امریکا تست سیستم است که یک بار دیگر تیره و تار و آزمایشگاه در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت به عنوان coronavirus شدت گرفتن سریع تر از همیشه در جنوب و غرب است.

از فلوریدا به کالیفرنیا بزرگ و کوچک labs در حال اجرا 24/7 نمی تواند فرایند نمونه به سرعت به اندازه کافی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها تست شده در هر هفته. این بدان معناست که COVID-19 نتایج آزمون با تاخیر یک هفته یا بیشتر در کانون جوامع undercutting بهداشت عمومی تلاش برای پیگیری منزوی کردن و جلوگیری از گسترش.

تعداد روزانه آزمون برتر تمام زمان بالا بیش از 719,000 در جولای 3 و به طور متوسط نزدیک به 640,000 هر روز این هفته با توجه به داده ها از COVID پیگیری پروژه.

مراکز تست در Sunbelt شهرستانها مانند تالاهاسی فلوریدا و آریزونا به طور معمول جذب خطوط طولانی و در زمان باید به نوبه خود به دور از مردم. دیگر از بیماران بیمارستان که در آزمایشگاه های اولویت تاخیر گسترده در جنوب و جنوب از طریق درایو و راه رفتن تا تست مراکز مراقبت های فوری, دکتر, دفاتر, دولت, حمایت, تست سایت.

“ما شاهد سراسر هیئت مدیره این بسیار افزایش قابل توجهی در تقاضا” گفت: Julie خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن که نشان دهنده بزرگترین کشور تجاری labs. “که تقاضا در بسیاری از موارد است که در حال حاضر بیش از تعدادی از تست های که labs می توانید در یک روز.”

عدم وجود تست برای تشخیص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 چپ این کشور آمادگی در ماه های فوریه و مارس به عنوان ویروس کشنده جاروب در سراسر ایالات متحده است. ملت دوباره کنگره مجاز میلیارد و بخش خصوصی آزمایشگاه شروع به پریدن کرد به ارائه گسترده تست بالینی است که بهداشت عمومی آزمایشگاه نمی تواند کامل خود را.

اما به عنوان متحده بازگشایی میلیون ها نفر از آمریکایی ها می خواهند برای آزمایش در میان سودای ویروس. موارد جدید پیشی گرفته 63,000 برای اولین بار در پنج شنبه, هل دادن کل موارد گذشته 3.1 میلیون دلار و بیش از 133,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

معاون وزیر بهداشت و درمان دریاسالار برت Giroir که مسئول نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های تست اذعان این هفته کشور را تست سیستم در حال نزدیک شدن محدودیت های تجاری و آزمایشگاه در حال گرفتن دیگر به رقابت غیر اضطراری COVID آزمون.

“ما پیش بینی است که آزمایشگاه ظرفیت را در برخی از نقطه در زمان نزدیک به رسیدن به یک max” Giroir گفت: در تماس با خبرنگاران. “من نمی گویم آن را در یک حداکثر در حال حاضر, اما ما قطعا هل دادن مرزهای.”

Giroir جدید گفت: “نقطه مراقبت” تست سیستم عامل که ارائه نتایج سریع در دفتر پزشکان و کلینیک باید اضافه کنید 10 تا 20 میلیون آزمون در هر ماه سپتامبر است. در ضمن او خواست آمریکایی ها نشان می دهد “مسئولیت شخصی” با پوشیدن ماسک فاصله از دیگران شستن دست و محافظ افراد آسیب پذیر از جمله افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر است.

تجاری labs پیش بینی تقاضا سنبله زمانی که آنها پیوست coronavirus تست تلاش و خواست مقامات کاخ سفید اتخاذ آزمون سخت-سفارش معیارهای بنابراین آسیب پذیر ترین افراد در آزمایش اول خانی گفت.

آزمایشگاه کار کرده اند برای گسترش قابلیت تست اما محدودیتهایی وجود دارد. آنها باید امن تست مواد مانند مواد شیمیایی سواب و پیپت از تامین کنندگان است که در خدمت labs در سراسر جهان است. و آنها نیز باید برای به دست آوردن ماشین هایی که انجام حجم بالا انجام شد.

“ما می دانیم که ما باید مسئولیت برای ارائه نتایج آن به سرعت به عنوان امکان پذیر است” خانی گفت. “همین دلیل است که ما در حال انجام همه چیز را ما می تواند همچنان به گسترش از تست ظرفیت و افزایش توانایی ما برای انجام آزمایشات است.”

‘کمی آخرالزمانی’

در فلوریدا سرمایه از تالاهاسی صدها نفر از مردم از خط خارج هر روز در گرمای تابستان در Florida A&M University, فوتبال, ورزشگاه, سایت شهرستان تنها عمومی مرکز آزمون.

شانون Novey و خانواده اش وارد وجود دارد در 7:15 صبح روز شنبه تقریبا دو ساعت قبل از این مرکز افتتاح شد و بیش از 80 نفر در حال حاضر در خط جلوتر از آنها. توسط 9 صبح شروع, زمان, وجود دارد, 200 تا 250 بیشتر در پشت آنها.

“ما 84, 85 و 86 گفت:” Novey منطقه وکیل که می خواستم به آزمایش قبل از سفر آینده که شامل بستگان مسن بیشتر در معرض بیماری های جدی. او می خواهم به نام اطراف به مطب و درمانگاه, اما تست یا در دسترس نیست یا وقت نمی تواند ساخته شده برای روز.

صحنه در ورزشگاه بود “کمی آخرالزمانی” Novey گفت: با هر کس در ماسک و امنیتی کنترل جمعیت و اجرای فیزیکی فاصله. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان کارکنان و سرباز گارد ملی در حال اجرا تست سایت مهربان بودند و مدبر او گفت: با استفاده از مد افتاده کاغذ کربن برای ایجاد کپی از اطلاعات تماس افراد و اجرای سیستم پیام کوتاه به مردم اجازه می دهد برای بررسی در و منتظر خارج از خط.

از جمله 45 دقیقه مطالعه عقب اتومبیل را در پارکینگ آن را در نهایت زمان سه ساعت و نیم برای خانواده به آزمایش می شود. به عنوان آنها را ترک در 10:40 a. m. بیشتر مردم شد ورود. این سایت می تواند انجام 500 تست در روز است.

“اگر شما یک زمان حساس نیاز به آزمون و نیست به طور فعال در برگزاری نمایشگاه علائم آن واقعا تنها گزینه خود را که کمی ترسناک” گفت: Novey که آموخته شب جمعه خود را آزمایش منفی بودند.

“من سپاسگزار به کارگران و سربازان در حال اجرا سایت و احساس خوش شانس به در دسترس عموم رایگان گزینه بلکه بی اعتقاد است که این دولت از هنر برای مراقبت در شهرستان پایتخت از دولت در مرکز شیوع بیماری همه گیر.”

در ایالت آریزونا در کشور داغترین COVID-19 نقطه داغ, صف های طولانی مار را از طریق درایو-از طریق مراکز تست با مردم در انتظار ساعت در سه رقمی بسیار پایین است. ققنوس شهردار کیت Gallego یک دموکرات است و برخورد با تهمت مقامات دولت اما مقامات فدرال متعهد به حمایت از یکی دیگر از جرم-تست سایت وجود دارد آریزونا جمهوری گزارش شده است.

استنفورد پرسکات, یک عضو هیئت مدیره مدرسه در شهر فینیکس پایین آمد با یک سرفه و گلو درد و خستگی در اوایل ماه ژوئن است. پس از علائم درنگ به مدت هشت روز و بدتر با تنگی نفس او نام خود را به پزشک مراقبت های اولیه توصیه می شود که یک آزمون.

قادر به گرفتن یک تست انتصاب در فروشگاه های مواد مخدر و یا یک بیمارستان محلی سیستم او در بازدید از یک مرکز مراقبت فوری با ده ها تن از بیماران جلوتر از او. او آزمایش دو روز بعد. بینی گرد و خاک آزمون در زمان دقیقه به اداره اما او نتایج جستجو برای یکی دیگر از 16 روز او گفت: در رسانه های اجتماعی.

گرفتن نتایج آزمون نیز به تاخیر افتاد

چنین طولانی تست تاخیر غیر معمول نیست در مترو ققنوس. این منطقه بزرگترین, تجاری, آزمایشگاه, Sonora, تلاش یک سرمایه گذاری مشترک از تلاش برای تشخیص و آریزونا بزرگترین سیستم بیمارستان, بنر, بهداشت, گفت: بیشتر COVID نتایج آزمون را هشت تا نه روز با توجه به آزمایشگاه وب سایت.

“بی سابقه تقاضا” برای COVID-19 آزمون تمدید میانگین زمان چرخش در سراسر آن گسترده قلمرو Quest Diagnostics گفت.

این شرکت با اولویت بندی آزمون برای بیماران در بیمارستان ها و حاد جراحی و کارکنان بهداشت و درمان با علائم. برای دیگر بیماران متوسط زمان چرخش بود چهار تا شش روز در هفته از دوشنبه تا از به طور متوسط سه تا پنج روز از تاریخ 29 ژوئن است.

تلاش که در خدمت حدود نیمی از ملت ایران پزشکان و بیمارستان ها گفت: تقاضا برای COVID آزمون رسید 50 درصد بیش از یک دوره سه هفته ای در ماه ژوئن همچنان به افزایش, به خصوص در جنوب و جنوب شرقی و جنوب غربی. آزمایشگاه می تواند در حال حاضر روند 120,000 آزمون هر روز و برنامه ای برای اضافه کردن یکی دیگر از 30,000 آزمون در پایان ماه ژوئیه.

به طور مشابه, LabCorp گفت: “تا همین اواخر” آن می تواند ارائه COVID-19 نتایج آزمون ظرف یک یا دو روز.

“اما با افزایش قابل توجه در تست تقاضا و محدودیت در دسترس بودن لوازم و تجهیزات متوسط زمان ارائه نتایج در حال حاضر ممکن است چهار تا شش روز” به صورت غیر بیماران بیمارستان LabCorp گفت.

کند در نتیجه در زندگی کمک تنظیمات

در حالی که بیمارستان ها هنوز دریافت سریع نتایج آزمون همان درست است برای یکی دیگر از گروه های آسیب پذیر و خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. یک انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک به زندگی نظرسنجی نشان می دهد که نزدیک به نه در 10 خانه گزارش نتایج آزمون مصرف دو تا چهار سال برای تکمیل. نتایج آزمون با تاخیر پنج یا بیشتر در روز به صورت 24 درصد از خانه های این بررسی نشان داد.

“مقدار زمان آن است که با توجه به دریافت نتایج تست است صدمه زدن به توانایی بلند مدت امکانات برای مبارزه با این ویروس گفت:” علامت گذاری پارکینسون, رئيس جمهور و مدیر عامل انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک به زندگی.

ریچارد براون 88 نقل مکان کرد به یک اسکاتسدیل, آریزونا, مراقبت در منزل در ماه دسامبر و حل و فصل خوبی را با دیگر ساکنان و مراقبان. دونده مشتاق دوچرخه سوار و ديد کوه, کوهنورد, او نگهداری چشمگیر سطح تناسب اندام او به عنوان سن.

زمانی که دختر پوست قهوه ای مهبل نقل مکان کرد و او را به خانه جدید خود را در زمستان سال گذشته او برونشیت و تب بالا یک بیماری پدرش افتاد اما به سرعت شانه ای بالا انداخت. آن عهد به سال خود را از سلامتی و مراقبت از خود.

هفته گذشته او بیمار شد و نمی تواند رالی به سلامت با وجود یک دوره از آنتی بیوتیک ها, استروئید, نبولایزر تنفس درمان و اکسیژن است. او را به Scottsdale بیمارستان که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت و با تشخيص COVID-19. پزشکان وجود دارد تجویز پلاسما درمان های ضد ویروسی داروی remdesivir و استروئید دگزامتازون – یک درمان معمول دوره COVID بیماران. این کافی نیست. او دوشنبه.

Linda Brown نمی داند که چگونه او آلوده شد. در حالی که ویروس است که به طور گسترده در مترو ققنوس خانه است اجازه بازدید از مارس. پرستار زن و شوهر که کار خانه آزمایش منفی و آزمون در حال بررسی بر روی ساکنان دیگر.

او هرگز آزمایش این ویروس در صفحه اصلی و در حال حاضر او شگفتی که آیا روال تست ممکن است ام خود را گرفتار عفونت قبل از آن.

“همه چیز من به عنوان خوانده شده قبل از شما آن را گرفتن و شروع درمان بهتر” براون گفت. “همین دلیل است که من نا امید این خانه ها نیاز به آزمون به طور منظم. هر کسی که می رود یا باید با پوشیدن ماسک. کسی. و آنها نیست. آنها نیست.”

استراتژی تست سوال

تست و ارائه به موقع نتایج بسیار مهم است به سرعت گسترش ویروس. افرادی که به یک تست اما باید صبر کنید یک هفته یا بیشتر برای یک نتیجه نمی دانم که آیا آنها این بیماری است. آن را نیز به تاخیر بهداشت عمومی تلاش برای منزوی کردن افراد آلوده و ردیابی تماس های خود را برای جلوگیری از گسترش بیشتر ،

دکتر جاشوا journal club است معاون رئیس بهداشت عمومی عمل و تعامل جامعه در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

“اگر آن را طول می کشد روز و روز برای به دست آوردن یک نتیجه اضافی انتقال ممکن است اتفاق افتاده است قبل از تماس با ردیاب درگیر,” journal club گفت.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین این هفته گفت: در آن زمان او هشت روز برای دریافت نتایج برای خانواده اش انجام شد. او آزمایش مثبت برای این ویروس هم شوهرش و یکی از فرزندان خود را. تا به حال او دریافت نتایج تست سرعت بیشتری “ما می تواند بلافاصله قرنطینه” او گفت: روز شنبه در توییتر.

Journal club می گوید این کشور آزمایش بحران است که در بخشی به دلیل عدم روشن فدرال طرح است.

“ما در حال درد و رنج برای نداشتن فدرال استراتژی” او گفت:. “آنچه ما باد داشتن است هر مرکز تست برای خود.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و تنظیم فدرال تست رهنمودهای اما آن را نمی باید قدرت اجرای.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لازم است هر یک از دولت برای ارائه خود را تست برنامه ای برای دیدار با اهداف آزمایش در ماه مه و ژوئن. مقامات فدرال و نقد طرح و مورد نیاز متحده اکنون می توانید این تست قصد دارد روز جمعه به جزئیات چگونه آنها را ملاقات تست اهداف برای بقیه سال.

در ماه مه CDC اهدا $10.25 میلیارد دلار به دولت های محلی و منطقه به صندوق تست برنامه های. دولت فدرال procures می فرستد و تست لوازم, مانند سواب برای هر ایالت یک بار در هفته Giroir گفت.

در علاوه بر این به نقد برنامه های دولت و تامین و تست لوازم, وزارت بهداشت و خدمات انسانی این هفته گفت: راه اندازی موقت افزایش تست سایت در Baton Rouge, لوئیزیانا; ادینبورگ تگزاس و فلوریدا. با کمک یک فروشنده هر سایت با هدف به انجام 5,000 رایگان آزمون در روز بیش از پنج تا 12 روز است.

با وجود گسترش سریع ویروس ها و قارچ خواسته برای آزمون Giroir گفت: ملت موجود تست شناسایی جوامع در حال حاضر رو به شیوع قابل توجهی. اما او با تاکید بر این تست به تنهایی نمی خواهد حل همه گیر.

تا زمانی که ملت توسعه یک واکسن ایمن و موثر افراد باید اقدام برای کمک به کاهش سرعت, ویروس, او گفت:. که به معنی تمرین های اجتماعی فاصله و حفاظت از آسیب پذیر است.

“فن آوری است که در اینجا برای تست هر فرد در هر روز” Giroir گفت. “مهم ترین عامل در حال رفتن به شخصی نظم و انضباط. این فاصله فیزیکی. پوشیدن ماسک. اجتناب از جمعیت … که کاملا حیاتی و مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر در سراسر کشور است.”

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز شرکت ملی ویرایشگر جنیفر پورتمن

Alltucker است که در توییتر به عنوان @Kalltucker و ایمیل در alltuck@usatoday.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de