نیروی دریایی ایالات متحده کهنه بود که فدرال تحت تعقیب در اتهامات مربوط به تلاش برای ورود به پنساکولا امور جانبازان درمانگاه ممکن است در حالی که با مسلح AR-15-سبک تفنگ و تفنگ نمی خواهد از زندان آزاد شد قبل از محاکمه.

هاول E. اردوگاه, 58, از Pensacola, به نظر می رسد قبل از ایالات متحده دادرس قاضی امیدوارم که توپ در ایالات متحده دادگاه در پنساکولا برای بازداشت شنیدن شنبه که در آن برادر خود شهادت به عنوان یک شاهد دفاع.

قاضی حکم داد که اردوگاه را دریافت نمی, انتشار پیش از محاکمه.

فدرال کیفرخواست مدعی است که اردوگاه به طور غیر قانونی در اختیار یک 5.56 میلیمتر دلم تن Inc. تفنگ و 9 میلیمتر Smith & Wesson تپانچه در پنساکولا VA در تاریخ 6 مه که او با نزدیک شدن به مرکز ورودی. در نهایت و افسران پلیس به او دستور داد به زمین در اسلحه و اردوگاه بود خلع سلاح و بدون هر کسی مجروح می شود.

بیشتر: نیروی دریایی ایالات متحده جانباز فدرال تحت تعقیب به اتهام تلاش برای ورود به پنساکولا و در حالی که مسلح

او چهره به اتهام حمل پنهان اسلحه گرم در تخلف از قانون و دو فقره در اختیار داشتن سلاح گرم به قصد ارتکاب جرم است.

“این خطر وجود دارد که آقای اردوگاه خارج میدارد سلاح های دیگر و این بار قرار نیست آن را” توپ گفت: زمانی که تلفظ او حکم در دادگاه.

قبل از قاضی تعیین کمپ دفاع وکیل Randall لاکهارت به نام اردوگاه برادر دانیل شاه به شهادت ایستاده است.

پادشاه شهادت داد که او در سفر به پنساکولا از آتلانتا پس از یادگیری از برادرش بازداشت شده است و زندگی در اردوگاه های مراقبت از برادرش امور برای چند هفته گذشته.

“من در واقع می خواستم برای دیدن آنچه که واقعا در رفتن, چگونه آن را رفتن و چگونه من می تواند کمک به” شاه در دادگاه گفت.

او گفت که او شوکه شده بود که او آموخته است که اتهامات علیه برادرش. او غم او نمی دانست چه می تواند انگیزه برادرش برای آوردن اسلحه به بیمارستان VA و مشکوک برادر خود را ممکن است تحت تاثیر داروهای متعدد در زمان حادثه.

پس از حرکت به برادرش Pensacola خانه پادشاه گفت که او در بر داشت 25 تا 30 نسخه در خود کابینه پزشکی.

“من فرض این دارو” پادشاه گفت: “ممکن است انگیزه پشت سر برادر خود را اعمال. “اما این چیزی است که من در اینجا برای پیدا کردن.”

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de