نظر

در این عجیب و غریب روز از دادخواست و تظاهرات عمومی که در آن حتی جوان, سفید, hipsters الهام گرفته شده است به یک استراحت از Infinite و نگاهی به خیابان ها به مسابقه های مختلف کمبود American justice یک سوال باقی می ماند مودبانه پاسخ داده نشده توسط بسیاری از اعضای تازه خشمگین جوانان:

که در آن خانواده بوده است ؟

که به تطهیر مشروع تظاهرات اخیر در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. با توجه به خیابان ها یکی از مهم ترین تظاهرات از مردم قدرت و نارضایتی با اقتدار دولت. از زمان های قدیم شده است وجود ندارد و واضح تر راه برای فقیر و شهروندان غیر مسلح را فوری نمایش قدرت است.

اما نیز وجود دارد که جلسات شورای شهرستان. و شهرستان جلسات کمیسیون. و خداوند می داند که در پنساکولا وجود دارد تعداد بی حد و حصر کمیته ها و شبه دولتی تخته که نیمی از آن به احتمال زیاد طراحی شده با مشکوک مفاهیم تقلب در قوانین و فریب دهندگان از پول بیشتر است.

و در حالی که ایستاده در خیابان ها یک چیز از کانال های رسمی و مرجع تخصصی دولت باید به طور کامل از بدن بیش از حد. به عنوان خسته کننده به عنوان شورای شهر جلسات ممکن است مردمی که واقعا می خواهید تغییر دهید باید به طور مداوم نشان می دهد تا به موعظه را به نمایندگان خود در فرد و مبارزه با بوروکراسی خود را در آن چمن است.

به عبارت دیگر هنگامی که ما شروع به دیدن ناگهان اجتماعی آگاه hipsters به طور منظم نمایش شهرستان در جلسات کمیسیون به سرزنش جف Bergosh مورد bromance برای جداسازی دوران قانونگذاران (وجود دارد رسیده برای این فرصت در سال های اخیر) و یا به تحقیر داگ Underhill برای نوشیدن Perdido بای آب به منظور دفاع از آلودگی های صنعتی (ایضا) یا برای excoriate رابرت بندر برای مسدود کردن آرا و بحث و گفتگو در مورد یک میدان که از نظر علمی مهندسی برای حل Pensacola Beach ترافیک پشتیبان گیری — سپس حرکت واقعا ممکن است به چیزی است.

اما بله باید نشان می دهد تا. شما باید برای به دست آوردن درگیر است. نه فقط گاهی اوقات. ماه پس از ماه. جلسه بعد از جلسه. مسئله بعد مسئله است. در کمیسیون’ دفاتر شهردار را نخوانده و در صفحات این روزنامه است. فوری شور و شوق برای تغییر یک چیز است اما نظم و انضباط و ثبات است چه خواهد شد در واقع با ایجاد تغییرات در زندگی اتفاق می افتد.

نه این که آن را آسان و لذت بخش است. که احتمالا به همین دلیل بیشتر مردمی آن را انجام نمی.

Pensacola خوش شانس است که یک تعداد قابل ملاحظه ای مشغول شهروندان شده اند که مبارزه برای جامعه ، Dottie Dubuisson احتمالا با حضور بیشتر در جلسات عمومی از هر انتخاب رسمی در دولت, در حالی که گارد ایستاده و صحبت کردن برای او عزیز Belmont-DeVilliers محله. دایان Krumel marshaled چنین پایدار نشان می دهد نیرو به شهرستان کمیسیون مجلس که او را نجات داد Pensacola Beach از یک نابکار شگرد از توسعه دهندگان خصوصی و Rep. مت Gaetz به ربودن Escambia شهروندان در سطح جهانی سواحل از مالکیت عمومی است.

و فقط این هفته دکتر جکی لین — Escambia County افسانه ای زیست شناس دریایی و شهروند نگهبان از Perdido بای — ثبت اصلاح دادخواست به مسابقه یک رضایت سفارش صادر شده توسط وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست است که یک بار دیگر اجازه می دهد بین المللی مقاله به ادامه آزادسازی میلیون گالن از آلودگی است که در نهایت به پایان می رسد تا در Perdido بای.

در اوایل این ماه DEP اخراج دکتر لین اولیه چالش به رضایت منظور این ادعا که او توضیح داد که چه آسیب یا خسارت او رنج می برد و که او تا به حال نه اشاره به قوانین خاص و یا قوانینی که گفته بودن نقض شده توسط IP آلودگی است.

از این رو دکتر لین “اصلاح” درخواست ثبت این هفته است.

بحث در مورد مبارزه برای یک علت است که نگاه اجمالی از رویه عارضه است اما یک فلش از نزدیک به پنج دهه اداری حلقه-پرش و قرمز-نوار چاک که دکتر لین شده است و مجبور به مبارزه را از طریق به منظور محافظت از خدا-با توجه به زیبایی های طبیعی در حیاط خلوت خود.

پنج دهه است. بحث در مورد نشان دادن. بحث در مورد تلاش مداوم. صحبت در مورد تعهد به علت خود.

“سالها من را تماشا بای که من زندگی می کردند در گذشته 45 سال رو به زوال” لین نوشت: در خط باز از اصلاح دادخواست.

او در ادامه به طور خلاصه سابقه مطالعات و آزمایشات است که با نشان دادن عدم سلامت فقیر و تنوع گونه های ماهی در خلیج. او توضیح می دهد که چگونه گونه های خاصی از صدف و حلزون — که در فراوانی یافت و در سال 1980 در چند شماره و یا غیر موجود امروز است. لین امتیاز به سمیت در IP پساب است که مطلق منبع اصلی آلودگی به Perdido بای.

لین می گوید که مستند سطوح pH در خلیج به طور خاص نقض فلوریدا خود کیفیت آب اساسنامه و در عین حال هیچ چیز انجام شده است. او مدعی است که این غیر طبیعی pH بالا است یک منبع تحریک و ناراحتی برای شناگران و همچنین به عنوان یک منبع از آسیب به نمونه های بیولوژیکی از خلیج.

خط دادخواست در ادامه استدلال می کنند که “تا زمانی که این گروه صادر, رضایت سفارش 19-1453 شده است وجود دارد هیچ فرصتی برای صاحبان املاک در Perdido خلیج برای جلوگیری از این تخریب ما بای دیگر از طرح دعوی در دادگاه. آن را در زمان اداری عمل رضایت منظور باز کردن Fla آمار. 120.57 به طوری که شهروندان می توانند خود را به چالش اقدامات دولت و یا inactions. این اولین فرصت پس از رضایت منظور صادر شده در سال 2009 که من و همسرم به چالش کشیده و می گویند: “آیا چیزی در مورد ما بای. شما باید اجازه این خلیج به وخامت در برابر Fla. قوانین و اساسنامه.”

به عبارت دیگر این لحظه مهم است. این اولین بار است که شانس در بیش از یک دهه است که شهروندان یک فرصت (بدون پرداخت از جیب به استخدام خود ما وکلای مدافع) دولت را به چالش عدم محافظت از Perdido بای.

لین اصلاح دادخواست میسازد بسیاری از قوانین زیست محیطی و قوانین ایالتی که او ادعا می کند که نقض توسط IP آلودگی و DEP عدم اجرای. در نهایت او اتهامات که DEP رضایت سفارش “اجازه می دهد تا تخریب Perdido بای به ادامه خواهیم داد.”

در یک تماس تلفنی هفته گذشته جکی دست هایش را به عنوان او به من گفت: “برای آنچه در آن ارزش, DEP شده است بسیار خوب به من! آنها در واقع بسیار مفید است.”

“اما من انجام داده ام این مانند یک میلیون بار” او گفت: توضیح روند. “پس از اصلاح دادخواست و سپس شما را به 15 روز چیز — شما 15 روز و سپس آنها 15 روز برای پاسخ و سپس شما 15 روز دیگر برای پاسخ به آن و… اما هنگامی که بخش تعیین کننده من ملاقات معیارهای که زمانی که ما به یک جلسه.”

لین می گوید: آینده از شنیدن چیزی است که به طور بالقوه می تواند بیشتر روشن برای مردمی نگران سرنوشت Perdido بای. “هنگامی که شما را وادار به رفتن را از طریق فرایند کشف و تماس با کارشناسان و صلیب خود را بررسی مردم که زمانی که آن را واقعا می تواند جالب و آموزنده برای عموم است.”

من از او پرسید که آیا او را بیشتر خوش بینانه در این زمان نسبت به سال گذشته است.

“هیچ!” او خندید. “فقط به دلیل سیاسی آب و هوا در حال حاضر… منظورم رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مشغول به کار برای IP.”

“اما شما هرگز نمی دانید فرماندار گفت که او می خواهد برای انجام کاری و DEP واقعا شده است بسیار خوب برای من این زمان تا ما را ببینید.”

جکی خط راست است. او راست بود پس از آن شده است و او راست در تمام طول — IP آلودگی زمین و آبراه Escambia County و در نتیجه تخریب Perdido خلیج باید به پایان رسید چندی پیش برای هر دو دلایل قانونی و اخلاقی ، در عین حال در برابر تمام منافع محلی شهروندان و صاحبان املاک نسل های آینده از Escambia County ساکنان و, زیبایی طبیعی و محیط زیست صنعت و مقامات دولتی باید تقلب قوانین برای حفظ آلودگی پمپ خارج می گردند. و آنها انجام داده ایم تا برای چند دهه.

اما اگر آن را تا به حال رفتن به تغییر دهید, شما رو به نشان می دهد تا. آن چیزی است که دکتر لین انجام شده برای دهه — و او آن را انجام می دهند و در عین حال دوباره از طرف Perdido خلیج و هر کسی که در مورد محل تماس با ما صفحه اصلی — با توجه به بخش های اخیر رضایت سفارش.

بنابراین در ارتباط باشید. ما باید بیشتر به دکتر لین را به چالش شرم آور دولت-تحریم اجازه آلوده. و کسی چه می داند ؟ شاید وحشی بار از سال 2020 را مدتها در انتظار پیروزی برای Perdido بای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de