میلتون افسر پلیس-درگیر تیراندازی حکومت توجیه

یک افسر درگیر تیراندازی توسط میلتون اداره پلیس افسر در مارس 2 رد شده معقول و قابل توجیه توسط دفتر دادستان لایحه Eddins.

براندون McCloud به ضرب گلوله کشته شد توسط Sgt. Dwayne اسمیت پشت سانتا رزا County Federal Credit Union.

یک سرقت مسلحانه گزارش شده بود که اجرای قانون در 7:58 صبح McCloud وارد اتحادیه های اعتباری خواستار پول و چپ با توجه به دادستانی گزارش تحقیق. اتحادیه های اعتباری است که در سراسر جاده از پادشاه مدرسه و میلتون افسران پلیس که در حال حاضر در “مدرسه وظیفه” با عجله به کسب و کار در این نزدیکی هست فقط لحظات پس از مقامات دریافت 911 تماس بگیرید.

اسمیت شاهد McCloud خروج از اتحادیه های اعتباری در پا و فرار شمالی در Byrom خیابان. ویدیو نشان داد اسمیت به McCloud چندین دستور به توقف و برای دریافت بر روی زمین است. McCloud مطرح شده هر دو دست در هوا و اسمیت مشاهده یک اسلحه گرم در McCloud دست راست.

McCloud حاضر به رها کردن اسلحه گرم و بر روی زمین و گفت: “اسمیت, شما در حال رفتن به باید به من شلیک کند.”

McCloud ادامه به راه رفتن شمال در Byrom خیابان به سمت محل اقامت خود و دو نفر روی دوچرخه. McCloud شروع به پرتاب پول در هوا و سپس تبدیل و کاهش سلاح های خود را با اشاره به اسلحه گرم در اسمیت جهت.

اسمیت اخراج یک دور قابل توجه McCloud در حق استخوان ران. منتقل شد به یک بیمارستان محلی و جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

در این بررسی مشخص شد که استفاده از زور توسط میلتون اداره پلیس شد معقول و موجه تحت قانون فلوریدا و هیچ اتهامات جنایی خواهد بود در برابر افسر.

McCloud شده است به اتهام سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم. تاریخ دادگاه بعدی او است Aug. 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>