استاد کار اطلاع پیشنهادی ایالات متحده کمیسیون شفا نژادی

به تازگی پیشنهادی گزارش کمیسیون حقیقت شفا نژادی و تحول که در کنگره ایالات متحده Barbara Lee معرفی شده به کنگره در مدت کوتاهی پس از وقوع چند انفجار پیاپی در پی جورج فلوید مرگ می تواند قدرتمند گام بعدی در مبارزه برای عدالت نژادی در امریکا است.

پیش نویس این پیشنهاد این است که با این نسخهها کار برای بیش از سه سال با همکاری در این زبان از مارکوس شکارچی UCLA استاد مطالعات آفریقایی آمریکایی که در آینده کتاب را تمرکز بر برده داری و غرامت. او بخشی از یک ائتلاف است که به طور منظم ملاقات برای پیشبرد این قطعنامه است.

در جولای 18, آنها را راه اندازی #BreatheWithMe کمپین حمایت از پیشنهاد قطعنامه و همزمان با نلسون ماندلا جشن تولد. آن را از ویژگی های افراد مشهور و حامیان خواندن بخش از این قطعنامه و به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی.

این #BreatheWithMe کمپین شامل مردم درخواست کمک خواهد کرد که شهروندان درخواست که خود را نمایندگان کنگره حمایت از این قطعنامه که در حال حاضر 130 شرکت حامیان اما نیاز 218 حامیان در مجلس نمایندگان, در حالت ایده آل تا پایان ماه اوت زمانی که زمان کنگره جلسه به پایان می رسد.

“مردم تعجب که چگونه آنها می تواند کمک به آنچه در آینده در این جنبش گفت:” شکارچی که اسکات واو استاد بخش علوم اجتماعی. “این یک بازی بسیار ساده اما بسیار ملموس و راه را برای مردم به عمل آورند.”

این قطعنامه به دست آورده اولیه و حیاتی حمایت از NAACP به عنوان به خوبی به عنوان همکار رهبران کنگره از جمله جان لوییس لس آنجلس خود کارن باس که صندلی های کنگره, سیاه حزبی و دب Harland co-از صندلی های کنگره بومی آمریکایی حزبی.

“من یک مقدار زیادی از امید و آرمان در حال حاضر” شکارچی گفت. “و من فکر می کنم نماینده لی احساس این بود که زمان زیادی برای پیشنهاد این قطعنامه به عنوان یک فرمت از حمایت ما شاهد سراسر کشور برای زندگی مهم جنبش است.”

شکارچی رو درگیر در فرایند هنگامی که لی را دیدم او را به میزبان یک بحث است و موضوع در CSPAN را “کتاب تلویزیونی” پشت در مارس 2017 کردم و در لمس به کمک طلب کردن از کمک به تهیه پیش نویس قطعنامه است. سال گذشته ایالات متحده مشخص شده 400th سالگرد اولین کشتی برده ورود در شمال امریکا در سال 1619 و متن قطعنامه آدرس “طولانی سر رسیده بدهی یادبود نه تنها به کسانی که عاشق طریق فاحش بی عدالتی … بلکه به فرزندان خود را.”

پس از قرار دادن به عمل کمیسیون مانند این را نیز هموار کردن راه برای ملموس حمایت از وقتی که می آید به پرداخت غرامت نه فقط برای وابستگان آمریکا برده داری بلکه بومی آمریکا جمعیت شکارچی گفت.

“این ایجاد خواهد شد یکی دیگر از راه مطالعه پدیده برده داری و نابرابری نژادی,” شکارچی گفت. “آن را باید تقریبا حداقل ما می توانیم انجام یک ارزیابی از برده داری و پیامدهای آن. می تواند ما حداقل سند گذشته ما در سراسر کشور پس از آن یک ماده از نظر? می تواند ما را در قرار دادن شواهد و حافظه آن را در یک مکان ؟ از آن خواهد شد در یک پایگاه داده از اطلاعات کمی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در خاص پرداخت غرامت موارد و به اطلاع آینده سیاست.”

این قطعنامه همچنین اشاره می کند که 40 کشور دیگر باید “با حساب و بی عدالتی های تاریخی و پیامدهای آن از طریق تشکیل کمیسیون حقیقت و آشتی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>