Keiv Soliman نمی خواهید برای دریافت دیپلم خود را پیوست در مرحله یک هولوگرام های اصلی خود را.

اما به عنوان coronavirus در ادامه به بازیگران سایه در آمریکا, سنت, ساخت اجتماعات بزرگ مانند مراسم فارغ التحصیلی خطرناک, مجازی, مراسم, ممکن است کوهستانی دبیرستان ارشد تنها شانس در پمپ و شرایط.

Soliman مدرسه در گیلبرت آریزونا است که مرحله بندی استادانه درست شده مجازی مراسم فارغ التحصیلی که در آن کوهستانی سالمندان فیلمبرداری خواهد شد راه رفتن در سراسر یک مرحله ای خود را برای دریافت دیپلم.

اصلی خود را به خواندن نام دانش آموز از اتاق های مختلف. با استفاده از “هولوگرافی تکنولوژی” ویراستاران فیلم خواهد شد و سپس ویرایش در این مراسم آن را به نظر می رسد به عنوان اگر همه در همان اتاق با هم.

اما Soliman دوستان نمی خواهید یک استودیو تولید فارغ التحصیلی او گفت:. آنها می خواهند یک مراسم. Soliman آغاز یک طومار که بیش از 600 امضا تا کنون درخواست برای یک فرد در مراسم — با ماسک و اجتماعی فاصله.

“شما نمی توانید واقعا جای واقعی چیزی با هر چیزی اما چیزی که واقعی” Soliman گفت.

مراسم فارغ التحصیلی را تبدیل به یک میدان نبرد سیاسی برای مدارس و دانش آموزان و والدین در پی تعطیلی مدارس ناشی از کوروناویروس. برخی بر این باورند که آنها می توانید یک مراسم با خیال راحت در حالی که دیگران را متهم به بالا-دانش آموزان و پدر و مادر خود را از خودخواه بودن در جهانی همه گیر.

“این است که بسیار بزرگتر از یک مراسم فارغ التحصیلی” گفت: نی Burris یک گیلبرت مقیم مخالف به فرد در مراسم. “شما باید با هل دادن مردم به ماندن در داخل.”

Soliman به درخواست یکی از بیش از 500 در Change.org شفاعت برای حفاظت از فرد در مراسم در سراسر ایالات متحده

نه چیزی که واقعی است ، دانش آموزان را عبور از خط پایان به دبیرستان با دامان در دیتونا 500In ناکسویل تنسی رهبران منطقه backpedaled در یک برنامه ریزی برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی بدون مهمان هنگامی که پدر و مادر شورش کردند.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر درگیر در این مراسم از دانش آموز یک کاغذ دیپلم و تبدیل آنها tassel” Knox County شهردار Glenn Jacobs گفت.

گفتمان سهام شباهت با حرارت تظاهرات برگزار و در برابر بازگشایی امریکا کسب و کار و همچنین بحث بر سر استفاده از ماسک در اماکن عمومی. این کینه تأکید به طور فزاینده ای شکسته گفتگو در اطراف COVID-19.

‘داستان دو شهر’: در سراسر آمریکا و برخی از آغوش بازگشایی میان coronavirus و دیگران محتاط باقی می ماند

عدم قطعیت بافندگی بیش از مراسم

آریزونا اقامت در خانه سفارش منقضی جمعه. فرماندار است که هنوز هم تشویق اجتماعی فاصله, اما هیچ چیز در نظم جدید به نظر می رسد برای منع کرده است.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی توصیه می شود در روز دوشنبه “که تجمع جرم (مانند فارغ التحصیلی کنسرت) برگزار نمی گردد در این زمان است.”

حتی هنوز هم این سازمان برشمرد مراحل را برای شرکت کنندگان و برگزارکنندگان را اگر آنها برنامه ریزی برای نونهالان با یک مراسم:

  • هر بیمار باید در خانه بمانند.
  • شرکت کنندگان باید اقامت شش فوت دور از یکدیگر.
  • هر کسی در یک گروه پر خطر باید حضور نداشت از جمله افراد مسن و هر کسی که با جدی بیماری زمینه ای.
  • شرکت کنندگان باید خود را لمس چشم ، بینی یا دهان و باید با استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از خروج از این رویداد. آنها همچنین باید دست خود را بشویید با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه پس از بازگشت به خانه.
  • شرکت کنندگان باید پوشش چهره خود را در این رویداد است.
  • آنها باید نه قرض گرفتن یا اجاره فارغ التحصیلی لباس شاهانه یا فاخر.

عمده آریزونا مدارس یا به تعویق افتاد مراسم و یا تصمیم به برگزاری مجازی مراسم.

چندلر متحد, دومین مدرسه در منطقه دولت نوشت: به خانواده ها در مارس 5 که در این منطقه در حال کار بر روی یک برنامه ریزی برای برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در دبیرستان “در حالی که هنوز پیوستن به توصیه CDC دستورالعمل.”

در این مراسم دانش آموزان خواهد بود نشسته شش فوت از هم جدا و مخاطبان خواهد بود به احتمال زیاد محدود است. این مراسم خواهد بود livestreamed برای خانواده ها به تماشای.

یک سرپرست در حومه میلواکی ویسکانسین در ابتدا در برابر ایده های مجازی از فارغ التحصیلی به دلیل آن ساخته شده رویداد عاطفی به نظر می رسد بسیار غیر شخصی.

بازگشت در اوایل ماه آوریل واواتوسا مدرسه سرپرست منطقه فیل Ertl گفت که او امیدوار به نگه داشتن عقب هل دادن تاریخ در فرد و مراسم به عنوان طولانی به عنوان آن را در زمان برای انجام آن با خیال راحت. اما در اوایل ممکن است خود به منطقه رفته بود در این مسیر از بسیاری از دیگران با یک برنامه ریزی تصویری جشن مجموعه در ماه ژوئن 7.

“ما هنوز هم حلق آویز در ژوئیه 26 در امیدوار است که ما می توانیم چیزی در فرد” Ertl گفت: در این هفته. “خیلی حال تغییر است. به انصراف از آن تاریخ در حال حاضر معنا ندارد به من.”

درخواست برای نشان دادن به در

مردم در حداقل نه مدارس در سراسر آریزونا را شروع کرده اند Change.org دادخواست به نگه داشتن فرد در مراسم فارغ التحصیلی.

پس از آریزونا دولتی داگ Ducey اعلام کرد که کسب و کار می تواند شروع به بازگشایی یک گروه از آریزونا سالمندان ساخته شده یک ویدیو شفاعت برای یک فرد در مراسم.

“راه هایی وجود دارد ما می توانیم از این اتفاق می افتد” یکی از دانش آموزان در این ویدئو گفت. “ما سزاوار فارغ التحصیلی.”

این ویدئو ارسال شده در توییتر و دریافت نزدیک به 100 عکس. اما برخی که در پاسخ به صدای جیر جیر در تمسخر ایده.

“شما درخواست برای قرار دادن دوستان خود را با پدر و مادر در خطر مرگ بنابراین شما می توانید احساس انجام شده به صورت کاملا طبیعی و پایه موفقیت” یک کاربر توییتر پاسخ داد.

دیگران سعی کرده اند به آمده تا با جایگزین برای فارغ التحصیلی.

بث Obermeyer که با این نسخهها کار با دانش آموزان دبیرستان در پایه و اساس کلیسا در گودیر برگزار شد جلوی خانه فارغ التحصیلی برای سالمندان است. با استفاده از یک بلند گو حرف زدن, کلیسا, کارکنان تعجب دانش آموزان با نشان دادن تا در جلوی خانه خود و برگزاری بداهتا جشن شش فوت از هم جدا.

“ما در تلاش بودند به فکر یک راه را به ما سالمندان دبیرستان احساس می کنید بهتر است چرا که آنها تا به حال چنین خشن بهار” Obermeyer گفت.

هیچ مدل یا: بنابراین این خانواده ها تست یک دبیرستان در حیاط خلوت خود را با مدل

در آبشار بزرگ, مونتانا, مقامات منطقه گفت: آنها نمی خواهند coronavirus برای پایان دادن به این سنت از فارغ التحصیلی سالمندان زنگ مدرسه زنگ. مقامات ترک بل در مدرسه پارکینگ برای دانش آموزان به حلقه.

اگر دانش آموزان را انتخاب کنید به زنگ آنها خواسته برای حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن عرضه دستکش یکبار مصرف و بهداشتی کردن دست ها قبل و بعد از زنگ زنگ. مدرسه راه اندازی یک دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه.

“ما در حال گرفتن نیست این به آرامی’: کوچک مونتانا مدرسه به میان برای اولین بار در آمریکا برای بازگشایی

برخی گفته اند مدارس هستند که بیش از حد محتاط است.

یک گروه از کوه بالا مشاهده پدر و مادر در مسا آریزونا در حال پرتاب ارشد سلام رژه برای grads. سالمندان در مارس 16 خط شش فوت از هم جدا در پیاده رو یک مسا خیابان اتومبیل برای رانندگی در جشن.

Destinee ماک پدر و مادر و یکی از رویداد سازمان در ابتدا خواست منطقه اگر پدر و مادر می تواند خود را رها آموز در دبیرستان پارکینگ تا دانش آموزان با خیال راحت می تواند خط.

مسا مدارس دولتی را تکذیب کرد که درخواست ماک گفت. مسا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“من فکر می کنم وجود یک خطر اما من همچنین فکر می کنم که اگر ما به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل … من فکر می کنم ما هنوز هم می تواند انجام این مسئولیت اجتماعی در راه” ماک گفت.

کمک: Erin Richards, ایالات متحده آمریکا امروز; مونیکا Kast Knoxville News Sentinel; Skylar Rispens, Great Falls, تریبون

دنبال لیلی Altavena در توییتر: @LilyAlta.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de