همراه دانش آموزان از دانشگاه استنفورد (ASSU) و دفتر شهردار در حال همکاری برای اصلاح خشونت های جنسی سیاست و برنامه نویسی از طریق یک گروه جدید دانشجویی هیئت مشاوران در خشونت های جنسی و بازمانده حمایت است که در آن هر دو دانشجویان دوره کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دیدار داخلی و مدیران به بحث در مورد عنوان IX سیاست و روش.

هیئت مشورتی برگزار شد توسط کشيش Persis Drell و ASSU با ASSU به اتفاق آرا تصویب قطعنامه برای ایجاد این کمیته ، کمیته ایجاد شد به ارائه “پیوسته توصیه ها و نظرات جامع و مستمر خشونت جنسی, پیشگیری از بازمانده حمایت و پشتیبانی و عنوان نهم سیاست برای جامعه دانشجویی” با توجه به قوانین.

این قطعنامه ایجاد این گروه اسپانسر شده از طرف دانشگاه استنفورد Womxn در قانون بنیانگذاران و سابق عدالت اجتماعی کمیته صندلی چوپان Stoddard ’21, کارشناسی سناتور Jonathan Lipman ’21, ASSU co-مدیر خشونت جنسی پیشگیری Krithika Iyer ’21 و ASSU خشونت جنسی و Relationsip پیشگیری از سوء Liason جولیا پاریس ’21.

“به نفع ایجاد یک کمیته رسمی است که آن را فراهم می کند یک ساختار منسجم تنظیم برای کار با مدیران” پاریس گفت. “داشتن جلسات هفتگی اجازه می دهد تا ما صدای نگرانی های ما را به عنوان آنها بوجود می آیند — مدیران می توانند کار بین جلسات برای رسیدگی به آنها, و ما به راحتی می توانید دنبال کنید. این ساختار باعث افزایش مديران پاسخگویی به دانش آموزان است.”

هیئت مدیره شده است در جلسه تقریبا هر سه شنبه در بهار سه ماهه و نیز رسیدن به جامعه دانشجویی برای سنجش دیدگاه درباره خشونت های جنسی سیاست, منابع و پیشگیری برنامه نویسی.

“من فکر می کنم که شنیدن از دانش آموزان چیزی است که ما می رویم به در ادامه به اولویت بندی کنید چون من دیدن ما به عنوان اینکه این فرمت از بدن دانش آموز از آنجا که ما قادر به به اشتراک گذاری تجربیات خود را در هر راه ممکن است” Stoddard گفت. “برای مثال من مشغول به کار با سارا و دیگر مدیران به کار بر روی اصلاح آموزش کارکنان و من برای هل سابق RAs قادر به بررسی آنچه که دولت پیشنهاد این سال از نظر آموزشی برای این وضعیت است.”

هیئت مدیره می تواند “درخواست یک بررسی از برنامه های مختلف و سیاست” در آن منطقه موضوع و ارسال می اعضای هیئت مدیره به Provostial مسکونی آموزش و پرورش (ResEd) و ASSU جلسات مربوط به خشونت های جنسی و بازمانده وکالت و همچنین به عنوان IX سیاست.

اعضای هیئت مدیره نیز در خدمت فرعی مربوط به خشونت های جنسی پیشگیری, برنامه نویسی, بازمانده, حمایت و پشتیبانی از عنوان IX سیاست و سارا ، طبق قانون دو دانش آموز در مشورتی هیئت مدیره نامزد شدند توسط کشيش و تمام اعضای باقی مانده معرفی شده توسط ASSU نامزد کمیسیون. اعضای هیئت مدیره عبارتند از پاریس Brockbank, Iyer Lipman, Stoddard, کریستوفر Maximos ’23 و چهارم-سال جامعه شناسی, دانشجوی دکتری و ASSU co-مدیر جنسی پیشگیری از خشونت اما Tsukrov, سوم, سال قانون, دانشجو, کاترین Worden, کیرستن متلر ’23 سوم-سال دانشجوی پزشکی نیل Rens سیدنی ریس 23, Victoria Chiek ’22 و Zhi Xin Li ’23.

در آینده نیز وجود خواهد داشت یک برنامه منظم روند به خدمت در هیئت مدیره با توجه به Stoddard.

“ما فقط می خواهم به عنوان بسیاری از صداهایی که ممکن است” Stoddard گفت. “وجود دارد خیلی ارزش داشتن کسی که یک دانشجوی سال اول به عنوان به خوبی به عنوان یک سال پنجم دکتری بنابراین ما برای هر کسی که می خواهد برای پیوستن و یا اعمال می شود.”

این هیئت همچنین همکاری با چند دانشگاه و ادارات و از جمله ResEd, دانش آموز, و امور دفتر شهردار از طریق دفتر نهادی سهام و دسترسی. هیئت مدیره به ارائه گزارشی از توصیه به دفاتر از جمله دفتر شهردار و نهادی سهام و دسترسی در پایان هر سه ماهه و اولیه آن دانشگاه نقطه تماس که ارشد کاردانی معاون شهردار از نهادی سهام و دسترسی لورن Schoenthaler.

“این فوق العاده مفید به یک جایگاه گروه به دیدار یک بار در هفته به مشورت در امور در این فضا از جمله ورودی در خدمات پشتیبانی و استنفورد را اجرای عنوان نهم مقررات” Schoenthaler گفت. “هدف اصلی من برای این کمیته مشورتی است برای اطمینان از دانشجو های ورودی و ارشاد در حمایت از مردم نیاز به پیشگیری آموزش و پرورش ابتکارات و دانشگاه در پاسخ به جبران گزارش آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی.”

Schoenthaler و اعضای هیئت مدیره گفت که پرداختن و تطبیق با وزارت آموزش و پرورش عنوان جدید نهم مقررات در حال حاضر یک “اولویت بالا” برای آنها.

“در حال حاضر هدف این است که برای اطمینان از عنوان جدید IX قوانین در حال اجرا در یک بازمانده پسند و متفکر راه” Lipman گفت.

“ما می خواهید برای دریافت پاسخ بهتر به آنچه در جامعه تفکر و احساس است و” Stoddard گفت. “تمام تمرکز در حال حاضر در مورد نحوه اقدام رو به جلو و ایجاد بهترین مسیر برای دانش آموزان به دنبال عدالت است.”

هیئت مدیره خواستار این دانشگاه برای برگزاری یک هفته دوره نظر عمومی در تغییرات پیشنهادی مورد نیاز برای اجرای مقررات جدید. این ASSU کارشناسی سنا در قطعنامه ای خواستار این دانشگاه به انجام این کار در سه شنبه شب.

تماس با سارینا Deb در sdeb7 ‘در’ stanford.edu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de