هیچ کاردینال های انتخاب شده در کوتاه MLB پیش نویس

برای اولین بار از سال 1971 و فقط بار دوم در تاریخ MLB پیش نویس استنفورد بیس بال نیست که یک بازیکن انتخاب شده است. کوتاه امر به طول انجامید فقط پنج دور و 160 انتخاب و در حال حاضر بازیکن خواهد شد با تصمیم به ثبت نام برای $20,000 شروع هفته آینده یا بازگشت به مدرسه.

در سال گذشته نه کاردینال پیش نویس شد.

سه کاردینال juniors با پیش نویس امیدوار بودند تیم خود Masirah, RHP برندان بک و LHP یعقوب Palisch. در بیس بال آمریکا از پیش نویس رتبه بندی از بالا آماتور Masirah شد شماره 261 بک بود 243 و Palisch شد 222.

هیچ یک از بازیکنان رتبه بندی شدند در کیت قانون را هیئت مدیره از 100 بالا چشم انداز و یا MLB بالا 200 پیش نویس چشم انداز. دبیرستان سوم baseman جلب Bowser خود یک چشم انداز است که متعهد به دانشگاه استنفورد بود و دارای 64 توسط MLB و 80 توسط قانون است.

Bowser خود به دانشگاه هاروارد رفت-Westlake مدرسه در لس آنجلس, کالیفرنیا, اما به احتمال زیاد به عنوان unsignable با توجه به تعهد قوی به دانشگاه استنفورد. با توجه به قانون در دانشگاهی بیس بال را به نفع را به دلیل “چقدر کار او باید در هر دو طرف توپ.”

Palisch پیش نویس سهام بهبود در تابستان گذشته وقتی که او رفت و 5-1 با یک 0.77 دوران در کیپ Cod لیگ بازی با هارویک Mariners. که پس از درخشان اول فصل از اغل گاو یا حشم از جمله 1.77 عصر در 45.2 نوبت با 36 strikeouts و شلاق 0.99. در سال گذشته هر چند Palisch استفاده شد و در ابتدا به عنوان یک نویسنده اما رفت و برگشت به اغل گاو یا حشم به پایان رسید و فصل با 4.79 عصر و 1.56 شلاق در 56 نوبت با 48 strikeouts.

در سال 2020 Palisch هرگز به نظر می رسد برای استنفورد در کوتاه فصل به دلیل آسیب و هرگز دریافت فرصت برای نمایش پیشرفت از سال گذشته است.

بک که برادر تریستان همچنین رفت و به استنفورد (یک عضو از کلاس 2019) و در حال حاضر در سان Francisco Giants سازمان رفت 0-3 با 2.82 عصر و 1.09 شلاق در 22.1 نوبت به عنوان شب جمعه استارت این فصل است. برندان در زمان بیش از آس نقش از تریستان در سال 2019 و تن به تن به 2.74 عصر در 11 شروع می شود. بیش از گذشته خود پنج شروع می شود اما جوانتر بک پژمرده داد و تا پنج به دست آورده اجرا می شود در سه نوبت و به پایان رسید با یک 5-4 ضبط و 3.63 عصر.

او قابل توجه ترین دستاورد این فصل نیز رخ داده است که کشش. برندان آمد به منطقه ای بازی مسابقات امداد و تن به تن 3.1 کامل نوبت دو روز پس از شروع در روز جمعه برنده شوید.

پس از یک وعده دانشجوی سال اول فصل Masirah است زندگی می کردند تا به انتظارات است. در وست لین دبیرستان Masirah بود Gatorade بازیکن بیس بال از سال 2017 و بازیکن فوتبال سال از 2014-16. در فصل اول خود را در مزرعه Masirah نامگذاری شد همه-Pac-12 و تیم اول همه-امریکا توسط دانشگاهی بیس بال روزنامه و دوم تیم بازی کامل در حالی که پنبه حلاجی شده .296 با هفت خانه اجرا می شود, 41 RBI, 44 اجرا می شود و یک تیم بالا 18 برابر.

Masirah بازگشت در سال 2019 از یک .188 طور متوسط پنبه حلاجی شده قبل از شروع Pac-12 بازی را به پایان برساند .253. در کوتاه 2020 فصل Masirah آمار .213 با 31.1% strikeout رای در 16 بازی.

استنفورد سر مربی دیوید Esquer ’87 گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل که دیگر جوانان از جمله اولین baseman نیک Brueser outfielder مسیحی رابینسون و پارچ کارسون راد تا به حال شانس خوبی برای دریافت پیش نویس جایی در 40 دور طول نرمال پیش نویس است. MLB تیم تصمیم گرفت به طور قابل توجهی کوتاه پیش نویس با توجه به نگرانی های مالی ناشی از COVID-19.

“پیشاهنگان نمی به اندازه کافی فرصت برای نشستن بر روی کسی به نوک فلس از میل آنها به واقعا میل آنها” Esquer گفت. “در بسیاری از ناشناخته و خرید اینترنتی از وضعیت ما هستید.”

در این سال junior کلاس اول استخدام به دانشگاه استنفورد توسط سوم-سال مربی Esquer. برای کسانی که بازگشت آنها خواهد شد که یک سال اضافی از واجد شرایط بودن و این فرصت را به بازی در افتتاحیه Pac-12 مسابقات بیس بال.

تماس با دانیل مارتینز-Krams در danielmk ‘در’ stanford.edu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>