در کشور 2 بزرگترین مترو سیاه پوستان و لاتین تبارها هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19

یک مطالعه منتشر شده امروز توسط UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار یافت که لاتین و سیاه و سفید ساکنان لس آنجلس و نیویورک هستند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان ساکنان سفید به مرگ از COVID-19. این تحقیق همچنین نشان داد که فقر محله در هر دو منطقه دارای بالاترین نرخ COVID-19 موارد و COVID-19–مربوط به مرگ و میر.

Sonja دیاز, مدیر موسس سیاست ابتکار گفت: دو دلیل مهم برای کسانی که روند که کم درآمد و لاتینی, مردم در هر دو منطقه تمایل دارند که بیشتر نیاز به کار در خارج از خانه و یک تکیه بیشتر بر حمل و نقل عمومی که هر دو آنها را در معرض خطر بیشتری برای قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“ما در حال حاضر هفت ماه به این بیماری همه گیر است و ما شروع به پاک کردن اطلاعات در مورد نامتناسب سلامت و اثرات اقتصادی آن جوامع از رنگ جنوبی” دیاز گفت. “از آن زمان به آدرس روش های خاص است که COVID-19 لطمه می زند لاتین و سیاه و سفید, خانواده ها و برای حفاظت از آسیب پذیرترین جوامع به عنوان ویروس موج در سراسر کشور.”

در لس آنجلس و سن-تنظیم نرخ مرگ شد 54 در هر 100,000 لاتین برای ساکنان و 46 در هر 100 ، 000 برای ساکنان سیاه در مقایسه با 23 در هر 100 ، 000 برای ساکنان سفید; در شهر نیویورک سن-تنظیم نرخ مرگ 247 نفر در هر 100000 نفر به صورت لاتین ساکنان 237 هر 100 ، 000 برای ساکنان سیاه و 120 نفر در هر 100000 نفر برای ساکنان سفید.

نویسندگان توصیه می کنند که شش اقدامات اجرا شود بلافاصله در شهرهای با جمعیت زیادی از آسیب پذیر جوامع:

  • افزایش تست برای جوامع کم درآمد از رنگ.
  • ارائه دسترسی به خدمات بهداشتی و مواد غذایی سالم در جوامع کم درآمد.
  • اضافه کردن حفاظت در حمل و نقل عمومی از جمله ارائه دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و ماسک رایگان.
  • گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران ضروری.
  • افزایش دسترسی به telehealth کم درآمد ساکنان و ایجاد پل فقدان مراقبت های پزشکی.
  • اطمینان حاصل شود که دقیق نژاد و قومیت اطلاعات در حال جمع آوری به طوری که مقامات منتخب و کارشناسان بهداشت عمومی می تواند درک تاثیر COVID-19 در جوامع از رنگ.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها از لس آنجلس و نیویورک دو حوزه شده اند که سخت ضربه در طول همه گیر و خانه را به بزرگ لاتین و سیاه و جمعیت. آنها دریافتند که ساکنان که بیمه زندگی در سر می برند شرایط مسکن بود و دسترسی محدود به اینترنت مواجه خواهد شد نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی در طول بیماری همه گیر.

علاوه بر این نویسندگان دریافتند که افراد بین سنین 18 و 40 بالاترین میزان عفونت در لس آنجلس; در نیویورک مردم بیش از سن 45 هستند بیشتر تحت تاثیر قرار. مردان در هر دو منطقه نرخ بالاتری از عفونت از زنان است.

“ضروری کارگران قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز برای حفظ اقتصاد در حال اجرا و خانواده های ما تغذیه و آن را ساخت و آنها را بیمار گفت:” لورا مارتینز سرب و نویسنده این گزارش و UCLA همکار فوق دکترا در بیماریهای زنان و زایمان. “داده ها به وضوح نشان می دهد که فشار از این بیماری همه گیر است که احساس ما آسیب پذیرترین جوامع و دولت ما رهبران باید به حساب نیازهای خاص سیاه و لاتین ساکنان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>