استنفورد ورزشکاران الهام بخش جوانان محلی از طریق ایست پالو آلتو آموزشی, پروژه

بازی در NCAA مرحله استنفورد دانشجو-ورزشکاران داده می شود ملی پلت فرم. چه آنها را انتخاب کنید برای انجام این کا

توسط NEWSSALAM در 15 تیر 1399

بازی در NCAA مرحله استنفورد دانشجو-ورزشکاران داده می شود ملی پلت فرم. چه آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار با این پلت فرم این است تا به آنها. برخی از را انتخاب کنید برای الهام بخشیدن به نسل بعدی از ورزشکاران از طریق اجرای چشمگیر در رقابت است. برخی از هدف به توان علمی و ورزشی نقش مدل با اتصال با طرفداران جوان. دیگران, اما, انجام داده اند هر دو — به عنوان در مورد مردان فوتبال دانشجوی سال دوم Ousseni Bouda زنان, ژیمناستیک, ارشد, Kyla برایانت بسکتبال زنان alumna DiJonai کارینگتون و فوتبال زنان ارشد مدیسون هیلی از طریق Big Homie پروژه در ایست پالو آلتو.

هر چهار در بخشی از این برنامه Feb. 25 ماه تاریخ سیاه رویداد اجازه داده است که دانش آموزان دبیرستانی برای اتصال با چند تن از اعضای این جامعه سیاه و سفید که در زمینه های متنوع در زمینه های حرفه ای کمک کرده و آنها را به عنوان نمونه های الهام بخش به ابتکار mentees.

اگر چه این برنامه نگاه محل بیش از چهار ماه پیش بحث موضوعات — مانند نژادپرستی نظاممند و مسائل دیگر که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه جامعه هستند و مربوط تر از همیشه با توجه به افزایش مکالمه در مسابقه در سراسر کشور پس از قتل جورج فلوید.

این نوع از مشارکت جامعه است و هیچ چیز جدیدی برای چند تن از ورزشکاران از جمله جلو هیلی.

"من به دنبال فرصت های اضافی برای 'پرداخت آن را به جلو'," هیلی گفت. "خدمات اجتماعی شده است بخش بزرگی از زندگی من از آنجا که من می توانید به یاد داشته باشید."

پیشگام توسط خلیج-منطقه بومی و USC آلوم ژاکلین Diep بزرگ Homie پروژه با هدف اتصال دبیرستان را در ایست پالو آلتو با حرفه ای ها در طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای مانند پزشکی, تکنولوژی, آموزش و پرورش, ورزش و سرگرمی.

Diep اغلب در همکاری با دانشگاه استنفورد ورزشکاراناز جمله برای ماه دسامبر گذشته را Hoopin' با سانتا. برای بسکتبال-جامعه خاص-کلینیک او داوطلب خدمت سربازی به کمک Stanford بسکتبال مردان دانیل Begovich, Neal Begovich سام Beskind و اسحاق سفید.

The Big Homie پروژه وب سایت محبت dubs مربیان — مانند کسانی که بازیکنان بسکتبال — "بزرگ Homies" و به نقل از آن نیت به عنوان کار برای الهام بخشیدن به کودکان و نوجوانان به "رسیدن به پتانسیل کامل خود را از طریق نظارت و فرصت ها" در یک جامعه است که به جا مانده از رشد سریع و مجلل ثروت از همسایه پالو آلتو.

نزدیک به 13 درصد از ایست پالو آلتو ساکنان شناور یا در زیر خط فقر و در شهرستان ميانه درآمد کمتر از $65,0000 کمتر از نیمی از این پالو آلتو.

بین پالو آلتو دبیرستان — که در آن بیش از 70 درصد از دانش آموزان شرکت در تعیین سطح پیشرفته ترم با توجه به اخبار ایالات متحده— ماشین های لوکس, نمایندگی و یک تصویر کامل مرکز این شهر وجود ندارد در بازدید از ذهن برای پرسش از منطقه ثروت.

نه استنفورد یک دانشگاه شناخته شده برای آن تهدید آمیز پذیرش رای و یک ملت بزرگترین موقوفات از $27.7 میلیارد دلار است.

در عین رفاه مالی و متعاقب فرصت است نه تنها مناطقی که در دانشگاه استنفورد و پالو آلتو متفاوت از خود را از طرف شرق همتای سابق دو جوامع به طور قابل توجهی کمتر ساکنان سیاه.

فقط 7 درصد از دانشگاه استنفورد در مقطع کارشناسی بدن دانش آموز و تکان دهنده 1.6 درصد از پالو آلتو جمعیت شناسایی به عنوان سیاه و سفید و یا آفریقایی-آمریکایی در مقایسه با نزدیک به 12 درصد از ایست پالو آلتو جامعه با توجه به سرشماری ایالات متحده داده است. در رابطه با ثروت و آموزش و پرورش و نابرابری در جوامع نژادی خود را ترکیب سیستمیک نشان می دهد نابرابری است که به تازگی سوخت تظاهرات در سراسر جهان.

"[I]t می تواند بسیار تهدید آمیز به عنوان یک اقلیت دانشجو" گفت: مالکوم Debaun سیاه ارتوپدی و جراحی مقیم در بیمارستان استنفورد است که با همکاری Diep همراه با دیگر اعضای Stanford Medicine. "[I] فکر می کنم که این مهم است که یک سیستم پشتیبانی و جامعه و...در بیشتر علمی جهان که در آن...شما باید افرادی که مانند شما که تجربه مشابه به عنوان شما."

بنابراین این ایده از اتصال ایست پالو آلتو دانش آموزان موفق و الهام بخش حرفه ای, ورزشکاران و دیگران (که مانند خود دانش آموزان) تبدیل به یک ایده مرکزی برای Diep. که در آن Bouda برایانت کارینگتون و هیلی در آمده است.

در حال رشد به عنوان یک ژیمناست در گرجستان برایانت به یاد بسیاری از تجارب دوران کودکی او به عنوان شکل با او مسابقه.

"من همیشه در اقلیت" برایانت گفت. "من همیشه یک دختر است که می تواند از یک سو تعداد چگونه بسیاری از مردم سیاه و سفید بودند در کلاس من است."

"[S]ome از زمان... من تنها [سیاه, ژیمناست] در تیم من" او گفت:. او همچنین به یاد "دانستن که [او] تا به حال به انجام ده ها بار بهتر است به جای من در میز است."

علم و تکنولوژی و جامعه عمدهبرایانت به رسمیت می شناسد که در آن او انجام است که در حال تماشا توسط بسیاری از شرکت کنندگان از تیم او را ملاقات. او و گرامی داشتن پیام او را دریافت و از طرفداران در Instagram, ستایش خود را به عنوان الهام بخش به دختران خود. در طول سه سال از دانشگاهی رقابت برایانت جمع آوری کرده است متعدد تمجید از جمله چند تمام Pac-12 افتخارات و WCGA دوم تیم آمریکایی در طبقه.

برای تبدیل شدن به درگیر در Homie پروژه هم به عنوان یکی از شرکت کنندگان در ماه تاریخ سیاه جشن در اوایل این سال و به عنوان یک مربی برای دانش آموزان, یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

"من می خواهم بچه ها — به ویژه در کودکان و نوجوانان که مانند من هستند که آفریقایی-آمریکایی — بدانید که...آنها کسانی هستند که باید یک صندلی در میز" برایانت گفت.

مشابه احساسات حلقه درست برای هیلی که همچنین شرکت در تاریخ سیاه ماه جشن است.

"سیاه و سفید زیبا و قدرتمند" هیلی گفت. "در زندگی شما همیشه باید حامیان و مخالفان. خودت را باور کن و هرگز اجازه ندهید کسی شما را سرقت شادی و یا اعتماد به نفس."

مانند برایانت هیلی سه سال در دانشگاه استنفورد را به نمایش فداکاری به فوتبال و دانشگاهیان است که در تجلی به نام برای کامل ایالات متحده, تیم ملی اردوگاه آموزشی در Nov. 2019 و درآمد ایالات مربیان محقق All-امریکا اولین تیم افتخارات. او همچنین یک عامل مهم در استنفورد را تا سال 2017 و 2019 قهرمانی NCAA ملی.

علاوه بر این او تعهد به مشارکت جامعه و استفاده از پلت فرم خود را — به خصوص در مکالمات از نابرابری اجتماعی در ادامه به شکل اقدامات او در خارج از زمین.

"به عنوان یک استنفورد دانشجویان ورزشکار ما آموخت که همیشه تقاضا بیشتر از خودمان و از هر یک از دیگر" هیلی گفت. "این یک دانشگاهی, ورزشی و زمینه های اجتماعی. دومی اغلب باعث ناراحتی یا مشکل مکالمات; اما فقط به خاطر این گفتگو ممکن است دشوار است به این معنی نیست که آنها با ارزش است."

گذشته از تسهیل برخی از این سخت تر صحبت Big Homie پروژه کمک می کند تا دانش آموزان ایجاد روابط با دانشگاه استنفورد ورزشکاران و دیگران از طریق سرگرم کننده باند-فعالیت های ساختمانی به امید کاهش شبکه شکاف وجود دارد که در محروم جامعه است.

"ما می تواند نزدیک به [بچه ها] صحبت کنید, [بازی] بازی همراه با آنها — [از جمله] بسکتبال و فوتبال" Bouda گفت: از ماه تاریخ سیاه جشن.

Bouda یک بورکینافاسو مادری که او نیز صحبت می کند به چهار زبان آمار زمین در حال اجرا در دانشگاه استنفورد پس از نام 2018 Gatorade بازیکن سال در حالی که در میلبروک مدرسه در نیویورک است. در مزرعه Bouda به دست آورده همه-Pac-12 تیم اول جوایز و Pac-12 دانشجوی سال اول از سال است.

با وجود پیروزی در دانشگاه استنفورد Bouda تا به حال یک مسیر طولانی و دشوار برای رسیدن به موقعیت فعلی خود را و او به رسمیت می شناسد پتانسیل او برای الهام بخشیدن به جوانان در همین موقعیت های چالش برانگیز.

"من ضرب و شتم شانس از نوع زمينه من آمد از طریق" Bouda گفت. "من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از بچه ها مثل من که می خواهند در همان موقعیت است."

"[I] احساس می کنید مانند آن است که یک مسئولیت من به آنها یک مثال خوب برای آنها به دنبال دارد."

تماس با ساوانا استوارت در savnstew 'در' stanford.edu.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن