اکثر برنامه درسی مدرسه به کودکان می آموزد تاریخ جهان است.

یک جدید در تابستان برنامه آموزش و پرورش در دیکسون مدرسه علوم و هنر به کودکان می آموزد آنها می تواند جهان را تغییر دهید.

راه اندازی شد در این سال در دیکسون کودکان را به صندوق دفاع از آزادی, مدارس, برنامه شش هفته تابستان سواد و فرهنگی برنامه غنی سازی طراحی شده برای خدمت به جوانان در کلاس های مهد کودک از طریق 12 که زندگی در جوامع که در آن کیفیت علمی غنی سازی برنامه نویسی محدود است بیش از حد گران قیمت و یا غیر موجود.

اولین و مهمترین برنامه در نظر گرفته شده است به پرورش قدردانی از خواندن در جوان “علما” که شرکت کنند.

“ما به دنبال بهبود خود را با خواندن و درک مطلب به نقطه ای که آنها می توانند نه تنها استاد و با تصویب آزمون های استاندارد بلکه به طوری که آنها حس اعتماد به نفس و عشق فقط چیدن کتاب و مطالعه گفت:” مدیر برنامه Clexton میدلتون.

Escambia County, معلم, مطالعه می یابد 42% ناراحت کننده از بازگشت به مدارس

“من می تواند آموزش از راه دور, اما نه از یک تابوت’: معلمان فشار برای بازگشایی با خیال راحت

با دقت سرپرستی کتاب در قفسه های برجسته یک تنوع از زندگی تجربه ها و فرهنگ های بسیاری از آنها شامل زنان و مردم از رنگ. بسیاری از کتاب ها نیز مقابله با نفوذ موضوعاتی مانند رای گیری, تغذیه و اجتماعی و اقتصادی اصلاحات.

بیش از فقط ایجاد علمای این مدرسه تاکید می کند که جوانان آگاه و فعال شرکت کنندگان در جهان اطراف آنها را.

گابریل قهوه ای, دانشگاه ایالتی فلوریدا, دانش آموز بنده رهبر کارآموز کمک می کند منجر, آموزش و بحث و گفتگو در کلاس های درس. در کلاس با دانش آموزان صحبت در مورد چیزهایی مانند نژاد و جنس و کلاس های دیدگاه و داشتن صادقانه و محترمانه گفت و گو.

“ما خودمان را پیدا کنید داشتن مکالمات ما ممکن است قادر به به طور منظم در مدارس و این که چه چیزی باعث آزادی مدارس بسیار مهم” براون گفت. “ما در حال هموار کردن راه برای دانش آموزان برای پیدا کردن صدای خود و استفاده از صدای خود را.”

درست است که در هر دو واژه و معنای تحت اللفظی است.

در طول روز برنامه درسی مدرسه شامل رقص و آواز و تماس-و – پاسخ شعارهای به درس و واژگان برای نگه داشتن دانش آموزان مشغول اند. آنها قادر به رای دادن در چنین چیزهایی به عنوان منوی ناهار و در صبح به آنها داده می شود این فرصت را به اطلاعیه ها و تشخیص همسالان خود برای دستاوردهای خود را.

در هر یک از این برنامه شش هفته دانشمندان’ برنامه درسی متمرکز شده است در اطراف مکان هایی که آنها می توانید تفاوت را در خود و خانواده و جامعه خود کشور خود و جهان است. آخر هفته با تمرکز بر چگونه آنها می توانید استفاده کنید امیدواریم که آموزش و پرورش و اقدام به ایجاد این تغییر اتفاق می افتد.

بیماری های همه گیر + نظرسنجی ها: فلوریدا اولیه انتخابات ماه آینده. چگونه COVID-19 همه گیر را تحت تاثیر قرار سنجی?

به عنوان دانشمندان دانش آموزان برای یادگیری و آنها نیز یاد بگیرند “برای شنیدن چیزهایی که دیگران احساس ببینید و باور و احترام به همه نظر” منچستر گفت. “آموزش نحوه احترام هر کس به احساسات و خواسته اما همچنین نحوه ارتباط خود من است.”

یک برنامه کودکان را به صندوق دفاع از آزادی مدارس پروژه 181 سایت در 28 ایالت مختلف. به CDF است, یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار به فراهم می کند قوی و موثر و صدای مستقل برای تمام کودکان در امریکا که نمی توانند لابی و یا برای خود صحبت می کنند توجه خاص به نیازهای کودکان فقیر, کودکان از رنگ و کسانی که با معلولیت.

این Pensacola برنامه در حال حاضر در آن هفته چهارم و تغییر داده شده بود به جای COVID-19 بیماری همه گیر. دانش آموزان و کارکنان پوشیدن ماسک در طول روز اندازه کلاس ها کاهش می یابد و میز از هم جدا هستند به رعایت اجتماعی فاصله.

برگرد. Kammy جوان رئیس Pensacola آزادی مدرسه گفت: کار برای ایجاد برنامه محلی آغاز شده و دو سال پیش زمانی که شش اسقفی کلیسا — سنت Cyprian را تثلیث مقدس, St. john’s, مسیح سنت کریستوفر و صلیب مقدس کلیساهای اسقفی — تصمیم گرفت که آنها می خواستند به انجام کاری برای بهبود زندگی جامعه را محروم کودکان است.

پس از چند اعضای کلیسا بازدید تاسیس آزادی آنها بلافاصله شروع به جمع آوری کمک های مالی و پشتیبانی برای ایجاد یک در پنساکولا.

“آنها آمد و گفت:” این مدل را که مهم ترین تفاوت و تاثیر در زندگی کودکان ما در پنساکولا و برای رسیدگی به این اختلافات ما را ببینید'” جوان گفت:.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de