Pensacola مرد متهم به تهدید زن بیش جنسی صریح, عکس

مقامات می گویند یک Pensacola, مرد, مشترک, جنسی صریح, عکس از یک زن پس از تلاش برای باج خواهی او خواستار 1500 دلار در ازای آزاد کردن تصاویر.

پیتر Liga, 58 دستگیر شد روز شنبه و به اتهام اخاذی جنسی-آزار و اذیت سایبر و با استفاده از یک ارتباط دو طرفه دستگاه برای ارتکاب جرم.

او رزرو شده به Escambia County زندان بدون باند و همچنان در بازداشت به جمعه.

با توجه به دستگیری او, گزارش, Escambia County Sheriff دفتر نمایندگان صحبت می کرد به یک زن در اوایل این ماه که ادعا Liga, حال تهدید خود را.

زن و Liga حضور داشتند با هم در یک خانه دوست جولای 10 و در حالی که وجود دارد این زن فاش به دوستان و دوست دختر خود را اطلاعات بیشتر در مورد برخی از مشکلات او شده است.

زن را مجاز به گذراندن شب در خانه اش و این ناراحت Liga.

او گفت که اگر او را نمی بازگشت به خانه با او و “همه چیز صحبت کردن” او ارسال خواهد دوست او و “تعداد زیادی از افراد دیگر” عکس جنسی صریح از او در این گزارش اعلام کرد.

این زن بعد از آن گفت: اجرای قانون است که در یک نقطه Liga گفت: اگر او او را به پرداخت 1500 دلار و سپس او نمی خواهد به انتشار عکس های او.

حدود 10:45 صبح جولای 15, زن, دوست, دوست شروع به دریافت پیام از Liga که شامل جنسی, عکس از زن و اظهارات ادعا او یک “کاربر” و نام های دیگر این گزارش اعلام کرد.

زن و دوست او صحبت کرد به ECSO نمایندگان و او با کمال میل حاضر نشان داد یک محقق عکس های که ارسال شد به عنوان شواهد. این زن نیز در ارائه یک پیام از Liga که در آن او ادعا کرد که او دیجیتال فایل هک شده بود.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>