استاد emerita افتخار برای مشاوره کارآموزان و همکاران

جودیت Gasson استاد emerita و مشاور ارشد پژوهش و نوآوری به دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA اعطا شده است 2020 Am

توسط NEWSSALAM در 10 تیر 1399

جودیت Gasson استاد emerita و مشاور ارشد پژوهش و نوآوری به دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA اعطا شده است 2020 American Society of Hematology علوم پایه مربی جایزه برای کمک به کمک به هماتولوژی کارآموزان در طول زندگی حرفه ای خود را.

این جایزه به رسمیت می شناسد Gasson برای تاثیر بر مشاغل از او mentees که رفته اند برای پیشبرد تحقیقات و مراقبت از بیمار در زمینه هماتولوژی.

"آموزشی به من نهایی سرمایه گذاری در آینده است. من اعتقاد دارم که در قدرت علم به تدریس و درمان" Gasson گفت. "این یک افتخار فوق العاده ای برای من به رسمیت شناخته شده در این راه است. من سپاسگزار هستم."

Gasson قبلا به عنوان مدیر دانشگاه UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان برای دو دهه و همچنین ارشد کاردانی دین برای تحقیقات و مدیر شرکت Eli and Edythe Broad مرکز پزشکی بازساختی و سلول های بنیادی پژوهش است. او اختصاص داده شده است که حرفه خود را به مطالعه سايتوکين زیست شناسی و مسیرهای سیگنالینگ در حالت عادی و بدخیم خون. او ابزاری در تصفیه هورمون مانند ماده (GM-CSF) است که باعث افزایش سرعت مغز استخوان سلول تولید مثل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب