Pensacola اعطا 75000 دلار کمک مالی به منظور بررسی تاثیر افزایش سطح دریا در شهرستان

Pensacola خواهد شد بررسی چگونگی افزایش سطح آب می تواند تاثیر این شهرستان است.

این شهر روز دوشنبه اعلام کرد آن اعطا شده است $75,000 کمک مالی از وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست برای شهر انعطاف پذیر سواحل برنامه.

این برنامه با استفاده از کمک مالی به مناطق مورد مطالعه در مرکز شهر Pensacola در امتداد ساحل به جنوب غربی بایو گراند که برخی از بیشترین آسیب پذیری در برابر سیل به دلیل افزایش سطح آب با توجه به شهر آزادی مطبوعات.

این برنامه کار می کنند در شناسایی خطرات در امتداد شهر ساحل از سطح دریا افزایش لینک آن را به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارتباطات سیستم امتیاز و توسعه ویژگی های پایه ای برای آینده سطح دریا افزایش استراتژی کاهش.

Pensacola شهردار Grover رابینسون گفت: در صبح روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی این یک واقعیت این شهرستان است که باید به مقابله با به عنوان یک نتیجه از تغییر آب و هوا.

“ما می دانیم درست اینجا در بدن از آب در خلیج مکزیک در پنساکولا خلیج, که در آن ما موضوع را به چالش با دریای ظهور” رابینسون گفت. “بنابراین ما نیاز به برنامه ریزی, و ما در حال برنامه ریزی برای کشف کردن چه خبر است.”

رابینسون گفت: شهرستان مدیر Kieth ویلکینز که دارای یک زندگی حرفه ای طولانی در محیط زیست کار خواهد بود نظارت بر اعطای.

“شما در حال رفتن برای دیدن ما به طور مداوم هدایت کارکنان منابع و هر چیز دیگری را امتحان کنید و به حل همه چیز اما خبر خوب این است که بر خلاف بسیاری از هموطنان ما در شهرهای فلوریدا ما ارتفاع بنابراین ما باید فرصت را به پیدا کردن راه هایی برای مقابله با این” رابینسون گفت.

جدول زمانی برای اعطای خواستار این پروژه به طور کامل و یافته های آن گزارش به مردم در ماه ژوئن 2021.

جیم کمی را می توان در رسید [email protected] و 850-208-9827.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>