بارش نیست به طور کامل خاموش پنج مایل باتلاق یا هرست امام جواد آتش سوزی

بسیار مورد نیاز باران یکشنبه شب و دوشنبه صبح بود و هنوز هم به اندازه کافی به طور کامل خاموش کردن هر کدام از این دو آتش سوزی هنوز سوختن در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای استان است.

پنج مایل باتلاق آتش در نزدیکی میلتون بود در مورد 2,215 هکتار و 97% موجود شنبه در حالی که هرست امام جواد آتش در Escambia County شد 1,191 هکتار و 98% موجود با توجه به فلوریدا خدمات جنگل.

نزدیکترین ایستگاه به هرست امام جواد آتش بود گزارش 0.19 اینچ از بارش باران صبح روز دوشنبه در حالی که نزدیک ترین ایستگاه به پنج مایل باتلاق آتش نشان داد کمتر از 0.10.

نه مقدار کافی بود به اعلام این آتش سوزی را برای خوب است. بیشتر باران است که در پیش بینی برای روز شنبه و در هفته بعد.

بیشتر: که جای پای این $900,000 لایحه برای پنج مایل باتلاق آتش و هرست امام جواد آتش ؟

بیشتر: دود از پنج مایل باتلاق آتش نیروهای I-10 بسته شدن یک شبه, سه گزارش خرابی

آتش نشانان در حال گشت زنی در پنج مایل باتلاق آتش برای هر بالقوه دود مسائل و یا نقاط داغ. جیب نسوخته پوشش گیاهی باقی می ماند در ضخامت باتلاق شمال بزرگراه میان ایالتی 10 و دود از آتش ناشی از بخشی از I-10 تا نزدیک به سه ساعت اولیه صبح روز شنبه.

رانندگان باید در مواظب برای دود در جاده و اگر آنها روبرو می شوند, آن, آنها باید درمان دود به عنوان مه به نوبه خود در پایین پرتو چراغهای جلو و آهسته. اگر شرایط بدتر رانندگان باید جلو و با خیال راحت در کنار جاده ها و به نوبه خود به خطر چراغ در حالی که انتظار برای دید را بهبود بخشد.

هر دو Escambia و سانتا رزا شهرستانهای باقی می ماند تحت رایت ممنوع و فلوریدا خدمات جنگل است نه صدور رایت مجوز.

ساکنان باید تماس غیر اضطراری خط منطقه مربوطه خود به ارائه گزارش تخلفات و 911 برای شرایط اضطراری تنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>