اگر آن را یک نمایش آتش بازی شما پس از در پنساکولا این چهارم ژوئیه گزینه های خود را محدود تر از همیشه قبل از به عنوان سازمان دهندگان این رویداد در ادامه رحمت COVID-19.

Pensacola را بزرگترین روز استقلال جشنواره از سال است و سالانه سویل مربع چهارم جولای, جشن, اما که رسما لغو Sertoma چهارم جولای کمیته مارس 29.

برای بیش از سه دهه از این رویداد در سویل افتخار بزرگترین صفحه نمایش آتش بازی در ساحل خلیج فارس. که از درجه اعتبار ساقط خواهد بود برای پر کردن این سال برای میهنی Pensacolians اما کسانی که مشتاق به دیدن Fourth of July fireworks می توانید آنها را بررسی کنید در زیر آگهی رویدادهای برنامه ریزی شده را در هفته های آینده:

Fourth of July fireworks و فیلم در آبی Wahoos ورزشگاه

زمان: چهار شنبه, جولای 4 از 6:30-10 بعد از ظهر

که در آن: Wahoos ورزشگاه در 351 W. سرو سنت

جزئیات: این رویداد یکی می شود شما یک مشاهده از فیلم “The Sandlot,” همراه با آنچه به احتمال زیاد خواهد بود که بزرگترین آتش بازی نشان می دهد در پنساکولا این سال است.

پذیرش کلی بلیط در حال حاضر در فروش برای $10 و شامل بودن قادر به دیدن فیلم. کودکان زیر 2 خواهد بود بستری رایگان. همه سنین دیگر خواهد بود 10 دلار برای هر بلیط.

بیشتر: آبی Wahoos اعلام Fourth of July fireworks نشان می دهد در مرکز شهر Pensacola

بلیط را می توان خریداری شده در استادیوم دفتر جعبه و همچنین به صورت آنلاین از طریق یک لینک در bluewahoos.com.

مطمئن باشید که برای گرفتن بلیط خود را به زودی به عنوان سازمان دربندی آن حضور 4000 مهمانان به پایبندی به ارزشهای اجتماعی فاصله.

Pensacola, ساحل, جولای 4th, آتش بازی نشان می دهد

زمان: چهار شنبه, جولای 4 از 8:30-9:30 p. m.

که در آن: Pensacola Beach Boardwalk در 400 Quietwater جاده ساحلی

اطلاعات بیشتر: با شکر سفید شن و ماسه زیر پای خود را نگه داشتن چشم خود را بر آسمان شب چهارم جولای به صورت خیره کننده صفحه نمایش آتش بازی در طول Pensacola Beach Boardwalk و سانتا رزا صدا.

زود می رسند به نقطه خود را رزرو بر روی شن و ماسه.

جنوب Raceway آتش بازی نشان می دهد و ورزش موتور مسابقه

زمان: چهار شنبه, ژوئن 27, در طول مسابقه تنفس گذشته 7,p, m.

که در آن: 9359 نیکولز دریاچه جاده در میلتون

جزئیات: پس از میلتون بزرگترین چهارم جولای جشن سالانه مرکز شهر میلتون Riverfest — به تعویق افتاد تا سپتامبر. 5 میلتون ساکنان ممکن است به نوبه خود توجه خود را به این رویداد است که یک هفته قبل از ماه بعد تعطیلات.

آتش بازی نمایش آگهی است برای شروع در مسابقه وقفه اواسط نشان می دهد. پذیرش کلی بلیط ها $12, سالمندان و اعضای نظامی در برای $10 دانش آموزان پرداخت 7 دلار, کودکان و نوجوانان سن 6-11 پرداخت 5 دلار و کودکان سن 5 و زیر دریافت کنید به صورت رایگان.

آخرین COVID-19 و تاثیر آن بر Pensacola:

فلوریدا روز یکشنبه گزارش 3,494 موارد جدید COVID-19 از جمله 28 در Escambia, 2 در SR

فلوریدا روز یکشنبه گزارش 3,494 موارد جدید COVID-19 از جمله 28 در Escambia, 2 در SR

محلی بسته Pensacola Beach طول coronavirus بیماری همه گیر. اما گردشگران ،

چهارم جولای غروب آفتاب و آتش بازی کروز

زمان: چهار شنبه, جولای 4 7:30-9:30 p. m.

که در آن: 750 Commendencia سنت (مرکز شهر کشتی فرود)

جزئیات: این گزینه کروز گره خورده است به طور مستقیم به Wahoos’ نمایش آتش بازی. بنابراین اگر شما می خواهم به جای لذت بردن از آن آتش برای زاویه های مختلف Pensacola خلیج Cruises شارژ 25 دلار در هر فرد در محدود صندلی cruises شب چهارم.

امتیازات در دسترس خواهد بود برای خرید و کروز را ترک از مرکز شهر کشتی فرود. نه خارج از الکل مجاز است.

Jay آتش بازی

زمان: چهار شنبه, جولای 3 از 8:30 بعدازظهر تا 9:15 بعد از ظهر

که در آن: براي Hendricks پارک در 5259 بوکر لین

جزئیات: بسته تا روی یک صندلی و لذت بردن از Fourth of July fireworks یک روز در اوایل جی شروع فقط پس از غروب آفتاب در پارک.

میزبانی شده توسط Jay منطقه اتاق بازرگانی و سازمان بپرسید که شما مشاهده CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل.

فلور-باما آزادی اجرا

زمان: چهار شنبه, جولای 4 آغاز و در ساعت 8 صبح

که در آن: 17401 Perdido کلید درایو

جزئیات: هیچ آتش بازی در اینجا اما این باران یا درخشش جفت سرگرم کننده اجرا می شود باید مجموعه ای از تن برای تعطیلات اگر شما احساس می کنید مانند کار تا عرق که صبح روز شنبه.

از ساعت 8 صبح چهار مایل و مایل اجرا می شود و همچنین 8:02 صبح چهار مایل پیاده روی هستند همه به طور کامل رایگان برای شرکت در. بازدید از فلور-باما سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام و بسته وانت.

ثبت نام شامل: مسابقه تی شرت (تضمین شده برای اولین بار 500 ثبت نام) وطن پرست سایه & leis (در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین) و مواد غذایی و نوشیدنی بلیط بازخرید پس از مسابقه است.

همه شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد “شرکت کنندگان دان مدال” هنگامی که دونده از خط پایان عبور. بالا 10 مرد و 10 زن دونده اهدا خواهد شد $20 فلور-باما کارت هدیه.

بخشی از درآمد حاصل از مطرح خواهد شد به بهره برداری مجدد.

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.