جاش Sitton داگ بالدوین دارای میان طرفدار فوتبال تمرکز همه دهه Top 101 از 2010s

یک جفت از پنساکولا برتر فوتبال محصولات به تازگی نام در میان 101 بازیکنان دهه گذشته توسط طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

Pensacola کاتولیک جاش Sitton و خلیج فارس نسیم را داگ بالدوین شد رتبه شماره 68 و شماره 77 به ترتيب در PFF همه دهه 101 که رتبه بالای بازیکنان NFL از 2010s.

همه دهه انتشار خود ادامه خواهد داد و روز شنبه با بازیکنان شماره 25-49 و پایان پنج شنبه با Nos. 24-1.

به تازگی بازنشسته Sitton دریافت کرده آید تپه ستایش از PFF یک آمار پیشرفته و تحلیل وب سایت متمرکز در سطوح مختلف فوتبال در اخیر آن همه دهه منتشر شده است.

سهشنبه رتبه بندی اشاره کرد که Sitton بود “بدون شک بهترین پاس-مسدود کردن گارد در NFL در طول زندگی حرفه ای,” با اشاره به محدود خود فشار مجاز در حالی که حفاظت از Aaron Rodgers.

علاوه بر این Sitton صاحب بالاترین تک-season pass-مسدود کردن امتیاز از وب سایت در 94.9 (از 100) در سال 2014.

بیشتر: Pensacola ورزشی کوه راشمور نشان داد! که سرزمینهای میان بالا 4?

در آن دهه تیم PFF به نام Sitton آن تیم دوم سمت چپ گارد با اشاره به او را به عنوان “بهترین پاس-مسدود کردن گارد عصر خود و احتمالا بهترین است که PFF تا به حال دیده می شود.”

بالدوین در آمد در شماره 77 مورد تحسین قرار گرفته توسط PFF برای موفقیت او به عنوان یک ردیف 1 گیرنده بدون سرعت اولیه و ورزشکاری.

مسیر در حال اجرا و تطبیق پذیری تولید “یکی از قابل اعتماد ترین گیرنده” در این بازی در هشت سال کار حرفه ای که شامل دو نرم افزار کاسه انتخاب یک سوپر باول عنوان در سال 2013.

Sitton و بالدوین هر دو بازی گذشته خود را NFL بازی در سال 2018 و رنج و آسیب های که منجر به بازنشستگی در سال 2019.

Eric J. والاس را می توان در رسید [email protected] یا 850-525-5087.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>