جزایر خلیج فارس ملی ساحل دریا خواهد بود بازگشایی رسمند جانسون ساحل در Perdido کلیدی در روز شنبه.

پارک اعلام کرد روز سه شنبه در یک مصاحبه مطبوعاتی که محبوب منطقه ساحل در انتهای شرقی Perdido کلید خواهد بازگشایی و همچنین به عنوان سه پارکینگ در عقیق ساحل پیچیده در سانتا رزا جزیره است.

هر دو مناطق قبلا برنامه ریزی شده بسته باقی می ماند در طول این پارک در فاز اول بازگشایی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

قلعه Pickens و فورت بررنکس خواهد ماند بسته شده در حال حاضر.

آنچه باز در تکدی: راهنمای شما برای تکدی از سواحل شهر پاناما به Pensacola Beach

نابارا, ساحل,: نابارا ساحل و اسکله باز خواهد شد بدون محدودیت زمان شروع شنبه

جانسون ساحل باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر آغاز کردند. دستشویی در منطقه باز خواهد شد اما شرق غرفه خواهد بود برای تعمیرات بسته, پارک گفت.

برنت Everitt سخنگوی جزایر خلیج فارس ملی ساحل دریا گفت: بازگشایی یک تاریخ پیش بینی شده و می تواند تغییر کند.

“ما امیدواریم که برای باز کردن این منطقه در روز شنبه, مه 9 هر چند این تاریخ ممکن است تغییر کند به عنوان پارک آماده منطقه برای بازگشایی,” Everitt گفت. “در این زمان آن باقی مانده است پیش بینی شده و یا تاریخ مورد نظر برای پارک.”

Everitt گفت: پارک ارسال خواهد شد به روز رسانی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و همچنین به عنوان وب سایت خود را.

در سانتا رزا جزیره پارکینگ 34B, 34C و 34D درون عقیق ساحل پیچیده خواهد بود اما همه دستشویی ها بسته باقی خواهد ماند.

پارکینگ 33A و 36A در امتداد خلیج فارس-سمت بزرگراه 399 بسته باقی می ماند از طریق تابستان برای محافظت از shorebird تودرتو.

این پارک در مناطق, می سی سی پی دیویس بایو پتی Bois غرب Petit Bois شاخ و کشتی سلیمان و همچنین پارک متعلق به بخش هایی از جزیره گربه خواهد ماند بسته شده است.

“پارک کارکنان همچنان به نظارت بر داده های محلی و منطقه ای در مناطق” گفت: سرپرست دن براون. “به عنوان زمان واقعی اطلاعات در ادامه به تغییر این پارک به نظر می رسد برای افزایش تفریحی دسترسی در یک راه امن و مسئول.”

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de