Northwest Florida, پرستار می رود به نیویورک, آلاباما, برای کمک به درمان COVID-19 بيمار

فورت والتون بیچ — به عنوان هر کس دیگری را از COVID-19 برای محافظت از خود و سلامت Demetra باج زد نسبت به آن برای کمک به حفاظت از سلامت دیگران است.

فورت والتون بیچ پرستار چرخاند و خودش را در کانون شیوع در نیویورک در نظر گرفتن هفت هفته قرارداد در کوئینز بیمارستان مرکز برای کمک به درمان COVID-19 بيمار. در آن زمان Okaloosa County تنها یک مورد تایید شده اما نیویورک بود تن او گفت:.

“آن چه ما – ما پرستاران” باج گفت. “ما don’t run away; ما به. آن نظم طبیعی چیزها طبیعی, ‘بله کسی در خارج وجود دارد و بیمار است. ما باید بروید و به آنها کمک کند.'”

بیماران را ندارد و تنها افرادی که نیاز به کمک.

“شما می دانید شما همکار پرستاران ما می دانستیم که آنها از غرق شدن” باج گفت. “اگر شما یک پرستار برای هر مقدار از زمان شما می دانید ما پرستار به بیمار نسبت در حال حاضر به اندازه کافی پایین – به خصوص در جنوب. فقط کار بر روی به طور منظم طبقه نداشتن یک بیماری همه گیر در برخورد با بیماری به طور منظم, ما در حال حاضر تیره و تار و تاکید کرد. ما می دانستیم که رفتن به نیویورک کسانی که پرستاران مورد نیاز کمک کند. به هیچ وجه آنها می تواند انجام داده ایم که بدون بسیاری از ما نشان داده.”

زمانی که باج وارد در کنار دیگر پرستاران از سراسر کشور با آنها روبرو شدند مانند دوم سواره نظام که به صرفه جویی در یک نبرد از دست دادن.

و این یک نبرد است.

“این چیزی است که من فکر می کنم آن را مانند رفتن به عراق یا ایران در وسط جنگ – من می دانم آن را به” باج گفت. “این فقط قدر بیمار و در حال مرگ مردم است. شما در حال ایستاده در وسط آنها را و شما در حال انجام همه که شما می توانید انجام دهید. نود درصد از زمان آنچه شما می تواند انجام دهد کافی نخواهند بود.”

باج نبود مشاهده خبر دیگر در مورد آن را بشنوند; او در حال حاضر زندگی می کنند.

“همه چیز شما را در اخبار ما می خواهم آن را ببینید قبل از اینکه شما می توانید آن را بر روی اخبار” باج گفت. “ما فقط به صرف شب در ER. ما می دانیم کسانی که چیزهایی بودند که مردم ناراضی بودند ، من می خواهم تا صبح روز بعد و اخبار خواهد بود گزارش چیزهایی که ما در حال حاضر می دانستند. برای برخی از دلیل ما تا به حال بسیاری از لخته شدن خون ، تنگی نفس و مشکل مزه.”

بیمارستان قرار دارد 300 تخت تحت شرایط عادی. باج برآورد آن برگزار شد حدود سه تا پنج برابر ظرفیت خود در حالی که او وجود دارد.

مردم به طور مداوم باج گفت.

“فقط در مورد همه درگذشت – که چگونه آن را احساس” باج گفت. “چند هفته اول من رفت, من در ER, اتاق اورژانس. بسیاری از این افراد هرگز حتی آن بالا. هنگامی که شما در حال شمارش مرگ و میر بسیاری از این افراد حتی نمی آن را به طبقه بالا به تخت. شما فقط می خواهم به نوبه خود در اطراف و نگاه به عقب و آنها می شود مرده است.”

نبود زمان زیادی بین زندگی و مرگ باج گفت. او فکر می کند بسیاری از به دنبال مراقبت های بهداشتی بیش از حد دیر است.

“در بخش اول از این بیماری همه گیر ما گفت: مردم به ماندن در خانه سعی کنید به آمده به بیمارستان مگر اینکه آنها احساس آنها در حال مرگ” باج گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم به دنبال آن دستورالعمل – آنها می ترسند برای به بیمارستان آمده و در بسیاری از موارد, آنها وجود دارد, آن را خیلی دیر شده بود.”

باج به حال یک نفس از پیروزی هر چند با یک بیمار که در سمت چپ این بیمارستان است. معاون اخبار و مصاحبه های او را برای یک ویدیو بخش مورد بیمار است.

“بیمارستان تصمیم گرفت به جای harping در مرگ ما بودند رفتن به شروع جشن زندگی” باج گفت. “برای هر COVID بیمار که در سمت چپ این بیمارستان وجود دارد این جشن بزرگ است. من تنها آن را یک بار.

“او تنها کسی است که از یک,” او اضافه شده است. “او شده است می خواهم که شاید 29 یا 30 روز و او 70, 60-چیزی ، آن را یک معجزه بود. از همه مردم شما نمی خواهد که فکر کردم این امر می تواند او را. هنگامی که او به خانه آن را مانند ما سخت کار و تلاش تا به حال پرداخت شده است. این بود که به سمت ما بماند.”

باج خود را صرف در ماه گذشته در نیویورک در واحد مراقبت های ویژه.

در حالی که باج به تماشای مردم رنج می برند و می میرند سخت ترین قسمت ترک, او گفت:.

“شما فقط احساس وجود دارد بیشتر باید انجام شود” باج گفت. “شما تماشای این مردم و شما احساس می کنید سرمایه گذاری. شما می خواهید بدانید که چگونه آن را تبدیل کردن به آنها. ما سخت کار می کرد به سعی کنید به نگه داشتن این افراد زنده و ناگهان همه از یک قرارداد خود را تا آن زمان برای شما برای رفتن است.”

به عنوان تعداد COVID-19 بیماران کاهش امکانات بهداشتی فرستاده کارکنان خانه هنوز باقی مانده کوتاه کارکنان بها گفت. اگر چه باج دارای سه فرزند – که همه در مورد او نگران آن بود سخت به خانه می آیند.

“من اصلا از این واژه استفاده PTSD چون من فکر نمی کنم من باید PTSD در همه; من فقط فکر می کنم این تغییر چگونه به نظر من پرستاری” باج گفت. “این تغییر به ترتیب اهمیت از چیزهایی که در زندگی به من. آنهایی از ما که باقی ماند که طولانی بسیاری از مردم نمی تواند آن را بسیاری از پرستاران به خانه رفت اوایل همه ما فقط موافقت آن خواهد بود بسیار دشوار است برای بازگشت به روزمره خود را بالین پرستاری.”

باج آمد خانه تمیز و خانه او و خود قرنطینه برای 14 روز. سپس او موهای او انجام می شود.

“من رفتن به سالن زیبایی و یکی از آرایشگران وجود دارد به من گفتن” من شنیده ام که کسانی که بدن فقط مانکن و آنها فقط ساخت آن را به “” باج گفت. “اگر من تا به حال چیزی به مردم بگویید کسانی که نه مانکن. کسانی که واقعی بدن. و من می دانم که تفاوت. آنها نیاز به حفاظت از خود – به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به دیابت اگر شما اضافه وزن – آنها به خوبی انجام نمی شود”.

بله باج بود برای یک طلسم – تا زمانی که او شنیده ام در مورد شیوع در Montgomery, Alabama.

او آنچه را که پرستاران انجام می دهند.

“خانواده من بسیار ناراحت و عصبی” باج گفت. “من همیشه آنها را به همان چیزی که” آیا در مورد من نگران نباشید. فقط نگران این مردم من قصد دارم برای مراقبت از. من خوب خواهید بود.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>