PPD: 17 ساله بستری شده با ‘جدی’ آسیب های پس از زده بودن ماشین

17 ساله بود که واقعه هشدار داده سهشنبه به معراج مقدس قلب بیمارستان پس از او زده شد توسط یک ماشین در حالی که بر روی یک اسکیت بورد.

برخورد رخ داده است حدود ظهر سهشنبه خاموش گرگوری خیابان بلافاصله بعد از خیابان انشعابات دور از شمال 17th خیابان در نزدیکی Pensacola پل خلیج.

شاهد انجام CPR در کشته شدن این نوجوان تا امدادگران وارد گفت Pensacola پلیس سخنگوی وزارت مایک چوب.

“او صدمات بسیار جدی” چوب گفت: در روز سه شنبه بعد از ظهر.

مقامات منتشر نشده به نام دختر. هیچ کس متهم شده است در سقوط به تحقیقات باز می ماند.

“در حال حاضر آنها در حال بررسی علت سقوط” چوب گفت. “آنها را کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است, اگر او راه می رفت به ترافیک یا هر چیز دیگری.”

خودرو, راننده, Chris Sanders, گفت اخبار, مجله در صحنه در مدت کوتاهی پس از سقوط که نوجوان بود سوار اسکیت بورد پایین کوچک هموار تپه پیشرو از پارکینگ برای Xiscali رستوران مکزیکی به جاده. در زمان او خروج پارکینگ و وارد جاده خیلی دیر شده بود, او گفت:.

“من رانندگی همراه در تلاش برای رفتن به این راه را,” او گفت: حرکتی غرب با دست خود به سمت گرگوری خیابان. “و او آمد پایین تپه.”

ساندرز ایستاده بود در خارج از زرد, پلیس, نوار, تماشای محققان صحنه جرم عکس غرق هیوندای. وجود دارد زیادی دندانه و بسیاری از ترک در شیشه از مسافر به سمت ماشین را در شیشه جلو اتومبیل.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>