بیشتر باران ممکن است در فلوریدا به عنوان سیستم باعث می شود راه خود را از شمال; شانس کم برای گرمسیری توسعه

گسترده رگبار و رعد و برق قرار دادن یک دمپر در روز یادبود فعالیت تعارف کم فشار سیستم است که گسترش در سراسر فلوریدا.

رگبار و رعد و برق همراه با یک منطقه گسترده ای از فشار کم و بیش شدید شمال شرقی فلوریدا در مجاورت آبهای اقیانوس اطلس و شمال غربی باهاما با توجه به ساعت 9 صبح مشورتی از National Hurricane Center.

اگر چه ضعیف و سطح پایین تشکیل شده در داخل از طریق نزدیکی اورلاندو کمی اگر هر گونه توسعه بیشتر این سیستم است که انتظار می رود.

گسترده اختلال هوا به حرکت شمال امروز و چهارشنبه باقی مانده داخلی و یا در نزدیکی سواحل شمال شرقی فلوریدا و گرجستان است.

بیشتر: WeatherTiger همسالان به فصل طوفان 2020 توپ کریستال

بدون در نظر گرفتن توسعه و بارش باران های سنگین می تواند باعث جاری شدن سیل بیش از بخش های ساحلی بخش شمال شرقی فلوریدا و گرجستان امروز و بیش از بخشهایی از کارولینا امروز و چهارشنبه.

بیشتر: گرمسیری رود NOAA می گوید تا 19 به نام طوفان ممکن است

بادهای توفانی می تواند تولید خشن دریایی شرایط و تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل جریان در امتداد سواحل شمال شرقی فلوریدا و جورجیا و کارولینای شمالی از طریق پنج شنبه.

  • تشکیل شانس را از طریق 48 ساعت: کم 20 درصد است.
  • تشکیل شانس را از طریق 5 روز: کم 20 درصد است.

شمال شرقی فلوریدا

ضعیف منطقه کم فشار هوا به حرکت شمال همراه و یا فقط دور از ساحل اقیانوس اطلس خط ساحلی امروز آوردن باران به مکان های ساحلی.

بیشتر: گرمایش جهانی است که ساخت طوفان قوی تر مطالعه می گوید:

انتظار شادی بخش بادها و خطر پاره کردن جریان.

  • امروز: یک فرصت دوش گرفتن قبل از ساعت 9 صبح پس از آن احتمال رگبار و رعد و برق بین 9 صبح و ظهر و سپس دوش به احتمال زیاد و احتمالا رعد و برق بعد از ظهر. ابری با نزدیک 81. شادی بخش با یک باد شرقی از 10 تا 17 مایل در ساعت. احتمال بارش 60 درصد است. جدید بارش مقادیر بین یک و نیم تا سه چهارم از یک اینچ است.

مرکزی فلوریدا

مناطق در امتداد ساحل شرقی از استوارت به حوب ساند دیدم بین 8 تا 12 اینچ از باران روز شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا ملبورن.

ورو بیچ یک رکورد شنبه, دریافت 2.85 اینچ باران, شکستن رکورد 2.3 اینچ مجموعه در سال 1973.

بیشتر: 2020 کومودو هوا

سیل تماشای باقی مانده است در اثر مارتین شهرستان از طریق این شب است.

سیل دیده بان است در اثر تا ساعت 8 صبح برای Brevard, رودخانه هند و اوسکلوا شهرستانهای استان است.

پراکنده متعدد رگبار و رعد و برق خواهد شد در سراسر شرق و مرکزی فلوریدا این بعد از ظهر.

دوش پراکنده و چند طوفان در حال حرکت شمال و غرب در سراسر منطقه ادامه خواهد داد در این صبح است.

تمرکز برای سنگین ترین بارندگی امروز ادامه خواهد داد و در سراسر بروارد و Volusia شهرستان مرزی به سمینول و شرق اورنج کانتی.

انتظار توفانی خشکی بادها از 20 تا 25 مایل در ساعت در امتداد ساحل از Brevard County north.

  • امروز: احتمال رگبار با رعد و برق نیز ممکن است پس از ساعت 8 صبح ابری با نزدیکی 86. جنوب وزش حدود 10 مایل در ساعت. احتمال بارش 50 درصد است. جدید بارش مقادیر بین یک دهم و یک چهارم از یک اینچ به جز مقادیر بالاتر ممکن است در رعد و برق.

جنوب فلوریدا

سیل دیده بان است در اثر Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان از طریق امشب.

بیشتر: از آرتور به Wilfred در اینجا لیستی از طوفان نام برای سال 2020 فصل

دور دیگری از رگبار و رعد و برق ممکن است بعد از امروز. در حالی که پوشش انتظار می رود که پایین تر از روزهای اخیر برخی از جاری شدن سیل است که هنوز هم ممکن است با در حال حاضر اشباع خاک با توجه به خدمات ملی آب و هوا میامی.

میامی دیدم تقریبا 11.50 اینچ از بارش باران در بیش از نیمی از آن در حال سقوط یکشنبه و در روز یادبود با توجه به AccuWeather.

  • امروز: 40 درصد احتمال رگبار و رعد و برق به طور عمده پس از 3 p. m. برخی از این طوفان می تواند تولید باران های سنگین. ابری با نزدیک 84. جنوب وزش 11 تا 14 مایل در ساعت با gusts به عنوان بالا به عنوان 18 مایل در ساعت.

جنوب غربی فلوریدا

پراکنده و رعد و برق خواهد بود که ممکن است در سراسر این منطقه در بعد از ظهر و شب با توجه به خدمات ملی آب و هوا خلیج تمپا.

سیل بارندگی خواهد بود که ممکن است در سنگین ترین رگبار و رعد و برق که می تواند منجر به جاری شدن سیل از فقیر زهکشی مناطق جریان نهر و کانال.

امروز شروع خواهد شد ابری در سراسر غرب مرکزی و جنوب غربی فلوریدا اما بیشتر آفتاب است که انتظار می رود به بازگشت به این بعد از ظهر همراه با دوش پراکنده و رعد و برق.

بهترین باران شانس خواهد بود بیش از مناطق مرزی در اواسط بعد از ظهر و اوایل شب

Northwest Florida

باران دوش “بسته بندی پانچ” نقل مکان کرد و از طریق شمال غرب فلوریدا جمعه شب با توجه به سرویس ملی آب و هوا تالاهاسی.

بادها از 35-45 مایل در ساعت گزارش شد و با بادها از 50-55 ممکن است مایل در ساعت در شهرستان والتون.

  • امروز: احتمال رگبار و رعد و برق و سپس دوش به احتمال زیاد و احتمالا رعد و برق پس از 2 بعد از ظهر ابری با نزدیک 82. باد شرقی در حدود 5 مایل در ساعت. احتمال بارش 60 درصد است. جدید بارش مقادیر کمتر از یک دهم از یک اینچ به جز مقادیر بالاتر ممکن است در رعد و برق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>