سرعت دولت قهرمان کشتی گیر گیب Jacobs منازعه برنده شدن در مسابقه ملی

در یکی از مهمترین و زمان نامشخص در آمریکا, ورزشی, تاریخچه سرعت را گیب Jacobs در ادامه به ظهور پیروز.

تنها چند ماه پس از تامین امنیت اولین کشتی قهرمانی کشور برای یک Escambia یا سانتا رزا عمومی کانتی مدرسه Jacobs نورد به پیروزی در 187-پوند وزن را بدست آورد و در آخرین هفته ملی Grand River رامبل مسابقات در Shawnee, Oklahoma.

این اولین بار بود Jacobs به عقب بوده است و بر روی حصیر پس از عقد کامل 58-0 ارشد فصل را با یک قهرمانی کشور پیروزی در کلاس 2A 195 پوند وزن را بدست آورد.

اوایل مارس پیروزی یکی از آخرین مسابقات قهرمانی کشور تکمیل شده قبل از COVID-19 همه گیر توقیف بهار ورزش دبیرستان فصل است.

تهدید هنوز هم loomed بزرگ در Grand River سر و صدا که به اجرا در لایه های متعدد از تست چک برای ورزشکاران و پدر و مادر.

“این می تواند لغو شده است شب قبل از” جاکوبز گفت. “ما رفت و کل زمان نمی دانستند که و یا اگر آن را به اتفاق می افتد. جالب بود.

“آنها واقعا یک کار خوب از مدیریت است که من فکر می کردم. وجود درجه حرارت ثابت چک و آنها ساخته شده شما می پوشند سه باندهای مختلف; یکی برای ورود و یکی برای پاکسازی تب آزمون و یکی برای دیگری (آزمون).”

Jacobs موفق به کسب عنوان کشتی آزاد, روش تغییر از سبک عامیانه است که او می خواهم با استفاده از سرعت در دبستان فصل است. جاکوبز گفت: او برنده هر یک از مسابقات با ویژگی های سقوط پیروزی.

این offseason جاکوبز, امضا, کشتی کج, بورس تحصیلی و ادامه خواهد داد تا کار خود را با NAIA دانشگاه Cumberlands در کنتاکی.

این یک بازگشت به انجمن خوش آمدید حصیر برای Jacobs که دیده می شود تغییرات قابل توجهی را به خود معمولی, آموزش هنگ با توجه به همه گیر اثر در جامعه است.

“ما با قرار دادن یک نیمکت چمباتمه زدن و رک و وزن در گاراژ من اما من فقط استفاده می شود به رفتن به ورزشگاه و شاغل در خارج وجود دارد” جاکوبز گفت. “این خیلی سخت بود برای تنظیم و (خودم) می خواهید به کار کردن در گاراژ. وقتی که من رفتن به ورزشگاه به من انگیزه کار کردن است.”

Eric J. والاس را می توان در رسید [email protected] یا 850-525-5087.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>