صدها نفر از دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در دانشگاه وست فلوریدا می تواند مجبور به خارج از کشور تحت جدید فدرال COVID-19 دستورالعمل ثبت نام.

در زمانی که بسیاری از دانشگاه ها و تغییر برنامه درسی خود را آنلاین, U. s. Department of Homeland Security دانشجویی برنامه بازدیدکننده تبادل اطلاعات موظف است دانشجویان بین المللی باید حداقل یک دوره چهره به چهره. دانش آموزانی که برآورده نمی, که معیار خواهد بود مجبور به ترک کشور و یا منع از ورود به کشور اگر آنها در حال حاضر زندگی در خارج از کشور.

جولای 6 دستور اتحاد چپ مدارس تکاپوی پیدا می کند راه هایی برای کمک نهفته دانش آموزان ماندن در دانشگاه و سمت چپ دانش آموزان بدونم که اگر آنها را بسته از مدارس خود در ماه آینده.

بیشتر: UWF دانشجویی بین المللی-ورزشکاران پناهگاه در ایالات متحده در میان coronavirus

بیشتر: UWF آن را نشان می دهد ‘پیشگیری راهکار’ به عنوان آن به نظر می رسد برای بازگشایی پس از بیماری همه گیر کوروناویروس

Rachel Hendrix, UWF اجرایی مدیر امور بین الملل گفت: در حال حاضر در حدود 250 دانشجویان بین المللی ثبت نام در دانشگاه در F-1 ویزای تحصیلی. نزدیک به 90 بیشتر در حال برنامه ریزی برای وارد در پاییز.

“حدود 65 درصد از کلاس های ما به طور کامل آنلاین در حال حاضر به طوری که برگ های آنها را با حدود 35% از ارائه دوره هایی که به صورت چهره به چهره و یا ترکیبی (حضوری و آنلاین) نوع modality” هندریکس گفت. “بنابراین آنها ممکن است در یک برنامه که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز. در آن صورت ما در حال کار با صندلی از آن برنامه ها و مشاوران برای دیدن اگر یک کارگردانی تحصیل یا کارآموزی یا کارورزی دوره را می توان در ایجاد یک چهره به چهره با فرمت به طوری که آن را اجازه می دهد تا دانش آموزان را قادر به پر کردن آن لازم الاجرا توسط (تبادل دانشجو بازدید کننده برنامه).”

Zoraida برریس لوپز, ونزوئلا یک بومی به دنبال درجه دوم در UWF گفت: او می ترسد او را به ریشه کن کردن شوهر او و دو فرزند جوان است.

“در حال حاضر در درجه من است که چهره به چهره با تشکر از خدا” برریس لوپز گفت. “من دعا که UWF خواهد آن را نگه دارید که راه. زیرا در این حالت دیگر من را مجبور به بازگشت به کشور است.”

اگر چه او ونزوئلا برریس لوپز, خانواده, اقامت در اسپانیا قبل از آنها آمد به فلوریدا. او گفت: با توجه به COVID-19-مربوط به سفر از محدودیت های تعیین شده توسط اتحادیه اروپا, او مطمئن نیستید اگر خانواده او حتی می تواند پرواز به اسپانیا از آمریکا و خانواده اش زندگی می کند در مسکن پردیس, او فرزند ارشد می رود به مدرسه ابتدایی در اینجا و برریس لوپز گفت: آن را آسان به فقط تمام کسانی که روابط و بسته بندی کیسه ای در قطره از کلاه.

“به جای همه چیز و همه چیز را سازمان یافته به ترک چیزی است که شما می توانید به سرعت,” او گفت:. “شما نیاز به زمان برای انجام کارهای درست در راه درست. من می دانستم که ما از رفتن به بازگشت به اسپانیا اما این نبود این طرح است.”

تحت قیمومیت دانش آموزان که بار دوره را شامل نمی شود حداقل یک فرد در کلاس خواهد شد که 15 روز به ترک ایالات متحده قبل از حضور خود در نظر گرفته است “غیر قانونی.”

UWF برگزار پرسش و پاسخ با دانش آموزان چهارشنبه به طرح دستورالعمل های جدید و آدرس برخی از نگرانی های خود را. در هفته های آینده رؤسای مشاوران و دانشکده خواهد بود و کار با دانش آموزان به تلاش برای اطمینان حاصل شود برنامه خود را به درجه دارای نوعی در فرد مطالعه است.

بیشتر: چه خواهد شد Escambia County مدارس در پاییز ؟ خانواده ها باید 3 گزینه.

هندریکس گفت: این دانشگاه دارای تفسیر دستورالعمل های فدرال به معنی یک دانش آموز است و چهره به چهره دوره باید انتگرال به برنامه خود را به درجه و نمی تواند فقط یک نامربوط انتخابی. مدارس هنوز تفسیر فدرال ارشاد و برخی از مقدار کنترل در زمانی که تیک تاک ساعت شروع می شود برای دانش آموزان است.

در UWF های ترم پاییز شروع می شود, Aug. 24 و روز به رها کردن و اضافه کردن کلاس Aug. 30. هندریکس گفت که او پیش بینی آن خواهد بود پس از رها کردن/اضافه کردن تاریخ قبل از UWF طول می کشد هر رسمی اقدام به برداشت دانش آموزان آنها نمی تواند جای شروع از 15 روز شمارش معکوس.

هندریکس گفت: این دانشگاه امیدوار است برای جلوگیری از آن نتیجه است. او گفت: نه تنها دانشجویان بین المللی از دست دادن آموزشی و فرصت های شغلی, اما دانشگاه را از دست می دهند در حیاتی غنای فرهنگی و تنوع است.

“نه هر دانش آموز می شود این فرصت را به مطالعه در خارج از کشور, بنابراین شاید داشتن یک دانش آموز از برزیل در کلاس خود و شنیدن دیدگاه های خود را در یک دوره در اقتصاد جهانی است که واقعا جالب و به ارمغان می آورد دیدگاه های مختلف به کلاس درس” هندریکس گفت.

بیشتر: Pensacola اقتصاددانان می گوید پیروزی ساحل خلیج فلوریدا است که در مواجهه با بدترین اقتصاد از رکود بزرگ

فقدان این دانش آموزان را چشمگیر اقتصادی در دانشگاه و جامعه ما به عنوان یک کل با توجه به Hendrix.

در اولین کنگره آمریکا در منطقه که امتداد از Escambia County به شرق Holmes County, دانشجوی بین المللی کمک $10.1 میلیون دلار به اقتصاد محلی از طریق چیزهایی مثل شهریه و هزینه های مسکن, با توجه به داده ها از نفتا: انجمن مربیان بین المللی. ملی آنها کمک $41 میلیارد و پشتیبانی بیش از 458,000 شغل.

“اگر برای برخی از دلایل آنها برای بازگشت به خانه و خود را از دست بدهند F-1 وضعیت از دست دادن آنها را که به نفع اشتغال پس از فارغ التحصیل” هندریکس گفت. “دانشجویان بین المللی به ما استادان و محققان و دانشمندان ما و ما پزشکان در ایالات متحده و به طوری که آنها نیز آنها نیز خود را قرض دادن به بخشی از این بزرگتر تاثیر اقتصادی در کشور است.”

برریس لوپز گفت که او می خواست به حرکت به فلوریدا به طوری که کودکان می توانند یاد بگیرند و غوطه ور در زبان انگلیسی است که او بازدید Pensacola در توصیه دوستان و سقوط در عشق با جامعه.

“زمانی که من به اینجا آمد اولین بار به من گفت:” بله حق با شماست من باید این مکان در زندگی,’,” او گفت:.

“نیاز به ترک خیلی سریع به سرعت فکر می کنم این غیر منصفانه است. این بی رحمانه است.”

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de