این جمهوریخواه ارزش خطر در جکسنویل?| Cotterell

نظر

به طور معمول یک مزاحمت “کت و شلوار” یک الکی مورد ظ توسط کسی که در تلاش برای آزار و اذیت یک کسب و کار و یا عمیق-جیب متهم به امید سریع دریافت از دست رفته پرداخت.

اما جکسون, برنامه ریزی برای داشتن کمیته ملی حزب جمهوری خواه را کوچک پشت renominating کنوانسیون ماه آینده کشیده شده از یک رمان نوع از دادخواهی. این دعوی که مزاحم این کنوانسیون خود را که شاکیان تماس خطرناک و نیازی اختلال در اول ساحل در تابستان آرامش است.

یک طومار کمپین در حال حاضر در جریان است با شهروندان اصرار مقامات دولت محلی برای دبه کردن در توافق خود را برای میزبانی Aug. 24-27 مبنی. این RNC برنامه ریزی شده بود برای تشکیل جلسه در شارلوت اما کارولینای شمالی با فرماندار — یک دموکرات در صورتی که مسائل — حاضر به استراحت پوشش فاصله و جمعیت-اندازه قوانین به معنای مهار گسترش COVID-19 ویروس.

شهردار لنی کاری (که اتفاقا خود قرنطینه هفته گذشته به دلیل تماس با فرد آلوده) به توافق جکسون پرتاب عجله مونتاژ جشن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن renomination. کاری سابق دولت حزب جمهوری خواه رئیس داد: شهرستان خود را که همه چیز همه حق خواهد شد.

واقعا…. آن را OK. همه چیز در حال انجام است.

که شما را به توجه به هر حال سیاستمداران که حاضر به نزدیک سواحل در طول بهار و در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد مدارس در چند هفته ؟ و یا یک دسته از روشن فکر دانشمندان را با نمودار نشان دادن عفونت رای دادن اهمیت حیاتی پرونده های جدید روز پس از روز پس از روز ؟

و علاوه بر این اواخر مرداد ماه این ممکن است همه پاک. می تواند بود.

خوب وکیل W. C. Gentry نیست راضی کند. او طرح دعوی در دادگاه در هفته گذشته از طرف برخی از جکسون ساکنان و صاحبان کسب و کار بر این باورند که برگزاری کنوانسیون در طول یک بیماری همه گیر به خوبی ممکن است “مضر به سلامت” نه تنها ایران اما مردم آنها را در تماس با آمده.

“مگر در مواردی محدود توسط دادگاه جماعت هزاران نفر از مردم در نزدیکی برای مدت طولانی را تشکیل می دهند مزاحمت و در نتیجه گسترش عظیم از COVID-19” گفت: Gentry کت و شلوار به نقل از فلوریدا تایمز اتحادیه.

آن پرونده در دادگاه مدار در برابر RNC تهمت مجدد انتخابات و ASM جهانی پدر و مادر, Inc., این شرکت عامل VyStar یادبود سربازان عرصه است. این ریشه در یک سال 1917 اساسنامه اجازه می دهد فلوریدا به دخالت در دادگاه در مقابل آزار دهنده است که بر عموم مردم.

(رسمی نویس ارزان شات کتاب نیاز به یک روزنوشت سخن گفتن در این مرحله در مورد سیاستمداران بودن خودشان عمومی آزار دهنده است. اما من چشم پوشیدن از این قانون به دلیل آن را بیش از حد آسان و واضح است.)

به عنوان اگر برای تاکید گرانش این ماده کت و شلوار همزمان با تصمیم برخی از کالج فوتبال کنفرانس به کوتاه شدن این سال فصل است. هرگز به ذهن یک کمپین سیاسی هرگز به ذهن جهانی بهداشت بحران هرگز به ذهن عظیم اقتصادی — ما در حال صحبت کردن در فوتبال اینجا.

پر کردن طرح دعوی در دادگاه نیز همزمان با خبری که مقامات بهداشت عمومی در اوکلاهما این باور است که افزایش در مثبت coronavirus تست ممکن است مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع ماه گذشته. که نمی تواند مستند با قطعیت گفت اما حافظه هزاران unmasked ازدحام تماشاگران هم نیست دقیقا تشویق نمایندگان ایران به می خواهم یکی دیگر از نمایش بزرگ در جکسون ویل.

“برای جلوگیری از جامعه گسترش COVID-19 و حفاظت از سلامت و رفاه از شاکیان و جامعه لازم است و ضروری است که همه سوپر پخش رویدادهای که در آن تعداد زیادی از مردم جمع در مجاورت نزدیک در داخل خانه رخ نمی دهد” طرح دعوی در دادگاه ادعا.

اگر یک دادگاه نخواهد امر کنوانسیون به طور کامل کت و شلوار می پرسد برای محدود کردن بیش از 2,500 نمایندگان و دیگر شرکت کنندگان در 15,000 صندلی عرصه است. تمیز کردن مکرر شش پا فاصله و اجباری پوشش نیز باید اجرا شود در داخل عرصه با توجه به پیشنهاد.

و ما نمی توانیم چشم پوشی فصل طوفان. هیچ چیز مثل داشتن ده ها هزار نفر از, مهمانی, کنوانسیون مردمی در ساحل اقیانوس اطلس اگر یک بازدید.

در ضمن حداقل شش (تا جمعه) سناتور ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که نمی شود حضور می یابند. و برنامه ریزان به دنبال به حرکت برخی از اوباما, حوادث, خارج از منزل.

اما چرا باید کنوانسیون در تمام ؟ ما در حال حاضر می دانیم مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن خواهد بود که نامزدهای حزب. و اتخاذ یک حزب پلت فرم ؟ همه ما می دانیم که نامزدها با خوشحالی آن را نادیده گرفت اظهار داشت: اصول صورتی که مایل.

این امر می تواند یک ایده خوب را به یک فضیلت از ضرورت و با اهدای هر دو نامزد ریاست جمهوری از راه دور و پیشگام عصر جدید از تلفنی conventioneering. این امر می تواند یک ایده حتی بهتر فقط اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن نامزد موجب اولیه خود را پیروزی و جست و خیز کل احمقانه کسب و کار.

لایحه Cotterell بازنشسته است تالاهاسی دموکرات کنگره خبرنگار می نویسد که دو بار در ستون هفتگی. او را می توان در رسید [email protected]

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>