سانتا رزا شهرستان جذاب است و یک قاضی تصمیم گیری ساخته شده در اوایل این ماه است که ممنوع این شهرستان از جمع آوری آموزشی تاثیر هزینه.

صفحه اصلی انجمن سازندگان غرب فلوریدا و دیگر شرکت های ساخت و ساز در حال پیگرد شهرستان و منطقه مدرسه گفت که یک تاثیر هزینه های قرار داده شده در خانه های جدید خلاف قانون اساسی است. در حالی که این پرونده هنوز به تصمیم این شهرستان جذاب مدار قاضی دادگاه Darlene Dickey را اعطای یک حرکت به صورت موقت دستور توقف تاثیر هزینه مجموعه, در حالی که این مورد در نظر گرفته شده است.

Dickey ملاقات با وکلای هر دو طرف شنبه به بحث در مورد این که آیا به جلو حرکت کند با توجه به این مورد در حالی که درخواست تجدید نظر از دستور موقت می رود از طریق بخش اول شهرستان تجدید نظر. او خواسته هر دو طرف برای ارسال نوشته استدلال در مورد اینکه آیا و در چه مسائل دادگاه باید اقدام توسط Aug. 10.

“ما اعتقاد داریم آن است که احتمالا بهتر استفاده از منابع قضایی است که ما سعی می کنید به ماندن این موضوع در دادگاه تا زمانی که ما یک فرصت برای تجدید نظر ما شنیده اولین منطقه شهرستان تجدید نظر گفت:” گرگوری استوارت یک وکیل به نمایندگی از شهرستان و هیئت مدیره مدرسه.

استوارت کاهش یافته و به اشتراک گذاری این اساس شهرستان درخواست تجدید نظر در این جلسه.

تاثیر هزینه $5,000 برای تک خانه خانواده 4000 دلار برای خانه های تلفن همراه و $2,750 برای چند خانواده واحد بر صدور اجازه ساختمان. پول است که به منظور استفاده برای ساخت مدارس جدید و در پاسخ به رشد در شهرستان است.

ماه آینده Dickey می تواند را انتخاب کنید و یا تنظیم مجدد یک کنفرانس مدیریت پرونده با حضور وکیل به ادامه جلسه مورد و یا ماندن در حالی که رسیدگی به دادگاه تجدید نظر شهرستان تجدید نظر شود.

“ما فکر می کنم این فقط یک تلاش برای به تاخیر انداختن رسیدگی” گفت: Kenneth بل یک وکیل به نمایندگی از HBA. “من فقط فکر می کنم برای همه, قضایی, اقتصاد, برای احزاب خاطر آن کمتر از گران قیمت و کارآمد و موثر به پیش بروید و تصمیم گیری در این حرکت به صورت خلاصه قضاوت.”

هفته گذشته وکیل HBA در زمینه یک حرکت برای خلاصه ای از قضاوت Dickey که می تواند انجام شود زمانی که هیچ مسئله وجود دارد بیش از حقایق و سریع تر از داشتن یک محاکمه.

پوشش بیشتر

مجموعه های یخ: سانتا رزا باید به طور موقت متوقف مجموعه ای از تاثیر هزینه ها; قوانین قاضی برای homebuilders

هزینه آغاز می شود: سانتا رزا شهرستان جمع آوری کرده است $0 در تاثیر هزینه های پس از فرمان به اثر رفت مارس 4

هزینه های بیشتر: سانتا رزا شهرستان نیم درصد مالیات بر فروش تجدید خواهد شد در انتخابات در ماه نوامبر

در اوایل این ماه Dickey دست استرن حاکم که اعطای دستور موقت گفت: یک هیئت مدیره مدرسه مطالعه به منظور نشان دادن نیاز برای تاثیر هزینه های استفاده متناقض داده های موجود ریاضی خطاها و ساخته ناخالص کلی در مورد شهرستان, رشد جمعیت و نیاز به مدارس جدید

این HBA حرکت به صورت خلاصه قضاوت استدلال می کند که با توجه Dickey تصمیم به اعطای دستور موقت تاثیر هزینه های فرمان و مطالعه آن را بر اساس موفق به دیدار با حداقل الزامات اجباری و خلاف قانون اساسی مالیات.

Dickey گفت: در جلسه روز پنجشنبه که در حالی که او در حال انتظار برای شنیدن استدلال های حقوقی, پشت, اینکه آیا برای ادامه و با توجه به مورد coronavirus همه گیر خواهد شیب به حرکت به جلو با این مورد. پرونده های مدنی هستند که شنیده می شود در حالی که جنایی محاکمه با حضور هیئت منصفه در حال متوقف شد برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“من را تعیین خواهد کرد که در آن نقطه چه می تواند یا نمی تواند انجام شود” Dickey گفت. “به دلایل مختلف من موافقم با آقای بل در نه ماندن اقدامات در حال حاضر تحت COVID محدودیت های آن را مطلوب به حرکت مدنی موارد همراه است.”

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de