اتهامات جدید در جورج فلوید مرگ: Derek چوین چهره قتل درجه دوم; 3 دیگر افسران به اتهام سناتور می گوید

چهار افسر پلیس در قتل جورج فلوید در حال حاضر خواهد شد به اتهام مینه سوتا بهداشت ، ctq گفت.

“مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون در حال افزایش است اتهامات علیه Derek چوین به درجه 2 در جورج فلوید قتل و همچنین شارژ دیگر 3 افسران. این یک گام مهم دیگر برای عدالت” این سناتور دموکرات توییتی.

فلوید وکیل خانواده بنیامین Crump اوایل روز چهارشنبه التماس مقامات برای برگزاری افسران پاسخگو در قدرتمند اظهارات در سایت فلوید کشتن خارج از فروشگاه راحتی.

این حادثه موجب تظاهرات گسترده بر پرسش از خشونت پلیس و نژادی و نابرابری و متزلزل این کشور است. هنگامی که خبری از اتهامات عنوان شده علیه اضافی شکست Crump به نام لحظه “تلخ و شیرین” و گفت: فلوید خانواده “عمیقا احساس خشنودی” برای الیسون عمل است.

“این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد,” Crump در بیانیه ای گفت. “است که یک منبع از صلح جورج خانواده در این زمان دردناک. دادستان کل الیسون است به اطلاع خانواده که دفتر کار خود ادامه خواهد داد به بررسی و ارتقاء اتهام به قتل درجه اول اگر شواهد پشتیبانی از آن است.”

Crump تشکر از مردم در سراسر کشور اما التماس برای آرامش در خیابان های شهرستان.

“ما عمیقا سپاسگزار برای غلیان احساسات پشتیبانی توسط آمریکایی ها در شهرستانها در سراسر کشور, و ما می خواهیم آنها را به منظور بالا بردن صدای خود را برای تغییر در راه های مسالمت آمیز. پیام ما به آنها این است: پیدا کردن سازنده و مثبت راه برای نگه داشتن تمرکز و فشار. اجازه ندهید تا در خواست خود را برای تغییر” او گفت:.

فلوید بود 46 ساله سیاه مرد که کشته شد یادبود روز پس از سفید مینیاپولیس افسر پلیس چوین زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. تماشاگران فیلم ضبط شده از این حادثه و به اشتراک گذاشته و آن را در کانال های رسانه های اجتماعی. پس از آن رفت و ویروسی آن موجب فوران خشم.

چوین و توماس Lane, J. A. Keung و Tou Thao از کار اخراج شدند روز پس از حادثه.

در حالی که چوین پایین دوخته فلوید به سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بودند ثبت ایستاده و موفق به مداخله.

هر دو Hennepin County دفتر معاینات پزشکی و کالبد شکافی به سفارش فلوید خانواده حکومت کرده اند که فلوید مرگ شد, قتل, هر چند این گزارش مخالفت بر علت است.

به پزشکی قانونی گزارش روز دوشنبه منتشر ذکر شده “ايست قلبی ريوی” به عنوان علت در حالی که خانواده کالبد شکافی ذکر شده “خفگی از فشار پایدار.”

که متهم شده است در جورج فلوید را به مرگ ؟

چوین دستگیر شد و به زندان برده شد مارس 29 و در حال حاضر خواهد شد در صورت قتل درجه دوم و طرح اتهامات. Crump همچنان به تماس برای شارژ در چوین به بالا به قتل درجه اول.

لین Keung و Thao خواهد شد و نیز شارژ Klobuchar گفت.

هنگامی که درک چوین دلیل در دادگاه ؟

با توجه به سی ان ان چوین برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در روز دوشنبه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>