Dellara Gorjian یک سال 2020 فارغ التحصیل از دانشگاه UCLA School of Law, دریافت کرده UC رئیس جمهور جایزه برجسته دانشجویی رهبری برای حمایت از طرف IF گیرندگان. این جایزه توسط رئیس جمهور اعلام شد جانت ناپولیتانو در جولای 30 UC رجنت نشست.

Gorjian آمد به جنوب کالیفرنیا از کانادا با خانواده او زمانی که او 5 ساله بود و در میان حدود 800,000 IF گیرندگان که در صورت اخراج اگر برنامه است لغو. IF یا اقدام معوق برای ورود دوران کودکی تصویب رسید و در سال 2012 توسط باراک اوباما به ارائه حمایت برای مهاجران مستند نشده به ارمغان آورد به آمریکا به عنوان کودکان.

UCLA پخش Studio

Gorjian نقش برجسته ای در دانشگاه کالیفرنیا موفق دیوان عالی کشور چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن یکdministration تلاش برای از بین بردن این برنامه است.

او به ارائه یک بیانیه به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه وزارت امنیت داخلی در مقابل رجنت از دانشگاه کالیفرنیا ترسیم او سابقه و هدف او از تمرین قانون در کشور که در آن او بزرگ شده. Gorjian که پدر و مادر و خواهر و برادر در حال شهروندان ایالات متحده نیز حمایت برای DACA گیرندگان در رسانه ها با تاکید بر تنوع از مردم خواهد بود که تاثیر منفی پیشنهادی و تغییر در سیاست. چند صد UCLA دانش آموزان IF گیرندگان.

در ژوئن 18, دیوان عالی کشور حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن یکdministration تلاش برای پایان دادن به DACA بر خلاف قانون اساسی بود هر چند آن را به سمت چپ درب باز برای قوه مجریه به دنبال سیاست تغییر در آینده است. فقط این هفته به دولت اعلام محدودیت های جدید برای برنامه به عنوان آن را همچنان به نمودار بعدی آن حرکت می کند.

در پاسخ به دریافت جایزه Gorjian گفت: “من با فروتنی به فرصت برای نشان دادن IF کنندگان در این لحظه تاریخی اما از آن است که علاوه بر این بسیار ویژه قادر به نشان دادن UCLA و همه چیز را به مدرسه می ایستد در حمایت از تلاش های. وجود دارد خیلی بیشتر باید انجام شود و این شناخت به من الهام بخش در ادامه تلاش های من برای یک رهبر و یک مدافع برای تغییر مثبت در آمریکا”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de