سرطان پروستات محققان دریافت جوایز به توسعه روش های درمانی

UCLA تخصصی برنامه تعالی تحقیقات شناخته شده به عنوان اسپور است اعطا $525,000 به 11 محققان پروژه که در خط مقدم در حال توسعه درمان های جدید برای مردان مبارزه با سرطان پروستات است.

سه نفر از کمک های مالی به نام “حرفه ای تقویت برنامه” جوایز طراحی شده برای حمایت و جذب جدید محققان برای این مطالعه از سرطان پروستات است. این کمک های مالی داده می شود هر دو اولیه و تاسیس کرد. دریافت کنندگان کمک مالی شامل دکتر هانس دیوید Ulmert, Ajit Divakaruni و Chongyuan لو.

هشت نفر از کمک های مالی به نام “توسعه برنامه های تحقیقاتی” جوایز و با توجه به تحقیقات جدید پروژه های بهبود در تشخیص و درمان سرطان پروستات. محققان دریافت کرده اند که این کمک های مالی شامل دکتر رابرت ریتر پل Boutros دکتر جان ویلسون فیلیپس دینو دی کارلو دکتر Huihui یه نیل لین دکتر Minna لی و ویلیام Hsu.

“ما سپاسگزار به موسسه ملی سرطان و به دانشگاه UCLA اهدا کنندگان برای ارائه کمک های مالی برای این کمک هزینه های تحقیقاتی گفت:” ریتر که مدیر شرکت UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان را تناسلی انکولوژی برنامه. “محققان از دریافت این کمک های مالی یک آینده امیدوار کننده در تحقیقات سرطان پروستات و یا در حال کار بر روی پروژه های که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به پیشرفت های عمده ای که منجر به نسل بعدی از روش های درمانی برای سرطان پروستات است.”

در ماه اکتبر گذشته دانشگاه UCLA تخصصی برنامه تعالی تحقیقات برنامه در سرطان پروستات دریافت $8.7 میلیون پنج سال کمک مالی از موسسه ملی سرطان. اعطای پشتیبانی از توسعه های جدید و نوآورانه برای بهبود تشخیص پیش آگهی و درمان سرطان پروستات. NCI جایزه نیز نشان می دهد که دانشگاه UCLA تحقیقات سرطان پروستات برنامه یکی از بهترین ها در کشور است. UCLA است که تنها در برنامه بودجه با این جایزه در کالیفرنیا است.

محققان وابستگی در UCLA شامل Jonsson مرکز جامع سرطان, David Geffen دانشکده پزشکی و Samueli دانشکده فنی و مهندسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>