شنبه, جولای 4

طومار خواستار رهبری در آموزش عالی را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت ویزا

طومار خواستار رهبری در آموزش عالی را محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعلیق ویزاهای مختلف را به دست آورد تقریبا 300 امضا و همچنان به گردش در میان افراد در دانشگاه ها و تحقیقات پایه است. مغلوب ساختن پیشی جستن را که توجیه او به عنوان یک محرک اقتصادی برای کارگران آمریکایی را جلوگیری از ورود طیف وسیعی از متخصصین و کارگران فصلی و دانشمندان حداقل تا ژانویه. این الهام گرفته از محکومیت گسترده از مدیران کسب و کار و مهاجر طرفداران.

“بان کی مون … دارای فوری و گسترده تاثیر به معنای واقعی کلمه ده ها هزار نفر از همکارانش در دانشگاه” استاد تاریخ Tom Mullaney این سازمان از این طومار گفت: در مصاحبه ای با روزانه. “این ممنوعیت ویزا اماکن دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشجویان مقطع فوق دکترا بازدید از دانشمندان [و] تازه ضرب Ph. Ds با کار ارائه می دهد همه در یک مبرم حرفه ای و وضعیت اقتصادی.”

در این طومار خواستار رهبری در آموزش عالی را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن عمل اصرار برای عمل را برگشت و اطمینان متاثر از اعضای جامعه است که آنها را دریافت پشتیبانی می کند. در حالی که بان کی مون ادعا می کند که بهترین منافع شهروندان آمریکایی در ذهن دادخواست متحده آن را “کمی بیشتر از یک مخرب و بیگانه عمل می کنند.”

رئیس جمهور مارک Tessier-لوین نویسنده نامه در ژوئن 11 به وزیر امور خارجه خواستار لغو محدودیت های ویزا برای دانشجویان بین المللی تصریح می کند که “قدرت باور نکردنی” از جامعه بین المللی. دانشگاه سخنگوی E. J. میراندا اشاره کرد که بکتل مرکز بین المللی ارائه شده است که اطلاعات و مجازی شهر در سالن جلسات این موضوع است. دانشگاه را نه به طور خاص آدرس Mullaney دادخواست.

در این طومار همچنین استدلال می کند که موسسات عالی آموزش و پرورش باید جدی تر تعهد به صحبت کردن. Mullaney نسبت به این جمعی آژانس از این موسسات برای کمک به کلی ملت بلکه برای دیدار با نیازهای خود را. حفظ سرشار بین المللی و کارکنان جمعیت دانشجویی انتگرال برای ایالات متحده برتری در آموزش و پرورش Mullaney معتقد است.

“هیچ یک از کارهایی که پرتاب شده است به خطر خواهد برگرداندن به یک یا یکی دیگر شهروند آمریکایی” Mullaney گفت. “همه کسانی که استخدام همه کسانی که جستجوها برای محققان یا با تاخیر و یا لغو آشکار است. این است که به تاثیر عمیقی در قد و قامت و موقعیت ایالات متحده در یک طیف گسترده ای از زمینه های تحقیقاتی.”

تعدادی از دانشمندان بین المللی در حال افزایش بوده است از سال 2006 و آنها در حال حاضر شامل 5.5 درصد از جمعیت. استنفورد است به خصوص در سطح بین المللی جمعیت — 25% از بدن دانش آموز بین المللی است در J-1 و H-1 ویزا که هر دو مسدود شده اند را با مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه.

این موجود و آینده نگر بین المللی در حال حاضر با یک مخاطره آمیز آینده در راه های متعددی Mullaney گفت. افراد در حال حاضر در اینجا بر روی یک ویزا تمایلی به ترک این کشور از ترس این که آنها قادر خواهد بود را مجددا. خارجی ها که ارائه شده مشاغل و رفت و طریق معروف طولانی مهاجر روند برنامه باید در حال حاضر انجام یک کار جدید را جستجو کنید.

“روند صدور ویزا برای اتباع خارجی تدریس در دانشگاههای آمریکا یک درد … و بنابراین برای این افراد به موفقیت از طریق تمام مراحل تنها به توان انکار کرد [آن را] واقعا بدبو” نوشت: طومار امضا الکساندر خلیج در یک ایمیل روزانه. خلیج استادیار در دانشگاه چپمن.

استنفورد طرفداران برای مهاجران حقوق (SAIR) به ارائه چند پیشنهاد برای استنفورد پاسخ. گروهی خواستار این دانشگاه اجازه می دهد تا بین المللی در حال حاضر ارائه یک محل در دانشگاه استنفورد به تحصیل از راه دور و یا تاخیر در ثبت نام. SAIR همچنین معتقد است که دانشگاه استنفورد باید انعطاف پذیر ارائه ترتیبات مسکن برای مهاجران که ترس از ترک ایالات متحده

SAIR اظهار داشت که با وجود این طومار را تمرکز بر ممنوعیت صدور ویزا استنفورد باید تمایل به پناهجویان نیز که وضعیت نیز قرار داده شده است به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“به عنوان یک دانشجوی بین المللی خودم من هم امیدوارم که تمرکز بر ممنوعیت صدور ویزا کم نمی کند از … حملات در اشکال دیگر مهاجرت” SAIR co-رئیس جمهور سارا Fellay نوشت: در بیانیه ای. “به عنوان ممتاز دانشگاه استنفورد افراد ما باید مقاومت استفاده می شود به عنوان مهرههای سیاسی در یک تقسیم بندی های مصنوعی بین ‘خواست’ و ‘ناخواسته’ مهاجران است.”

به عنوان زمان می گذرد این طومار همچنان به رشد Mullaney اشاره کرد.

“این تنبیهی بی رحمانه و محاسبه” Mullaney اضافه شده است. “ما نمی توانیم ترک این موضوع در تاریکی است.”

تماس با دیانا پیپر در dianapiper ‘در’ gmail.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول