مادلین Swegle می شود نیروی دریایی ایالات متحده اولین زن خلبان جنگنده در آن 110 سال سابقه

دگرمن. j.g. مادلین Swegle تاریخ ساخته شده توسط تبدیل شدن به نیروی دریایی ایالات متحده اولین زن خلبان جنگنده تاکتیکی.

رئیس نیروی دریایی آموزش هوایی تبریک گفت Swegle شنبه در Facebook برای تکمیل آموزش خود را و گفت: او را دریافت و او را “بال های طلا” در این ماه.

“BZ به دگرمن. j.g. مادلین Swegle در تکمیل هوایی تاکتیکی (اعتصاب) هوانورد درسی” پست خوانده با استفاده از مخفف براوو زولو که به معنی “خوب انجام می شود.”

Swegle نیز به دست آورده ستایش از عقب Adm. پائولا دونن نیروی دریایی معاون رئیس اطلاعات دیابت الیزابت وارن D-Mass., و افسانه ای تنیس Billie Jean King.

“بسیار افتخار LTJG Swegle,” دان توییتی. “برو جلو و پا زدن لب به لب.”

Swegle فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده در سال 2017 است و اختصاص به Redhawks آموزش اسکادران (VT) 21 در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کینگزویل در تگزاس با توجه به نیروی دریایی بار.

اخبار Swegle دستاورد آمد همان روز یک سرباز زن فارغ التحصیل از ارتش و نیروهای ویژه نخبگان دوره اول شدن زن برای پیوستن به سبز کلاه بره از تیم.

Swegle را نقطه عطف می آید بیش از 45 سال پس از رزماری مارینر شد برای اولین بار به پرواز تاکتیکی جنگنده جت در سال 1974 آسوشیتد پرس گزارش داد. این بود تا سال 1980 که برندا رابینسون شد اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به کسب بال خود را از طلا و تبدیل شدن به یک نیروی دریایی پرواز مربی ارزیاب و VIP و حمل و نقل خلبان با توجه به زنان در حمل و نقل هوایی بین المللی است.

یک بررسی در سال 2018 از Military.com یافت که از 1,404 F/A-18 Hornet, خلبانان فقط 26 شدند و 33 نفر زن بودند. کمتر از 2 ٪ از تمام خلبانان اختصاص داده شده به جت, سیستم عامل, شد, سیاه, خروجی گزارش شده است.

اولین زن کلاه سبز: سرباز می شود برای پیوستن به Green Berets پس از فارغ التحصیلی از آموزش نیروهای ویژه

ماه گذشته نیروی دریایی اعلام تشکیل “نیروی کار یک نیروی دریایی” به آدرس مسائل مربوط به “نژادپرستی و تبعیض جنسی و دیگر تعصبات مخرب و تاثیر خود را در نیروی دریایی آمادگی.”

“به عنوان یک نیروی دریایی یکنواخت و غیر نظامی فعال و رزرو – ما نمی توانیم تحمل تبعیض و یا نژاد پرستی از هر نوع. ما باید کار برای شناسایی و از بین بردن فردی و نژادپرستی سیستماتیک در درون ما نیروی” رئیس عملیات نیروی دریایی مایکل Gilday در بیانیه ای گفت.

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>