مشرف Escambia خلیج خیره کننده این چهار اتاق خواب, چهار-داخل خانه بوده است “به زیبایی بازسازی شده” گفت: مسکن لیزا روی. محل اقامت واقع شده است خاموش منظره منظره بزرگراه و تنها چند دقیقه از مرکز شهر و مراکز خرید و رستوران ها و بیمارستان ها.

این خانه دارای بیش از 3300 متر مربع از فضای زندگی است که شامل باز کردن مناطق زندگی, یک افسانه با بازی گاه به گاه فضای ناهار خوری مشرف به خلیج یک اتاق ناهار خوری رسمی و فوق العاده بالکن مشرف به اسکله.

پس از ورود به صفحه اصلی سالن انتظار به نظر می رسد از طریق به منطقه زندگی می کنند با یک bay view جلو به عقب.

یک اتاق ناهار خوری گرا کردن سالن انتظار و کامل برای میزبانی رسمی گردهمایی با دوستان و خانواده.

آشپزخانه جریان یکپارچه از ناهار خوری رسمی فضا و اجازه می دهد تا به شما برای خدمت به وعده های غذایی زحمت. این شامل لوازم فولاد ضد زنگ کوارتز کانتر فراوان دبستان فضای نوار صندلی و یک مرکز بزرگ جزیره است. مجاور صبحانه قطعه زمین پیش امده است که مناسب برای وعده های غذایی مشرف به خلیج.

اتاق های بزرگ و باز است و دعوت. فضا ویژگی های یک دیوار از پنجره مشرف به اسکله های قوی سقف ساخته شده در ذخیره سازی و یک شومینه. با دسترسی مستقیم به بالکن, میزبانی گردهمایی که دهانه داخلی و خارجی خواهد بود نسیم.

بزرگ استاد سوئیت فقط اصلی منطقه زندگی می کنند و ارائه می دهد یک گریز برای صاحب خانه. لذت بردن از نمایش از خلیج از اتاق خواب و آبگرم-مانند امکانات رفاهی در حمام استاد که شامل راه رفتن در جعبه دو vanities قدم زدن در حمام و عمیق خیساندن وان.

مهمانان و زندگی-در خانواده شما لذت بردن از حریم خصوصی خود را در خانه با سه اتاق خواب اضافی کامل حمام. طبقه بالا شامل زیر شیروانی قرار دادن فضای یک اتاق خواب و فراوان فضای ذخیره سازی.

دو-گاراژ ماشین مناسب برای صاحب خانه وسایل نقلیه در حالی که مهمانان کافی فضای جلوی خانه و خیابان گزینه های پارکینگ.

در این خانه بود قاب با یک آسانسور در ذهن است که صاحب خانه می توانید در صورت دلخواه.

یک حصار دستک سفید حیاط خلوت مشرف Escambia خلیج و مناسب برای کباب کردن و لذت بردن از خورشید فلوریدا است.

Roy اشاره می کند که فضای بسیار عالی برای علاقه مندان به قایقرانی و “قایق خود را می توان ذخیره شده به راحتی در قایق خود بالابر در جامعه اسکله مجهز به آب و برق.”

تمام جزئیات

  • آدرس: 104 سرو نقطه شرق در پنساکولا
  • لیست قیمت: $795,000
  • تقریبی فوت مربع: 3,377
  • حمام: 3 کامل, 1 نیم
  • اتاق خواب: 4
  • ساخت: 1986
  • لیست نمایندگی: لیزا روی 850-602-0171, lisaroy0414@gmail.com
  • آنلاین: levinrinkerealty.com و lisaroyrealtor.com
  •  

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de