نظرات زیبا و لوکس در خانه اسکله در نورر | ملک داغ

مباهات بیش از 4500 متر مربع این پنج اتاق خواب, چهار-حمام (سه یک و نیم) صفحه اصلی خیره کننده است, اسکله جم در نابارا. “مدرن کشنده معاصر هستند فقط چند کلمه برای توصیف این خانه می گوید:” مسکن Debi آزاد.

صفحه اصلی ویژگی های فراوانی از نور طبیعی و دیوار و پنجره مشرف به سانتا روزا, صدا, باز کردن فضاهای زندگی یک آشپز, آشپزخانه یک اتاق ناهار خوری رسمی افسانه عرشه عقب با یک استخر بی نهایت و یک اسکله خصوصی با سه دستگاه آسانسور برای قایق و شناور شخصی.

نور و روشن سالن انتظار از شما استقبال به محل اقامت با نظر افسانه به آب است.

به اتاق ناهار خوری رسمی گرا درست کردن سالن انتظار و ارائه می دهد لحظات خصوصی برای شام و اجتماعات به دور از فشار و شلوغی از خانه است.

اتاق های بزرگ و متصل آشپزخانه و غذاخوری گاه به گاه فضا مشرف به آب است. این فضا شامل یک شومینه و یک بار آن را در مفید آمده است هنگامی که سرگرم کننده و آرامش بخش.

آشپزی علاقه مندان به عشق ورزیدن آشپزخانه و غذاخوری گاه به گاه فضا که ویژگی های یک منحنی دیوار از ویندوز و ارائه می دهد یک نمای زیبا از صدا. باز کردن ویژگی های آشپزخانه فولاد ضد زنگ لوازم فراوان فضای ضد دولت سازی و نوار صندلی.

اتاق خواب مهمان هستند بر روی سطح اصلی و دوم داستان با افسانه master suite.

بیشتر داغ خواص

تاریخی شمال تپه خانه دارای به روز رسانی و باقی می ماند درست به گذشته خود | ملک داغ

Pensacola, ساحل, صفحه اصلی, یک گوهر است برای سرمایه گذاری و لذت بردن | ملک داغ

حفظ حریم خصوصی و راحتی و آرامش و وسعت زمین به جریب فراوان در طبیعت عقب نشینی | ملک داغ

استاد اتاق خواب شامل یک منطقه نشسته با یک شومینه بالکن دسترسی و نمایش شگفت انگیز. En-مجموعه حمام آبگرم و گریز در خانه. عمیق خیساندن وان مشرف به اسکله با یک منحنی دیوار از ویندوز ارائه واقعا یک نمایش تماشایی در حالی که آرامش بخش است. این فضا شامل یک غرور گسترده پیاده روی و قدم زدن در گنجه فضا.

آزاد نت که وجود دارد این است که “ظرافت بینظیر و با نمایش خیره کننده از هر اتاق از این اجرایی و مستغلات است.”

اسکله خلوت شد مرسی فقط به داخل خانه می کند. استخر بی نهایت با عرشه و خصوصی اسکله مناسب برای لذت بردن از با دوستان و خانواده در طول سال. اسکله گرا در سانتا رزا صدا و ویژگی های سه آسانسور برای قایق و شناور شخصی همراه با boathouse و فضایی برای استراحت. شما می توانید در راه خود را به خلیج دقیقه پس از خروج از خانه.

علاوه بر این وجود دارد که ریزه برای جلوگیری از فرسایش ساحل و اضافه کردن مقدار بیشتر به این اموال یادداشت ها آزاد.

با محل سکونت خود را بر روی آب در نورر شما دقیقه از خلیج مکزیک, خوشمزه, رستوران ها و فرصت خرید است.

1916 Costa Verde, دادگاه, نابارا, FL

  • لیست قیمت: $1,265,000
  • تقریبی فوت مربع: 4,543
  • اتاق خواب: 5
  • حمام: 3 کامل, 1 نیم
  • ساخته شده است: 1999

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>