پس Dec. 6 تیراندازی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola, مجلس سنای ایالات متحده به تصویب قانون بهبود بررسی صلاحیت و نظارت نظامی خارجی آموزش پرسنل در خاک ایالات متحده آمریکا.

روز پنج شنبه در سنا تصویب 2021 دفاع ملی مجوز قانون $740 میلیارد بودجه تنظیم این کشور هزینه های نظامی و انرژی خاصی زیرساخت های طرح های.

این ☀ همچنین شامل بهداشت ، ریک اسکات امن و پایگاه های آمریکا عمل می کنند که او دفاع و پشتیبانی پس از ستوان دوم از نیروی هوایی پادشاهی عربستان سعودی مشغول به کار با فعالان القاعده به برنامه ریزی و اجرای یک جرم تیراندازی در پنساکولا پایگاه نیروی دریایی.

“من افتخار من امن آمریکا پایگاه های قانون گنجانده شد در ☀ که مطمئن شوید نظامی خارجی دانش آموزان آموزش در ایالات متحده پایگاه به طور کامل بررسی و نظارت و نیروهای ما در حال محافظت” اسکات در بیانیه ای گفت. “این یک گام بزرگ برای تضمین امنیت نظامی ما و اعضای خانواده خود را بنابراین ما هرگز به تجربه یک تراژدی مانند NAS Pensacola دوباره.”

NAS Pensacola حمله به پایگاه های امنیتی عمل می کنند ممکن است نورد به دفاع ملی بودجه

بررسی: NAS Pensacola تیرانداز به حال روابط القاعده قدمت 2015, اف بی آی می گوید:

صبح Dec. 6, عربستان حمل و نقل هوایی دانشجو محمد سعید Alshamrani وارد نیروی دریایی آموزش ساختمان به ضرب گلوله سه نفر و زخمی شدن هشت نفر دیگر قبل از او کشته شد در یک شلیک کردن با Escambia County Sheriff دفتر نمایندگان.

Alshamrani یکی از هزاران بین المللی پرسنل نظامی ایالات متحده قطار سالانه برای اهداف دیپلماسی عملیات مشترک آمادگی و مهارت با تسلیحات ایالات متحده به فروش می رساند به دوستان و متحدان خارج از کشور.

یک تحقیقات فدرال بعد نشان داد که Alshamrani تا به حال ارسال شده ضد آمریکایی و بلاغت خود را در حساب های رسانه های اجتماعی است که او از نظر قانونی خریداری شده از یک تفنگ دستی در فلوریدا که او تا به حال سفر به سپتامبر. 11 بنای تاریخی در نیویورک در مدت کوتاهی قبل از حمله و که او تا به حال ارتباطات با فعالان القاعده در شبه جزیره عربستان و قدمت آن حداقل به 2015.

پس از حمله اسکات و بهداشت ، جونی ارنست جمهوریخواه آیوا, معرفی امن پایگاه های آمریکا عمل می کنند که نیاز به کامل پروسه بررسی قبل از یک دانشجوی خارجی وارد ایالات متحده آمریکا; ایجاد یک ویژه محدود ویزا برای دانشجویان خارجی و ایجاد یک فرایند بررسی به طوری که وزارت دفاع عامل است برنامه های آموزشی در ایالات متحده خواهد بود که بهتر عمل در خارج از کشور.

اسکات اشاره کرد که مهم دیگر مقررات در ☀ شامل 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان آمریکایی و نیز متمم برای کمک به حفظ حفاری نفت خاموش سواحل فلوریدا با شناخت اهمیت خلیج فارس محدوده آزمون که در حال حاضر مورد استفاده برای تست و آموزش.

مؤتلفه پرچم: نظامی تجدید نظر لینک کلیک کنید برای مؤتلفه نمادهای نیروی دریایی به ممنوعیت مؤتلفه پرچم

Northwest Florida: kayle jo dyer زمینه Tyndall AFB در خلیج فارس تست در محدوده خط برای میلیون ها نفر به عنوان صورتحساب راه را از طریق فرایند قانونگذاری

سنا ☀ همچنین شامل اندازه گیری خواستار DoD به تغییر نام پایگاه نظامی که حامل نام مؤتلفه افسران.مجلس نمایندگان شامل مشابهی ارائه یک نسخه از ☀ آن گذشت سه شنبه ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به حق وتو قانون اما هر دو کنگره بدن تایید ☀ در تعداد کافی به نادیده گرفتن پتانسیل وتو.

بعد از این سال دو بدن کار خواهد کرد برای تحکیم اسناد و مدارک خود را ارسال و منتظر نسخه نهایی به کاخ سفید است.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de