در پی جورج فلوید مرگ سن دیگو پلیس را “فورا” end استفاده از کاروتید داری

(اصلاحات & توضیحات: نسخه قبلی این داستان misidentified محدودیت های استفاده شده توسط سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در مرگ جورج فلوید.)

سن دیگو, اداره پلیس موجب توسط خرید اینترنتی از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس است بلافاصله ممنوع بحث خویشتن داری روش.

حداقل سه بخش اصلی پلیس را ممنوع شبیه گردن دارد و یا chokeholds میان افزایش توجه در پلیس مانور که قطع اکسیژن به افراد تحت بازداشت و یا خویشتن داری.

مینیاپولیس افسر درک چوین استفاده می شود به طور مشابه جنجالی زانو به گردن داری و با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت که منجر به مرگ او.

در سن دیگو رئیس پلیس دیوید Nisleit و محلی مقامات منتخب روز دوشنبه اعلام کرد که ماموران بلافاصله با استفاده از متوقف کردن کاروتید داری به عنوان یک استفاده-از-روش نیروی میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

جورج فلوید مرگ: کارشناسان می گویند زانو به گردن داری خطرناک است اما مینیاپولیس اجازه می دهد تا آن را

در کاروتید داری, یک افسر اعمال فشار به عروق و رگ ها به طور موقت قطع جریان خون به مغز رندر فرد ناخودآگاه. کاروتید روش های مختلف از یک سبد که در آن فشار قرار داده است در جلوی گردن و گلو برش هوا.

“ما در حال تماشای صدمه دیده و درد بسیاری از مردم ابراز دارد پس از مرگ غم انگیز جورج فلوید و متعهد به اقداماتی برای اطمینان از چیزی شبیه به این اتفاق در سن دیگو” شهردار کوین Faulconer گفت.

تغییر موثر است “بلافاصله” Faulconer گفت.

یک گروه واکنش نشان می دهد: فلوریدا افسر پلیس قرار بر ترک پس از سنجاق, سیاه, مرد روی زمین با زانو

عمده دیگر سازمان های اجرای قانون را گرفته و اقدام مشابه در سال های اخیر:

شهر نیویورک

NYPD ممنوع chokeholds در سال 1993 پس از تعدادی از مردم کشته شدند در حالی که دستگیر و یا در بازداشت پلیس.

در ماه ژوئیه 2014, اریک گارنر پس از درگذشت افسر NYPD دانیل Pantaleo پیچیده یک دست به دور گردن خود مانع جلب توانایی نفس کشیدن.

شیکاگو

پلیس شیکاگو بخش اجرا در یک سیاست جدید در ماه فوریه که در طبقه بندی “شریان کاروتید محدودیت” به عنوان یک نیروی مرگبار روش.

“Chokeholds خطرناک هستند” لری Lightfoot گفت: در حالی که در حال اجرا برای شهردار. “آنها باید ممنوع خالص و ساده است.”

لس آنجلس

اداره پلیس لس آنجلس ممنوع chokehold است اما استفاده از آن برای سال ها به عنوان بخشی از روش استاندارد. افسران مجاز به استفاده از آن در شرایطی است که برای نیروی مرگبار.

در مارس 1982 لس آنجلس رئیس پلیس Daryl F. گیتس ممنوع نوار-arm سبد پس از 24 سال سیاه رانندگان شکایت کرد در تلاش برای منع حرکت می کند.

مینیاپولیس سیاست اداره پلیس کتابچه راهنمای کاربر در استفاده-از-نیروی هنوز مجوز استفاده از سبد ،

افسران پلیس در مینیاپولیس ارائه شده اند 44 نفر ناخودآگاه با گردن خویشتن داری از آغاز سال 2015 با توجه به NBC News.

در آن زمان مینیاپولیس پلیس استفاده کرده اند گردن محدودیت حداقل 237 بار. با توجه به NBC News, داده ها نشان می دهد که سه پنجم از کسانی که در معرض گردن محدودیت و رندر ناخودآگاه سیاه پوست بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>