مارک Conti آمیز غرب فلوریدا بیس بال سر مربی باقی خواهد ماند مدیر ورزشی

مارک Conti افسانه است loomed بزرگ در غرب فلوریدا بالا و در پنساکولا-منطقه نقش خود را به عنوان موفق بیس بال مربی و مدیر ورزشی.

او اعلام کرد استعفای خود را از مربیگری وظایف در هفته گذشته و باقی خواهد ماند در کارکنان به عنوان مدیر ورزشی.

“من هنوز هم همه چیز به پایان رسید. من به من سر مربی جدید عادت کرده اند و من نمی خواهم به پرتاب او را به گرگ” Conti گفت. “این مدرسه به معنی خیلی افتضاح به من. ما شروع با تنها یک دانشجوی سال اول کلاس در غرب فلوریدا در 2001-02 سال تحصیلی و اول ما تیم اول دانشگاه یا دانشکده فصل تنها با نوجوانان و در رشته 04-05. من خوشحالم که ما برنده یک منطقه عنوان است که در سال.”

خود را از طریق مربیگری حرفه ای Conti اسیر نه منطقه عناوین ساخته شده 13 ULTIMOPREZZO دولت حذفی حضور مربی 42 آینده-کالج بازیکنان و سه بازیکنان حرفه ای.

او به پایان رسید با 300 برنده است.

این نرم افزار برای خالی سر مربی باز باقی خواهد ماند آنلاین تا روز چهارشنبه. مصاحبه انجام خواهد شد روز شنبه و یک تصمیم است و انتظار می رود ساخته شده در اوایل هفته آینده.

این است که در حال توسعه داستان بررسی بازگشت در PNJ.com/sports برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>