صاحب فروشگاه و فروشنده جزء اصلی: چهار بادها صاحب بازنشسته پس از 40 سال فعالیت حرفه ای به فروش می رساند فروشگاه

ناوار مقیم تری گاستون متوقف می شود به چهار باد بین المللی مواد غذایی در بازار هر چند ماه یا بیشتر به سهام تا در نادر, وارداتی, آلمانی, آبجو.

در روز سه شنبه گاستون نیز تا به حال یک ذهن برای گرفتن یک کیسه خرما و چند طبیعی سبز زیتون صابون از لبنان برای همسرش که یک بیماری پوستی.

زمانی که او در خارج Pensacola بازار و دلی که به نام مجموعه F در 6895 N. نهم Ave. خانه پس از سال 1981 گاستون سبد بود پر از تازه قطع ایتالیا و هلند و پنیر دستور تند سالاد مرغ و دودی ترکیه, سالاد, حموس, tabbouleh و یک برش ماهی قزل آلا پخته که کشیده شد از فر نه 10 دقیقه قبل از آن را در سبد خرید خود را.

“چرا شما نمی گرفتن یکی از سفید صابون چی؟” چهار بادها صاحب جیمز Tarabay گفت: به گاستون در, نقدی, ثبت نام بدون شکستن گشاد گشاد راه رفتن او از زنگ تا اقلام است.

گاستون تا به حال سه یا چهار نفر از سبز لبنان صابون در حال حاضر. Tarabay فقط می خواستم به سرعت دولت را مورد سفید, نوع, و همچنین.

بدون تردید بسیار گاستون رسیده و برداشت بیش از یک صابون تسلیم به پلاریزه فروش تاکتیک های Tarabay مانند بسیاری از نسل Pensacola خریداران داشته باشد. برخی او را بازور دیگران می گویند و او را دوست داشتنی و جذاب است. رایگان نمونه Tarabay بدنام است برای عبور از ایجاد تجربه خرید بیشتر سرگرم کننده و به یاد ماندنی برای بسیاری از مشتریان خود را.

مهم نیست که چگونه شما احساس می کنید در مورد Tarabay به عنوان یک تاجر صاحب فروشگاه که بازنشسته جمعه پس از 40 سال در پنساکولا ساخته شده است شهرت است که قبل از او.

“او با استفاده از ارعاب من چیزی شدید که من در من 20” گفت: خریداران Kathaleen کول در روز سه شنبه چهار بادها به طور منظم برای بیش از 20 سال است. “سپس شما به آن استفاده می شود شما متوجه است که بخشی از آن را. او خود را معمول است. این خوب است زیرا شما در خارج از منطقه راحتی خود را. او می گوید: “سعی کنید این است که سعی کنید و سعی کنید که, و سپس شما شروع به در آمدن برای یک دسته از چیزهای دیگر دفعه بعد شما در اینجا.”

Tarabay و همسر و مالک نانسی به فروش می رسد چهار باد نام تجاری و بسیاری از ساندویچ و سالاد دستور العمل همراه با آن به یک حزب است که در نظر دارد در نگه داشتن فروشگاه هویت و سبک و قالب در محل با توجه به Tarabays. که شامل فروشگاه طیف گسترده ای از فروشندگان بین المللی.

‘ما گریه برای کمک به’: Pensacola آبجوسازی صاحبان امیدوارم که به بحث در مورد بازگشایی با DBPR رسمی

در حالی که جیمز ممکن است در صورت از چهار باد نانسی Tarabay یکی در پشت در اتاق هر روز اقامت در بالا از فروشگاه های درونی; حسابداری موجودی همه چیز است که نمی توان آن را بر روی صفحات بر صفحات آنلاین, بررسی, اما فقط به عنوان معتبر برای بازار تصدی به عنوان شوهر او.

پس از 40 سال خدمت در این شهرستان شد فقط زمان نانسی Tarabay روز سه شنبه گفت.

“ما او خواهید بود 39 تابستان امسال و شوهر او و دو grandbabies آنها زندگی می کنند در اینجا در شهر در حال حاضر. آنها در ایرلند قبل از اینکه گفت:” نانسی یک Pensacola ساکن که ازدواج جیمز در سال 1980. “آن زمان بود. ما می خواستیم به بازنشسته در حالی که ما نمی شده و مسائل مربوط به سلامت و فقط می تواند لذت بردن از زندگی کمی.”

کنجکاو جیمز به دور از فروشگاه جمعه ممکن است یک چالش برای نانسی, که, گفت:, آن را سخت به اندازه کافی به او را به نوبه خود چراغ خاموش و قفل کردن محل در حالت عادی شب.

“او با این نسخهها کار به معنای واقعی کلمه از 9:30 صبح تا گاهی اوقات 12 یا 1 صبح به آماده شدن برای روز بعد” او گفت:.

از پشت یک ماسک سیاه و سفید است که به عنوان خوانده شده “سالم ماندن ایمنی اول” Tarabay خود بیشترین بازدید در روز سه شنبه. در مقابل حدود ده ناهار مشتریان صاحب فروشگاه ارائه دو چرخ عظیم پنیر — دو 200 و یا بین المللی پنیر او را نگه می دارد در انبار در هر زمان — و شروع به اصلاح کردن نمونه به دست به سطحی از خریداران ابتدا به جمعیت دلی ضد.

Tarabay سپس به طور ناگهانی تغییر چرخ دنده بیرون کشیدن یک پلاستیک ظرف و پر کردن آن را با قاشق از سالاد tabbouleh

“این است که معروف ترین tabbouleh مردم می آیند 500 مایل به دریافت این” Tarabay گفت: دوباره بدون آنقدر که به دنبال دور خود را به شکستن اهدای گشاد گشاد راه رفتن. “آنها نمی tabbouleh به جز معدن که در آن است.”

Tarabay قرار دادن یک درب در tabbouleh سپس تضعیف بیش از فر بیرون تازه پخته ماهی قزل آلا. او مجموعه ای از سینی در دلی شمارنده برای هر خریدار برای دیدن و بو (این بود صاف و ظریف تاکتیک فروش که گاستون در).

گاهی اوقات حتی اگر شما فکر می کنم شما می دانید آنچه شما می خواهید Tarabay بهتر می داند.

“من در آمده و در نهایت صرف پول زیادی بیشتر از من برنامه ریزی شده به” گاستون گفت: به شوخی به یکی دیگر از مشتری. “هر زمان.”

سنگهای پنهان

Pensacola فروشگاه در خدمت, در خانه, بامیه توسط گالن

Pensacola سه نفر از خانواده کسب و کار به فروش می رساند برخی از بهترین مواد غذایی مکزیکی شما تا به حال هرگز

در حال رشد در کوه لبنان جیمز Tarabay جوانترین 14 کودکان است. در بیروت او در زمان کلاس برای هتل و رستوران مدیریت. مهاجم فروشنده که Pensacola می داند که امروز متولد شد و در آن درس است.

“خط پایین این است که به مردم اجازه می دانم در مورد دیگر محصولات ما” Tarabay گفت, توضیح خود را دو برابر کرد. “بله, آن, افزایش فروش, اما آن را به مشتریان. اگر من نمی مذاقات و آنها را تشویق به سعی کنید ما نمی خواهد در اینجا برای 40 سال. برخی از مشتریان خجالتی هستند و یا آنها مرعوب این محصول است.”

سرعت ساکن دایان پارکر نمی دانم Tarabays بودند بازنشستگی هنگامی که او راه می رفت از طریق چهار بادها درب برای او معمول منظور از هوموس و tabbouleh در روز سه شنبه. هنگامی که جیمز به او گفت پارکر کردم عاطفی و ساخته شده است که Tarabay عاطفی.

دو در آغوش گرفت و در آغوش گرفتن قبل از Tarabay که برای اولین بار تنظیم ماسک خود را برای پاک کردن چشم خود را hustled پشت کانتر اغذیه فروشی به فروش بیشتر پنیر.

“این محل شده است به یک جزء اصلی” پارکر گفت. “شما اینجا می آیند و شما استقبال جیمز و بسیاری از مردم که عشق/نفرت رابطه با او, اما قلب خود را فقط خالص است. نیت خود را بهترین او مراقبت برای مشتریان خود. او واقعا مراقبت برای شما.”

اگر شما بازدید از چهار باد هر زمان در ماه آگوست ممکن است شما با دیدن جیمز و نانسی در فروشگاه آموزشی خود اختصاص داده است. اما زمانی که جیمز می کند به نوبه خود فروشنده به او در شب جمعه اگر او قادر به او انتظار دارد برای رسیدن به احساسی که او در نقاط شنبه ناهار عجله.

“بهترین چیز در مورد این فروشگاه, مردم, من استفاده می شود به نمونه به زمانی که آنها بچه ها از آنها استفاده می شود به پدر و مادر خود را در حال حاضر همان افراد هستند که در آینده با فرزندان خود” جیمز Tarabay گفت. “مشتریان در پنساکولا من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد آنها. وقتی که آنها آمدند در اینجا من می خواستم این را به احساس می کنم مثل خانه خود را.”

جیک Newby را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>