میلتون, نوجوانان بستری با COVID-19 در حال حاضر صحبت کردن و از ICU

Halene اوکانل 16-year-old میلتون با COVID-19 بود که چسبیده به زندگی در یک ونتیلاتور فقط هشت روز پیش منتقل شده است از واحد مراقبت های ویژه و خانواده او است “با احتیاط خوش بینانه,” او می تواند به زودی به طور کامل بهبود می یابند.

Halene منتقل شد از ICU به بخش منظم بیمارستان, تخت, دوشنبه شب بعد از بیماری او بهبود یافته به طور پیوسته در طول هفته گذشته با توجه به عمه اش کارمن Barlianto. او تا به حال شده است در ICU برای یک مجموع از 18 روز و در یک ونتیلاتور و در کما به مدت 12 از آن روزها.

“دیروز آنها نقل مکان کرد و او را از بخش مراقبتهای ویژه است که در یک مرحله” Barlianto گفت: اخبار و مجله در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه. “آنها کمی رژه و آن را بسیار عاطفی برای او و خواهر من (Halene مادر, کری اوکانل).”

Halene پزشکی تیم در Studer خانواده بیمارستان کودکان در معراج قلب مقدس در پنساکولا کردم یک جفت دستکش بوکس قرمز برای Halene به عنوان نمادی از یک “COVID-19 جنگنده” و همه پرستاران و پزشکان را امضا کردند ، او آنها را به عنوان او بود و چرخ از او تخت ICU به طور منظم تخت بیمارستان.

“او گریه بسیاری در حال حرکت به طبقه دیگر چون او فقط شروع به تحقق بخشیدن به همه کمک کند که آن را گرفته و فداکاری از کارکنان پزشکی برای مبارزه با” Barlianto گفت. “این یک روز بسیار عاطفی دیروز برای تمام کارکنان همه آنها گریه می کردند.

Halene اول آغاز شد و دچار تب و حالت تهوع در ژوئن 22, اما پزشکان در ابتدا او را فرستاده خانه بدون تست برای coronavirus فکر آن بود فقط یک اشکال. ژوئن 28, او حتی نمی تواند نفس کشیدن در حالی که راه رفتن به حمام بود و با عجله به بیمارستان کودکان در پنساکولا.

کمک Halene خانواده: افزایش لینک

Halene وضعیت بود که “بالا و پایین” هر روز با توجه به عمه اش. اما او در نهایت برداشته شده از یک جولای 9 و به آرامی بوده است بیرون آمدن از کما بوده است. Barlianto گفت که نوجوان شروع به انجام کارهایی مانند نشستن و ایستادن برای چند دقیقه در یک زمان و می تواند راه رفتن حدود 10 مراحل قبل از تبدیل شدن بیش از حد خسته و ضعیف است.

او هنوز هم نمی توانید متن و یا استفاده از تلفن همراه خود است که “برای یک 16 ساله دختر” Barlianto شوخی.

ذهنی او نیز شروع به تحقق بخشیدن به آنچه اتفاق افتاده است به او و چگونه او را به زنده ماندن.

“او را بیدار و منسجم اما او می خوابد بسیاری چون او خسته می شود تا به سرعت” Barlianto گفت. “او در او متمرکز فیزیوتراپی. این یک فرایند است. آنها فقط با او به اشتراک گذاشته است که او در چنین تنظیمات ونتیلاتور که آنها واقعا نگران او که قرار بود به آن را حتی با اینکه خیلی جوان است.”

پزشکان نیز در ادامه به بررسی آنچه که در دراز مدت اثرات coronavirus را در Halene که می تواند برخی از زمان. در حال حاضر Halene و مادرش, کری, که قرنطینه شده در بیمارستان با دختر او را از یک روز هستند و با توجه به چیزهایی که روز به روز و امیدوار به بازگشت به خانه به زودی.

Halene پدر رابرت و خواهرش هایلی نیست دیده می شود این نوجوان پس از او بستری در بیمارستان به علت ملاقات محدودیت.

Barlianto گفت: o’connell خانواده floored فوران حمایت از جامعه و امید Halene داستان می تواند رسیدن به تمام گوشه و کنار زمین به طوری که مردم می تواند درک آنچه اتفاق افتاده است به او اتفاق می افتد به آنها را بیش از حد. آنها هنوز هم تکرار درخواست خود را برای مردم به پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و شستن دست های خود را در فرکانس.

“داستان سفر کرده است و ما آن را دوست دارم. این کمک می کند تا ما از طریق این” Barlianto گفت. “همچنین پوشیدن ماسک خود را. این نه سیاسی. بسیاری از مردم شاید بدست COVID و علائم خود را ندارد به عنوان شدید اما چرا حتی خطر آن را دلیل این که شما فقط نمی دانم تا زمانی که شما بازدید و سپس آن را خیلی دیر است. ماسک آن را یک معامله بزرگ نیست.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر