ساراسوتا افسر پلیس در مرخصی پس از زانو زدن مرد گردن

ساراسوتا — یک ویدیو که ظاهر دوشنبه نشان می دهد ساراسوتا پلیس زانو در پشت و گردن در حالی که او در بازداشت است. آن را وادار ساراسوتا رئیس پلیس برنادت DiPino که 48 ساعت قبل محکوم تاکتیک برای قرار دادن افسر اداری را ترک کنند.

ساراسوتا اداره پلیس با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت آن شده بود در پست های رسانه های اجتماعی نشان “بخشی از فیلم” از دستگیری Patrick Carroll, سیاه پوست 27 ساله در ساراسوتا مردی که بعدها متهم به جرم در اختیار داشتن مهمات توسط یک جنایت کار محکوم.

او همچنین متهم به بزه مقاومت در برابر دستگیری و خشونت خانگی.

DiPino قرار نر افسر که هنوز مشخص نشده در مرخصی پس از مشاهده فیلم ها.

“رئیس DiPino مختل شد برای دیدن یک افسر زانو روی سر و گردن یک فرد در فیلم” SPD گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “در حالی که به نظر می رسد این افسر در نهایت حرکت پای خود را به فرد این تاکتیک است نه تدریس استفاده می شود و یا حمایت ما آژانس است.”

کارول که گفته بود در یک مبارزه در Dixie خیابان با یک زن نمی نیاز به توجه پزشکی و شکایت نیست در مورد صدمات در این حادثه بیانیه ای گفت:.

یک مرد ناشناس که در زمان تلفن همراه تصویری از دستگیری نشان می دهد که کارول دروغ دستبند رو به پایین بر روی زمین فریاد در افسران “شما خود را به زانو در من مرد گردن مرد بر گردن خود برو.”

افسر به نظر می رسد به تنظیم موقعیت خود و حرکت زانو خود را بر روی کارول را در حالی که دو نفر دیگر از افسران مرد ایستاده بود بیش از آنها را به تماشای.

در حالی که این حادثه ظاهرا باعث آسیب به کارول آن حملات وهم آور شباهتی به تصویری از جورج فلوید که پس از مینیاپولیس پلیس درک چوین kneeled در گردن او ترک او قادر به تنفس در حدود 9 دقیقه است ،

فلوید التماس افسر به او فریاد “نمی توانم نفس بکشم.”

این حادثه موجب سراسر کشور تظاهرات که منجر به تظاهرات شورش و غارت در شهرهای بزرگ. پلیس در پاسخ به شلیک گاز اشک آور و غیر کشنده مهمات برای متفرق کردن فعالان.

در واکنش به حادثه, سازمان های اجرای قانون در سراسر این کشور را محکوم کرد و این اقدام از چوین و دیگر مینیاپولیس افسران که شاهد فلوید مرگ است.

DiPino نوشت: یک پیام به جامعه شده و آن را در رسانه های اجتماعی.

گزیده ای از نامه اش گفت: “مردان و زنان از ساراسوتا اداره پلیس نیست آموزش استفاده از تاکتیک های من دیده ام در این ویدئوها در مینیاپولیس. اقدامات ماموران در مینیاپولیس شد غیر قابل توجیه.”

DiPino وعده شفافیت به نگه داشتن جامعه امن است.

SPD ارائه redacted دستگیری به گزارش هرالد تریبیون در روز دوشنبه شب.

بر اساس این گزارش که همچنین نوشته شده در اداره پلیس را در حساب های رسانه های اجتماعی سه افسر در پاسخ به Dixie خیابان برای یک گزارش از یک باتری.

اعتراضات محلی

جورج فلوید تظاهرات هواداران آوردن آب و مواد غذایی به گرافیتی پل فعالان روز دوشنبه

به عنوان جورج فلوید تظاهرات خشم در سراسر کشور Pensacola سوگواری آن خود کاهش یافته است

Pensacola شهردار Grover رابینسون ستایش صلح آمیز جورج فلوید تظاهرات در نقاشی های دیواری پل

یک مظنون شناسایی شده به عنوان Patrick Carroll به مبارزه با یک زن قربانی که هویت مخفی نگاه داشته شده اند به دلیل Marsy قانون. او تا به حال تورم در آغوش او چهره و ناحیه قفسه سینه کشته گزارش شده است.

قربانی پلیس گفت که کارول به خانه او آمد و گفت: او را ترک نمی کند چرا که خود کودکان وجود دارد. او گفت: کارول گفت: او را به “خفه شو” یا او که قرار بود به او ضربه در دهان. کلامی بحث در گرفت و او گفت: کارول برداشت مو در این گزارش اعلام کرد.

قربانی گفت: او را برداشت و کارول را مو به خودش و او شروع به نوسان خود را. او با استفاده از سلاح های خود را به جلوگیری از او. او گفت: کارول انداخت و او را به زمین و سمت چپ. او به نام 911.

کارول داشت در 1800 بلوک از خیابان 23 در ساراسوتا. او با پوشیدن یک نور آبی کوله پشتی و در اولین تعاونی با پلیس است.

کارول گفت: او رفت و به قربانی را در خانه انتخاب کنید تا برخی از لباس. او برخی از لباس های خود را پهن بر روی چمن. او گفت که او شروع به فریاد و لعن او و تهدید به پلیس تماس بگیرید, بنابراین او بسته بندی شده چند چیز و چپ.

کارول را تکذیب کرد قابل توجه زن, به گزارش.

ماموران در بر داشت مدارک کافی برای دستگیری کارول برای باتری. او شروع به فریاد زدن در افسران پرسیدن که چرا او قرار داده شد به دستبند.

کارول گفت که گفته پسر عموی خود را به شتاب خود را در کیسه های آبی رنگ قبل از پلیس آن را کردم.

هنگامی که یک افسر سعی کردم به او را به ماشین گشت او تبدیل بدن خود را و فریاد زد ، او کاهش یافته و وزن بدن خود را برای جلوگیری از قرار دادن به ماشین پلیس گفت:. آنها او را گرفت و به زمین با “حداقل زور” این گزارش گفت:.

در این گزارش اشاره نکرده است که چگونه پلیس مهار کارول.

جستجو کارول بدن یافت baggie از ماری جوانا; کوله پشتی خود را شامل یک جعبه از تغییر و چهار .22-کالیبر گلوله کشته شده است. یک جنایتکار جستجو متوجه شد که او تا به حال یک اعتقاد جنایت.

قربانی کاهش خشونت خانگی خدمات و فلوریدا گروه از کودکان و خانواده ها مطلع شد به دلیل اتهام عمل رخ داده است در مقابل کودکان.

کارول قرار داده شد در یک ماشین گشت و به ساراسوتا کانتی زندان بدون حادثه است. او پرداخت می شود $37,500 وثیقه — $30,000 در یک تعداد از بزه باتری و منتشر شد مارس 19.

SPD گفت: دریافت هر گونه شکایت از شهروندان در خصوص فیلم “است اما مصرف این حادثه به طور جدی.” هر کسی که اطلاعات اضافی یا ویدئوها در مورد این حادثه و یا شکایت خواسته است برای تماس با سازمان امور داخلی بخش در 941-263-6027 رئیس DiPino در 941-263-6012 یا مدیر برای شهر ساراسوتا پلیس مشاوره پانل هدر رابینسون در 941-263-6322.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>