در جلوی حیاط رنگارنگ خانه در 3521 اجلاس بلوار. در پنساکولا یک گروه از 12 حیاط فلامینگو چیده شده در جفت بازی از نردبان توپ زیر آفتاب.

طبق قوانین دو جفت فلامینگو هر حال مستقر در نردبان توپ نصب setups و دو جفت نگه داشتن ساعت مچی نزدیک در حاشیه, برای تماشای هر متقلب.

این فقط یک روز دیگر در حیاط جلو Robb Guadagni و دیوید Nealey که زندگی در این خانه و تبدیل به نوعی از محله مشهور در طول چند سال گذشته خود را به عنوان فلامینگو حیاط نصب setups تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر استادانه درست شده.

زن و شوهر تنظیم مجدد پلاستیک چمن زیور آلات به صحنه های مختلف چند بار در هفته ولی در overdrive بیش از دو ماه گذشته به عنوان هر دو در حال کار از خانه با توجه به همه گیر.

“آن آغاز شده است فقط به عنوان یک سرگرم کننده تصادفی چیزی که ما هر از چند گاهی هنگامی که ما برای اولین بار خریداری این خانه پنج سال پیش و ما هرگز واقعا در مورد آن فکر کرد تا مردم همچنان متوقف کردن و گفتن ما چقدر آنها را دوست داشت آن را” Nealey گفت.

Guadagni با این نسخهها کار به عنوان یک آرایشگر در پنساکولا و Nealey یک مشاور طراحی برای La-Z-Boy مبلمان. هر دو آنها می آیند تا با ایده هایی برای فلامینگو بر اساس تعطیلات رویدادهای جاری و یا فقط به طور تصادفی نصب setups که پاپ را به سر خود را.

دادن به جامعه

  • Pensacola, بومی, دانشگاه هاروارد, دانشجو, بسیج 5,100 دانشجویان پزشکی برای مبارزه با COVID-19
  • Stearman خلبانان پرواز بیش از پنساکولا برای سالگرد 75 بعد از اینکه به عنوان ادای احترام به جامعه

در مارس 5, مثلا فلامینگو بودند با بهره گیری از یک Cinco de Mayo, حزب, کامل, با, جدول, مارگاریتا کوزه و خالی سنگ اسمانی بزرگ ، ماه گذشته فلامینگو ملبس به ماسک و مستقر شدند شش فوت از هم جدا به عنوان همه گیر شروع به گرم است.

در کریسمس هستند در ارتباط با رشته از حلقه گل قرار دادن و کشیدن سورتمه سانتا. در چهارم جولای آنها موج پرچم آمریکا.

این آخر هفته گذشته به فلامینگو بودند مرتب به نگاه مانند آنها در یک Cher کنسرت — با یک فلامینگو پوشیدن یک کلاه گیس سیاه و سفید به مانند خواننده خودش.

“ما تا به حال چهارم ردیف بلیط به Cher نشان می دهد در پنساکولا خلیج Center” گفت: Guadagni. Cher در اصل قرار است به انجام در پنساکولا در مارس 12, اما به تعویق افتاد و این نشان می دهد به سپتامبر. 10 با توجه به همه گیر.

Nealey و Guadagni می گویند فلامینگو خود را fan club. پدر و مادر نوشتن چند نامه و می گویند فرزندان آنها نگاه به جلو به دیدن فلامینگو در راه خود را به مدرسه و برخی متوقف و گرفتن عکس از هر راه اندازی و ارسال تصاویر به خانواده زندگی می کنند که در خارج از دولت است.

“ما فقط سعی کنید به مردم احساس خوب” Guadagni گفت. “برخی از مردم فکر می کنم آن را رنگ ورو رفته اما برای من tackier بهتر است. ما فقط عشق را به مردم لبخند به خصوص در زمان هایی از این دست.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de