Pensacola اجباری ماسک فرمان در حال حاضر حمل پتانسیل برای جریمه

Pensacola اضطراری ماسک فرمان در حال حاضر حمل خطر جریمه برای نقض.

این Pensacola شورای شهر رای دادند و به اتفاق آرا سه شنبه شب به تصویب فرمان اضطراری که نیاز به ماسک پوشیده می شود در کسب و کار در این شهرستان است.

ماسک شده اند مورد نیاز در کسب و کار از جمعه پس از شهردار Grover رابینسون صادر سفارش خود را تحت اورژانس قدرت اعطا شده تحت شرایط اضطراری در coronavirus بیماری همه گیر.

شورای شهر اضطراری و فرمان تا حد زیادی آینه شهردار سفارش. بر خلاف شهردار منظور این فرمان حامل بالقوه برای مردم نقض فرمان به جریمه نقدی محکوم شد.

تحت فرمان جریمه شروع در $50 برای اولین تخلف افزایش برای هر اضافی تخلف تا به یک چهارم تخلف است که حمل خوب تا 500 $و پتانسیل 60 روز در زندان بود.

حرکت از پنساکولا شورای شهر می ایستد در تضاد کامل با اقدامات میلتون شورای شهر که لغو است که شهردار اضطراری ماسک منظور در شب دوشنبه.

Escambia و سانتا رزا شهرستان دیده می شود سنبله در COVID-19 نفر در دو هفته گذشته به رانندگی تا ترس که سیستم بیمارستان را تحت فشار اگر موارد شروع به اثر اعضای آسیب پذیر از جمعیت است.

Robison با اشاره به این که شورای بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 در منطقه بودند در بزرگترین نقطه آنها که تا کنون بوده است.

مقامات بیمارستان با ارسال نامه ای به شورای شهر در حمایت از این اقدام آنها رای گیری در روز سه شنبه.

شورای شهر شنیده حدود 15 نفر از اعضای عمومی که به طور مساوی تقسیم بر این موضوع است.

میلتون می گوید: میلتون شورای شهر rescinds ماسک حکم پس از اعتراض عمومی; ماسک های دیگر مورد نیاز

ماسک در پنساکولا: Pensacola شهردار مسائل اضطراری سفارش نیاز به ماسک در محیط داخلی کسب و کار

خلیج فارس نسیم موافق: خلیج فارس نسیم سبز-چراغ ماسک دستور دادن به کسب و کار و اجرای قدرت

یک سخنران Pensacola ساکن جولیا Hessler, گفت که او احساس مجبور به صحبت می کنند به شورای شهر در حمایت از فرمان پس از دیدن آنچه که اتفاق افتاده در میلتون در روز دوشنبه.

“من فکر نمی کنم با پوشیدن یک ماسک یک بار” Hessler گفت. “من آسم و آن را نمی دهد من هیچ مشکلی در همه. من فکر نمی کنم آن را آزادی. من فکر می کنم این است که یک بیماری همه گیر. این یک اورژانس است. آن را در سراسر جهان. است که چرا ما آن را یک بیماری همه گیر.”

بسیاری از کسانی که مخالف این شهرستان ساخت ماسک اجباری گفت: چنین حکم خود را نقض آزادی شخصی.

“مردم در ایالات متحده نباید راه رفتن در اطراف با پوشیدن ماسک” پنساکولا ساکن جنی باکلی گفت. “هیچ دلیلی وجود دارد. آن را ممکن است مردم احساس می کنند بهتر است ارائه حفاظت از مردم فکر می کنم آن است.”

بسیاری از سخنرانان مخالف ارائه افشا ادعا می کند که با پوشیدن یک ماسک تضعیف سیستم ایمنی بدن شما و یا می تواند خطرناک ساخت دی اکسید کربن.

واقعیت را بررسی کنید: گوش حلقه ماسک خانگی ماسک پارچه ارائه حفاظت در برابر COVID-19

فلوریدا وزارت بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هر دو توصیه می کنند که افراد باید از پوشیدن ماسک هنگامی که آن را نمی ممکن است به اقامت 6 فوت دور از دیگران است. در حالی که ماسک نمی خواهد مردم را از ابتلا به این ویروس را کاهش می دهد مقدار قطرات تنفسی انتشار توسط فرد با پوشیدن ماسک کمک می کند که جلوگیری از گسترش این ویروس از افرادی که حتی ممکن است آگاه باشید آنها آلوده با توجه به CDC.

در حالی که رابینسون گفت: او نه لزوما موافقت با اجرای ارائه در شورای فرمان او پشتیبانی از هر اقدام این شورا در زمان و قاب تصمیم ماسک به عنوان یک انتخاب است.

“ما مرتب کردن بر اساس یک انتخاب” رابینسون گفت. “ما می توانیم کسب و کار دوباره و من فکر نمی کنم من نه من فکر نمی کنم این شورا می خواهد به انجام این کار, و یا ما می تواند درخواست شما را به پوشیدن ماسک. … آن را به محافظت از شما. آن را برای محافظت از دیگران از شما در صورتی که شما آن را داشته باشد.”

“اگر من می دانستم که ویروس آن را آسان خواهد بود, من می خواهم تمام افراد بیمار آن را می پوشند” رابینسون ادامه داد. “مشکل این است که آن را بدون علامت است, اما آن را کمی. این علامتی که مردم حتی نمی آن را تشخیص دهد. آنها فکر می کنم آنها ممکن است یک sniffle سرد یا شاید یک گلو درد چیز دیگری است. آنها درک نمی کنند آنها باید COVID. اگر این بیماری آسان بود این تصمیم آسان خواهد بود.”

دادستان شهرستان سوزان وولف گفت: این امر می تواند اختیار شهرستان که آیا به اعمال جریمه و مقامات می تواند انتخاب کردن برای یک مطلب آموزشی رویکرد در ابتدا قبل از اجرای هر گونه جریمه.

“من فکر می کنم همه امید این است که ما باید رعایت داوطلبانه است و ما لازم نیست برای انجام هر چیزی در مورد اجرای” وولف گفت.

Councilwoman ان تپه گفت: منطقه تا به حال شاهد یک افزایش بزرگ در تعداد موارد است.

“برای من این است که زندگی و مرگ, و من فکر می کنم شما همیشه را انتخاب کنید در کنار زندگی” هیل گفت.

جیم کمی را می توان در رسید [email protected] و 850-208-9827.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>