یافته های

بر اساس یک مطالعه جدید توسط محققان UCLA و همکاران انجام شده در برزیل65 درصد از کودکان متولد شده از مادران آلوده به Zika ویروس همچنین آزمایش مثبت برای پشه منتقله از راه عفونت — نرخ بسیار بالاتر از انتظار است.

این یافته ها نشان می دهد که حتی بابies که باید بدون بیرون عصبی و یا دیگر علائم مرتبط با Zika هنوز هم می توان با این ویروس آلوده شده و در حال به طور بالقوه در معرض خطر از آینده مشکلات توسعه.

پس زمینه

این مطالعه نشان دهنده این اولین بار است که از مادر به فرزند انتقال نرخ Zika گزارش شده است برای گروهی از کودکان بودند که به دنبال بیش از چند سال — از جمله آزمایش پیگیری و مراقبت است. محققان بوده است ردیابی کودکان همه دنیا به Zika-زنان آلوده در ریو دو ژانیرو, برزیل, پس از سال 2016 زمانی که Zika رسیده نسبت اپیدمی در این کشور است.

روش

محققان با انجام آزمایش خون و ادرار مولکولی آزمون برای Zika ویروسو همچنین به عنوان یک Zika-آنتی بادی اختصاصی آزمون می کند که جفت عبور در 130 کودکان متولد شده از مادران با آزمایشگاه تایید Zika عفونت است. اکثر کودکان در ابتدا آزمایش در سه ماه اول زندگی و برخی از آنها آزمایش در طول سال اول خود را. چند کودکانی که در ابتدا آزمایش منفی شد و پس از آن یافت می تواند آلوده.

با توجه به این که بسیاری از این کودکان تست متولد شد پس از این ویروس متوقف گردش به طور گسترده ای در ریو دو ژانیرو بعید است که آنها آلوده از طریق یک پشه نیش می زنند. از آن دسته از کودکانی که از مادران آلوده شدند در سه ماهه اول بارداری, 78% تست مثبت برای ویروس.

محققان اشاره کردند که پس از آزمایش های مکرر برای Zika بود انجام نمی شود در تمام شرکت کودکان ممکن است که برخی از آزمایشات آمد تا منفی شده اند ممکن است با این ویروس آلوده. این ممکن است نشان می دهد که مادر به فرزند انتقال رای می تواند بالاتر از 65%.

تاثیر

زنان باردار در کشورهای که در آن ویروس بومی است و زنان از کشورهای دیگر که در سفر به کشورهای گرمسیری هنوز هم می تواند قرارداد Zika. حتی اگر آن است که دیگر یک اپیدمی این ویروس هنوز هم به گردش در بسیاری از تنظیمات و از این مناطق به عنوان یک خطر رشدی یا اختلالات دیگر برای کودکان متولد نشده است. تمام کودکان متولد شده از زنان باردار با Zika نیاز به پیگیری بیش از مدت طولانی.

نویسندگان

تارا Kerin دکتر Irena Tsui, دکتر کریستینا Adachi, Dr. James گیلاس Lulan وانگ صبا Aliyari, Genhong چنگ و دکتر کارین Nielsen-Saines همه UCLA و همکارانش از دانشگاه سان فرانسیسکو Fundação اسوالدو کروز در ریو دو ژانیرو, برزیل, دانشگاه جنوب کالیفرنیا و لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

مجله

مطالعه منتشر شده در مجله کارشناسی ارتباطات طبیعت.

بودجه

مطالعه بودجه توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و موسسه ملی چشم هر دو بخشی از موسسه ملی بهداشت; برزیل شورای ملی برای توسعه علمی و تکنولوژیکی و منابع دیگر در برزیل و انگلستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de