استاد افتخار برای کار با آمریکایی های بومی جوامع

Felicia Schanche هاج استاد در UCLA دانشکده پرستاری و فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی شده است به نام دریافت کننده Frank C. Dukepoo جایزه برای کار با جوامع بومی آمریکا.

ارائه شده توسط ملی بومی شبکه پژوهش و خدمات سلامت به رسمیت می شناسد, یک بومی آمریکایی محقق که نمونه کار Dukepoo در انجام محترم پژوهش و بهبود آموزش و پرورش از آمریکایی های بومی دانش آموزان است. Dukepoo یک متخصص ژنتیک و عضو قبیله هوپی به کسب درجه دکتری. او تحقیقات انجام شده در این مطالعه از نقائص هنگام تولد در جنوب غربی بومی آمریکایی albinism (عدم معمولی رنگدانه) در میان هوپی و همخونی میان هوپی در شمال آریزونا.

هاج بنیانگذار و مدیر UCLA دانشکده پرستاری مرکز آمریکایی هندی/بومی تحقیقات و آموزش و پرورش است که پشتیبانی از تحقیق و بررسی, سیاست, توسعه, آموزش و پرورش, برنامه ریزی, پیشگیری و خدمات اجتماعی فعالیت های بومی در میان جمعیت.

بیش از طول زندگی حرفه ای اش هاج به عنوان محقق اصلی برای چند موسسه ملی بهداشت و درمان-تامین پروژه های تحقیقاتی متمرکز بر آمریکا آمریکا مسائل مربوط به سلامت از جمله سرطان دهانه رحم, تغذیه, ترک سیگار, سرطان, سلامتی, مفاهیم, دیابت, سرطان, درد و خود مدیریت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>