو در این سال است.

“او ادامه داد: برای دریافت بهتر در فصل گذشته به پایان رسید و واقعا خوب” دیوار گفت. “او به نظر می رسید واقعا هیجان زده برای بازگشت به تمرینات و در زمان ما پشت کردم و او را دیدم آن را مانند به نظر می رسید او تا به حال از دست رفته به ضرب و شتم. او در واقع شبیه او رشد کمی و او را بدست قوی تر است.

“من فکر می کنم با او بودن افزایش ارشد و نوع پسر او است و او می خواهد به پایان برساند تا دبیرستان خود را حرفه ای در یک توجه داشته باشید.”

آرنو گفت که او تا به حال به یک مرحله از بلوغ از طریق فصل گذشته.

هر چند آن را تجربه ای معمولی بود آرنو گفت که او آموخته است که او مورد نیاز خود را به کار سخت برای به دست آوردن و حفظ نقطه خود را در این زمینه است.

آن را در سمت چپ یک تراشه بر روی شانه خود را.

“آمدن به فصل گذشته من احساس مثل من در حال رفتن به شروع اسلات گیرنده تمام سال” آرنو گفت. “من با فروتنی و بازی نمی کند زیاد است. من متوجه شدم که من نیاز به من سر راست است. من واقعا شروع به گرفتن پس از آن در شیوه های. شروع کردم به تکمیل راه من و من در نهایت من شات که در آخرین بازی ساخته شده و بیشتر از آن را.

“از آنجایی که آخرین بازی در ذهن من بوده است و در این زمینه دوباره و رقابت.”

سرعت

برادن Harrelson, OL, 2021

برادن Harrelson نوع از رهبر است که نمی توان از دست رفته زمانی که در حضور او.

این که آیا آن 6-پا-2, 285 پوند قاب برق شدت در طول آموزش وزن و یا حتی خود را زرق و برق دار کفال مدل موهای. … او یک پسر است که خارج از غرفه.

“ما انرژی مختلف فقط در این سال” Harrelson گفت. “ما شده اند به وزن اتاق هر روز فقط در هر یک از دیگر به فشار هر یک از دیگر به عنوان قوی به عنوان ما می توانیم.”

“ما واقعا فقط در تلاش برای نشان دادن underclassmen آنچه ما می خواهیم برای این فصل است.

Harrelson شده است به شدت متمرکز بر آموزش قدرت پس از پایان فصل گذشته مشتاقانه سرعت بعدی max-آسانسور جلسه.

Harrelson گفت: گذشته خود را حداکثر در ماه فوریه زمانی که او نیمکت فشرده 280 پوند است. این هفته benched 275 برای پنج تکرار.

“یکی از بزرگترین چیزهایی که در مورد برادن است او فقط خوشحال بود وجود دارد هر روز” سرعت سر مربی کنت اسمیت گفت. “او پیشرو با تلاش خود را به مطمئن شوید که بچه های دیگر را بهترین تلاش خود در هر روز است. او بدست یک کل خیلی قوی تر است و او معمولا شدید است. او بسیار سخت و فیزیکی ، او با بازی دو زمان کمی برای ما در سال گذشته در خط دفاعی و ما انتظار داریم او را به انجام همان در این سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>