Marlette: اورا بخواهد اشعار منتشر شده در ” صحبت کردن به شب,’ شعر مسابقه راه اندازی

نظر

Pensacola بزرگ حامی هنر اورا بخواهد به تازگی منتشر شده یک مجموعه شعر با عنوان “صحبت کردن به شب” منتشر شده توسط سوزان لوئیس و مناسب انتشار اردوگاه است.

و در رابطه با انتشار این Escambia County School District است با همکاری ArtsQuest برای یک دانش آموز مسابقه شعر با الهام بخواهد که یک دیرین محلی مربی در تیت دبیرستان و بعد دانشگاه وست فلوریدا.

این کتاب جدید است که تقریبا 100 صفحه از اشعار که تب و تاب بودن و فلش مانند یک رویا دنباله در تاریک خصوصی نمایش فیلم. در برخی از لحظات غم انگیز و ناراحت کننده در دیگران خنده دار و مطرح بخواهد شعر می پردازد و باز کردن پورتال به پنساکولا گذشته که خوانندگان زمان سفر از طریق این نویسنده 2019 مجموعه ای از داستان کوتاه “سر ماهی سوپ و ساسافراس چای.”

این یک چشم انداز متشکل از مردم و سنبه و گرما و گرد و خاک همراه نجار نهر که بخواهد مطرح شد. و در “صحبت کردن به شب” پس زمینه که به نظر می رسد از لحاظ جسمی آشنا برای مردم محلی وجود دارد به عنوان یک مکان بلندی با یک مجموعه روانشناسی خود را — ازلی پرورش خفقان و وحشتناک است.

احشايی روانی مقابله و تاب در وصیتنامه’ شعر-جا به جا آلبوم عکس جذاب و اعتیاد به مصرف. شعر “تخم” است خوفناک حافظه است که شاید تنها مزرعه کودکان و نوجوانان می تواند یک فلاش بک به یک بی صبرانه کنجکاو کودک با وسواس انتخاب کنید-انتخاب کنید-چیدن ترک خورده تخم مرغ قبل از آن آماده به تخم.

من پوست کنده و برداشت

و برداشت و پوست کنده

تا زمانی که جوجه کوچک

خیس دراز و خونین

آن روده ها هنوز

چسبیده به پوسته و تراوش کردن

از آن زیرین و درمانده

چیزی که quivered در صبح درجه…

به عنوان در بسیاری از نقاط جهان را هنر بزرگ بخواهد قرار است خون در این صفحات ، توانایی خود را به پروب فشار با نوک انگشت و خیره به پایین مرگ و میر پرده تا حدودی تکان دهنده و سخت به دست آورده.

طولانی ترین شعر در مجموعه “سال 1934” وصیتنامه’ عمیق بازگویی نژادپرستانه قتل دایی اش ویلیام را در سال 1934 یک قتل است که پس گنجانده شده توسط برابر عدالت ابتکار عمل را تلاش برای سند و تتم سایت از بیش از 4000 lynchings در ایالات متحده در این طرح مشخص شده است حداقل هشت چنین slayings در اینجا در Escambia County است.

در نظر گرفتن خط باز از این شعر: “مامان شسته لباس مردان که به قتل پسرش.”

“1934” است که به عنوان دردناک به عنوان خوانده شده به عنوان آن بسیار مهم است به این لحظه ما در حال زندگی می کنند. این یک خرد کردن نگاه اجمالی در شکیبایی و ایمان و غم و اندوه از یک زن که بی گناه پسر به سرقت رفته بود از او توسط امریکا گناه اصلی و انسان کهن ترین و نفرت.

هر دانش آموز در Escambia باید به مطالعه این شعر در مدرسه و هر پدر و مادر باید به عنوان خوانده شده آن را به عنوان فرزند خود را به خواب با خیال راحت در اتاق دیگر. زمانی که Pensacola را Confederate monument است به زودی حذف آلاینده های سنگ کتیبه ای از “1934” خواهد بود اتصالات جایگزینی.

نویسنده در این تقدیرنامه بخواهد confides که بسیاری از این اشعار نوشته شده بود در یک سال از عزاداری زیر مادر بزرگ او را مرگ در سال 1990. وصیتنامه’ مادر بزرگ, مینی, مطرح او پس از مادر خود را کشته بود در تصادف خودرو زمانی که او یک کودک نو پا. دوباره بخواهد’ درک مرگ و میر بوده است-به دست آورده است.

بخواهد 84 است اختصاص داده شده در این مجموعه به خود دختر آنجلا که در حال حاضر کمک به مادر خود را با انتشار کتاب و همچنین جوان موضوع برخی از این اشعار.

“صحبت کردن به شب” است که هر دو عمیقا شخصی و فوق العاده هدیه به پنساکولا از یکی از این شهرستان پایدار ترین نویسندگان محلی و جمع آوری از داستان است.

خانم وصیتنامه شده است حفظ فاصله فیزیکی با توجه به خطرات ناشی از کوروناویروس. بنابراین در محل رسمی امضای کتاب او خواهد شد میزبانی یک “صحبت کردن به شب” زوم شعرخوانی بعدی دوشنبه, جولای 9th در 7 بعد از ظهر.

این رویداد و زوم لینک منتشر خواهد شد به رسمی هنر تلاش Facebook صفحه در https://www.facebook.com/ArtsQuestPensacola.

و برای Pensacola نسل بعدی شاعران هنر تلاش هیجان زده برای شروع یک تابستان مسابقه شعر برای دانش آموزان. واجد شرایط شرکت کنندگان باید وابسته و برنامه ریزی برای ثبت نام در نهمین طریق 12th نمرات در یک Escambia County عمومی یا خصوصی مدرسه در پاییز.

موضوع: برخورد COVID-19 همه گیر و جهانی حمایت از نژادی عدالت ایجاد کرده است بی نظیر لحظه در تاریخ است. ما می خواهیم برای تشویق افراد جوان در Escambia County خود را بیان خلاقانه و به اشتراک گذاشتن دیدگاه های منحصر به فرد در مورد آنچه که در حال دیدن آنها احساس و تجربه بی سابقه ای در طول این زمان.

سه برنده اشعار نیز تجدید چاپ می شود در یک ویژگی در پنساکولا اخبار مجله با تصاویر همراه با کار خلاق خود را.

واجد شرایط بودن: این مسابقه به روی همه باز است افزایش 9 از طریق 12th دانش آموزان کلاس در حال حاضر وابسته و یا برنامه ریزی برای ثبت نام در یک مکان عمومی یا خصوصی دبیرستان در Escambia County در پاییز.

برای وارد کردن یک شعر برای مسابقه ایمیل ارسالی به [email protected] با خط موضوع “تابستان شعر به چالش بکشد.”

هنر تلاش خواهد جایزه سه جایزه به برنده شاعران:

  • جایزه: $250
  • جایزه دوم: $150
  • جایزه سوم: 100 دلار

برای اطلاعات بیشتر و یا تماس با اورا بخواهد بازدید هنرهای تلاش Pensacola on Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>