نیروی دریایی مراسم جوایز افتخارات نظامی غیر نظامیان درگیر در NAS Pensacola تیراندازی

نیروی دریایی آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی با انجام یک مراسم اعطای جوایز جمعه در پنساکولا ملی موزه هوانوردی نیروی دریایی که به رسمیت شناخته شجاعت از خدمات اعضا و شهروندان درگیر در سال گذشته تیراندازی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola.

سه نفر کشته و هشت نفر دیگر مجروح شدند که یک هواپیمایی کارآموز از نیروی هوایی پادشاهی عربستان سعودی آتش گشودند Dec. 6, 2019 در پایه. مسلح هدف گلوله قرار گرفت و کشته در پاسخ به اجرای قانون است.

در روز جمعه 12 غیر نظامی و سرویس کاربران را از حمل و نقل هوایی نیروی دریایی مدارس فرمان و دریایی حمل و نقل هوایی آموزش گروه حمایتی 23 به رسمیت شناخته شد برای اقدامات خود را در تیراندازی با توجه به انتشار اخبار نیروی دریایی آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی.

این جوایز شامل نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال قلب بنفش نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی, تقدیر, مدال, وزارت نیروی دریایی برتر ملکی مدال برای شجاعت و وزارت نیروی دریایی خدمات غیرنظامی تقدیر مدال.

این awardees عبارتند از:

هوانوردی نیروی دریایی مدارس فرمان

 • پرچمدار بلین DaPra نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال
 • پرچمدار Breanna توماس نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال/Purple Heart
 • پرچمدار Kristy Lehmer بنفش قلب
 • نیروی دریایی خدمه هوایی (هلیکوپتر) 2 کلاس کارل دانیل نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال
 • رونی مورنو, وزارت نیروی دریایی برتر ملکی مدال شجاعت
 • کوین Groff, وزارت نیروی دریایی برتر ملکی مدال شجاعت
 • کلاغ Smith, وزارت نیروی دریایی خدمات غیرنظامی تقدیر مدال

دریایی حمل و نقل هوایی آموزش گروه حمایتی 23

 • تیر اندازی Sgt. Ryan Masel نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال
 • گروهبان دوم ، ساموئل Mullins نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال
 • گروهبان دوم ، اندرو Pfannenstiel نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال
 • گروهبان دوم ، اندرو فیتزجرالد, نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال
 • گروهبان. کایل Armbruster, نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال

دو عضو سرویس دریایی سروان. کایل Whitlock و Airman شاگرد Ryan بلکول قبلا به رسمیت شناخته شده در مارس طی یک مراسم خصوصی. Whitlock دریافت نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال و دریافت بلکول نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال و بنفش قلب است.

Airman شاگرد جورج جانسون و جسیکا Pickett دریافت جوایز خود در مراسم جداگانه. جانسون که انتقال از حمل و نقل هوایی نیروی دریایی مدارس فرمان را دریافت خواهد کرد نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال و بنفش قلب است. Pickett بود که قادر به شرکت در این مراسم را دریافت خواهد کرد وزیر دفاع مدال آزادی جایزه.

این مراسم بود که به روی عموم بسته شده و رسانه ها.

میلر ، جان نوول جونیور, فرمانده نیروی دریایی پرسنل ارائه سخنان افتتاحیه عملا از واشنگتن عقب Adm. Kyle Cozad, نیروی دریایی و آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی فرمانده ریاست مراسم و Cmdr. دانیل Balsinger هوانوردی نیروی دریایی مدارس فرمان اجرایی شد و سخنران مهمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>