Pensacola معلم است که تا به حال رابطه جنسی با دانش آموز, التماس قاضی برای اخته به جای زندان

سابق Pensacola معلم که التماس گناه سال گذشته به یک آرایه از جنس جرائم مربوط به دانش آموزان التماس قاضی روز چهارشنبه به نظر اخته به جای حکم او به زندان است.

علامت Lua, 32, ساخته شده به درخواست غیر معمول به مدار قاضی دادگاه توماس Dannheisser در صدور حکم شنیدن شنبه صبح.

“من اقدامات نفرت به حداقل می گویند” Lua گفت. “من معتقدم که مجازات لازم است و من درخواست شیمیایی اخته نه تنها به عنوان یک مجازات بلکه به عنوان یک عمل همبستگی نشان می دهد که چگونه متاسفم من برای همه چیز. اگر افتخار شما است بنابراین تمایل من حتی حاضر به انجام فیزیکی اخته اگر که راه من می تواند به ماندن در خانه و افزایش دختر من است.”

Dannheisser پاسخ نمی دهند به Lua را درخواست و به جای آن او را محکوم به 12 سال در زندان ایالتی و پس از 15 سال مشروط.

Lua سابق معلم انگلیسی در بوکر تی واشنگتن دبیرستان پذیرفته شده و درخواست معامله در ماه اکتبر 2019 شفاعت گناه به اتهام ترویج, عملکرد جنسی توسط یک کودک غیر قانونی فعالیت جنسی با افراد زیر سن قانونی و دو فقره غیر قانونی فعالیت جنسی با افراد زیر سن قانونی.

“او به نظر می رسید به دنبال دختران است که از ناپایدار یا مشکل خانه” دستیار دادستان ارین آمبروز گفت: در دادگاه روز شنبه. “او دستکاری آنها و خیانت او آنها را از آنجا که او یک معلم است.”

Lua دستگیر شد سه بار جداگانه در سال گذشته پس از اتهامات به وجود آمد که او وادار یک دانش آموز به فرستادن او نامناسب تصویری که او تا به حال رابطه جنسی با یک دانش آموز زیر سن قانونی است و او تجاوز جنسی به یک دختر 18 ساله و دانشجوی سابق.

اتهامات علیه او منجر به پنج پرونده های جنایی بر اساس این ادعا از چهار نفر.

“بخشی از تقاضای معامله شد که او تمنایی به جدی ترین اتهام مربوط به هر قربانی” آمبروز گفت: اخبار و مجله. “دو نفر از پنج مورد هستند را رد کرد و بر اساس مدارک و مسائل (یکی از قربانی) درخواست خاص است که این موارد نه رو به جلو.”

Lua را برای اولین بار بازداشت شد Jan. 17, 2019, پس از یک مدرسه افسر منابع دریافت یک نکته که Lua بود و داشتن ارتباطات نامناسب با افراد زیر سن قانونی. Lua بعد اعتراف به استفاده از ساختگی Instagram حساب به درخواست نوجوانان ،

او دستگیر شد و برای بار دوم در Jan. 30, 2019, پس از یک نوجوان دانش آموز گفته مقامات که او تا به حال رابطه جنسی با او در خانه اش است. سومین بازداشت شد Feb. 6, 2019 پس از بزرگسالان دانشجوی سابق Lua را متهم او را از نظر جنسی آزار او.

در روز چهارشنبه صدور حکم شنیدن Lua به دادگاه گفت او دچار یک اختلال ژنتیکی به نام neurofibromatosis که باعث متعدد دردناک tumorous رشد بر روی پوست خود را پس از سن 14. Lua گفت که او مبتلا به مکرر حملات هراس در اطراف از جرایم به دلیل ترس و نگرانی در مورد این بیماری است.

“اگر من با خانواده ام و یا وقتی که من ممکن است نشستن و خواندن یک کتاب, من فکر می کنم در مورد تومورها و من فکر می کنم “آه خدای من این ممکن است آخرین روز بر روی زمین” او گفت:.

اما آمبروز را رد کرد که این ایده در دادگاه.

“این وضعیت به نظر نمی رسد به debilitate او در حالی که او در چرخش سالن به دنبال دانش آموزان به رابطه جنسی با,” دادستان گفت.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>