پلیس: مرد دسترسی به سانتا رزا مرکز پزشکی به دیدار همسر بازگشت با تفنگ ساچمهای

یک جی مرد بود که دسترسی به سانتا رزا مرکز پزشکی به دیدار همسر خود گفته برگرفته از یک تفنگ ساچمهای از کامیون خود را و هدف از آن در یک مامور امنیتی و یک پرستار است.

اریک ریتز, 57 دستگیر شد سه شنبه به اتهام دو فقره از تشدید باتری و رزرو به سانتا رزا زندان شهرستان بدون یک فرصت برای پیوند. او همچنان در بازداشت به چهارشنبه.

با توجه به دستگیری او گزارش میلتون افسر پلیس در پاسخ به سانتا رزا مرکز پزشکی حدود 2:35 بعد از ظهر جمعه و صحبت با یک مامور امنیتی و یک پرستار که ادعا ریتز با اشاره به یک تفنگ ساچمهای در آنها داد و آنها را به تصور او به معنای به ساقه.

این افسر امنیتی گفت: ریتز به بیمارستان آمد و به دیدار همسرش بود که بیمار اما سپس اجازه نداشتند.

یک پرستار که ایستاده بود کنار گارد امنیتی در این حادثه گفت: اجرای قانون است که ریتز تلاش برای ورود به هر حال, و, که منجر به یک رویارویی با گارد امنیتی.

زمانی که گارد توضیح داد: به ریتز برای بار دوم بود که او مجاز به وارد ریتز شروع به تکرار “شما” قبل از رفتن به کامیون خود را و بازیابی یک تفنگ ساچمهای با توجه به گزارش بازداشت.

گارد امنیتی دستور نزدیکی بیمار را پوشش پشت یک ستون به عنوان ریتز دوباره نزدیک شد و با اشاره سلاح خود را در پرستار و نگهبان.

پرستار پلیس گفت که ریتز “‘متصلب’ تفنگ ساچمهای به عنوان اگر او بودند بارگذاری تفنگ و اشاره آن را در آنها دوباره.”

در آن لحظه صدای پلیس می تواند در فاصله شنیده و ریتز عقب نشینی قرار داده و تفنگ ساچمهای به داخل کامیون خود را.

پاسخ پلیس ریتز ایستاده در پیاده رو خارج از بیمارستان و یک جستجوی 2000 Chevy Silverado کامیون وانت, کشف یک Mossberg 88 12-gauge shotgun و یک Mossberg 702 Plinkster .22-کالیبر تفنگ در حد مرگ تختهای.

تفنگ لود شد با یک گلوله در اتاق و تفنگ ساچمهای لود نشد با توجه به ریتز بازداشت گزارش.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>