استاد به رسمیت شناخته شده خود را برای کمک هزینه تحصیلی و کمک به آموزش و پرورش

الکساندر Spokoyny استادیار شیمی و بیوشیمی در UCLA در کالج است که یکی از 14 آفرین در سراسر کشور که دریافت 2020 کامیل دریفوس معلم-محقق جایزه.

این کامیل دریفوس معلم-محقق جوایز برنامه پشتیبانی از مشاغل با استعداد جوان ارومیه در شیمی علوم که نشان برجسته دانش و تعهد به آموزش و پرورش است. 100 ، 000 $جایزه کمک خواهد کرد Spokoyny تلاش برای ایجاد ترکیبی از مواد و معرف های boron-غنی خوشه و بخشی از این جایزه را نیز پشتیبانی خواهد کرد برخی از اهداف آموزشی از جمله توسعه نسل بعدی کارشناسی آزمایشگاه درسی در UCLA متمرکز در کلاس فرصت های تحقیقاتی.

Spokoyny منافع پژوهش شامل رویکرد میان رشته ای با تمرکز بر مشکلات در شیمی, زیست شناسی, پزشکی و علم مواد. او به دریافت تعداد زیادی از جوایز و شناسایی از جمله بنیاد ملی علوم حرفه ای جایزه یک Hanson-Dow جایزه برجسته آموزش و Alfred P. Sloan بنیاد پژوهش یاران.

جوایز ارائه شده توسط کمیل و هنری دریفوس بنیاد به اساتید که نشان می دهد رهبری در آموزش و پژوهش. نامزد باید با ارائه شواهد قانع کننده ای از پیش از دانش مهم در شیمی علوم توسط نامزد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>