این مرکز شهر Pensacola اقامت ساخته شد و در سال 1916 و “مجسم جنوب ظرافت و تاریخی جذابیت می گوید:” کارگزار املاک و مستغلات/کاردانی علامت لی. این خانه دارای دو اتاق خواب و یک حمام نیم باز کردن فضای زندگی لذیذ, آشپزخانه شیشه ای محصور پشت ایوان و یک بازگشت افسانه ایوان برای لذت بردن از وعده های غذایی نقاشی با آبرنگ روی گچ.

“به طور کامل بازسازی در سال 2018 با عشق و نمونه توجه به جزئیات باز طرح طبقه, 12′ سقف 10′, ویندوز, زیبا, کف چوب, یک Sonos سیستم صوتی در طول و کف اتاق زیر شیروانی عایق هستند تنها آغاز کار” تأکید لی.

رایگان-ایستاده دو طرفه شومینه نقطه کانونی از ترکیب زندگی در منطقه آشپزخانه و محل غذاخوری. فضا ارائه می دهد یک گرم و نرم و در عین حال ظریف تجدید نظر شود.

از ویژگی های آشپزخانه کانتر سنگ مرمر گرگ و لوازم SubZero ارتفاع سقف کابینت و آشپزخانه. خانه آشپز لذت بردن از شلاق تا وعده های غذایی در حالی که از گفتگو با دوستان و خانواده. علاوه بر این, یک نوار جداگانه و شراب یخچال را برای قبل یا بعد از شام نوشیدنی نسیم.

“با ویندوز پوشش پشت های دوست داشتنی اتاق خواب استاد ارائه می دهد یک نظر افسانه گسترده پشت ایوان است که شامل یک دوم بزرگ آجر شومینه و شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن در پنساکولا بای می گوید:” مسکن گری مایکلز. استاد ویژگی های حمام خیره کننده منبت کاری کف سنگ مرمر و “مکمل مستقل وان و حمام از سنگ مرمر با یک دیوار شیشه ای” یادداشت مایکلز.

یک اتاق اضافی در خانه می تواند به راحتی یک اتاق رسانه یک اداره و یا خواندن گوشه.

بیشتر داغ خواص

خانه در قلب خلیج فارس نسیم ارائه می دهد آسایش و حریم خصوصی و راحتی | ملک داغ

شرق جذاب Hill صفحه اصلی است ‘کتاب داستان خانواده’ رویا | ملک داغ

خلیج فارس مقابل Pensacola, ساحل, صفحه اصلی دودی لوکس و حفظ حریم خصوصی | ملک داغ

یک اتاق خواب دوم خود را حمام کامل و مناسب برای بازدید مهمانان و یا زندگی در خانواده است.

عقب پاسیو خصوصی است سایهدار و آرامش بخش است. آن را ویژگی های یک شومینه و دسترسی مستقیم به دوم منطقه زندگی می کنند. مسکن استفان ونس اشاره می کند که “به سبک حیاط خلوت حرفه ای landscaped.” لذت بردن از باغ احزاب کباب یا شب توسط یک گودال آتش.

“آسان راه رفتن به رستوران ها, توپ بازی ها, پارک ها, گالری شب, تئاتر و سمفونی باعث می شود زندگی در مرکز شهر زندگی آسان و می افزاید: ارزش این قطعه تاریخی Pensacola می گوید:” مسکن گیلاس Fitch در.

435 E. Zarragossa, Pensacola, FL

  • لیست قیمت: $629,900
  • تقریبی فوت مربع: 1,667 (425 متر مربع. ft اضافی فضای محصور)
  • اتاق خواب: 2
  • حمام: 2 کامل, 1 نیم
  • ساخته شده است: 1916 با یک روز کامل در سال 2018
     

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de