Naval Aviation Museum پایه و اساس اعلام مدیر عامل بازنشستگی نام کایل Cozad به عنوان رهبر بعد

دریایی حمل و نقل هوایی موزه بنیاد را یک رهبر جدید این سقوط در بازنشسته عقب Adm. Kyle Cozad.

این بنیاد اعلام کرد Cozad به عنوان جانشین رئیس جمهور فعلی و مدیر عامل بازنشسته سرهنگ ژنرال Duane ظریف در انتشار اخبار جمعه.

“من افتخار می کنم و فروتن بود و با توجه به فرصت برای موفقیت ‘Drano’ به عنوان مدیر عامل شرکت واقعا خاص سازمان” Cozad گفت. “پس از 35 سال در ارتش من مشتاقانه منتظر ادامه میراث دریایی حمل و نقل هوایی.”

ظریف در حال برنامه ریزی برای بازنشستگی از نقش فعلی پس از هفت سال. او مسئول نظارت بر این بنیاد بودجه, جمع آوری کمک های مردمی و دولت است.

“این یک افتخار به بخشی از یک سازمان بسیار غنی با میراث و افتخار محور در نیروی دریایی حمل و نقل هوایی اختصاص داده شده اما به احترام گذشته و الهام بخش نسل های آینده است. خواهد دست از آمدن به دفتر و همه مردم فوق العاده ما را وادار به کار با” ظریف گفت: در انتشار اخبار.

بیشتر: ملی آکادمی پرواز وضعیتی وخیم از 1-2 پانچ COVID-19 دسامبر تیراندازی

Cozad اخیرا به عنوان فرمانده نیروی دریایی آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی در NAS Pensacola. او همچنین به عنوان مدیر ارشد کاخ سفید, وضعیت اتاق و چراغ نیروی کار مشترک گوانتانامو.

“چشم انداز خود را و ریشه های عمیق در هر بخشی از نیروی دریایی حمل و نقل هوایی خواهد بود و کلیدی برای حصول اطمینان از موزه ما همچنان به رشد و در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده موسسه گفتن داستان دریایی حمل و نقل هوایی گفت:” میلر ، جیم Zortman رئیس هیئت مدیره, در بیانیه ای.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید [email protected] و 850-435-8522.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>